נעים להכיר, אנחנו בי-קיור לייזר, כבר למעלה מ-240,000 מכשירים שלנו נמכרו ברחבי העולם: לאנשים פרטיים, בתי חולים וספורטאים. המכשיר עוזר בהקלת הכאבים שאתם חשים בטיפול קצר בבית. רגע לפני שאתם קופצים לקופות החולים בשביל לקבל טיפול, כדאי לכם לשמוע על המכשיר הייחודי שלנו ועל הצעות המחיר והמבצעים המיוחדים שלנו שמתחילים בדיוק בתקופה הזאת של השנה.

בואו נודה באמת, השנה היא 2022, ואין שום סיבה בעולם שנצטרך לנסוע לקופת חולים או לטיפול רפואי כדי להקל על הכאבים שלנו, לא משנה אם מדובר בדלקת פרקים, פציעות ספורט למיניהן, כאבי ברכיים, כאבי צוואר ועוד: קיים פתרון מודרני שיכול להקל לכם על הבעיה בבית – בי-קיור לייזר, המכשיר החדשני, שבזכות הטכנולוגיה הייחודית שלו (עליה נרחיב בהמשך) יקל על הכאבים עם סדרת טיפולים ביתיים שתוכלו לבצע לגמרי בעצמכם.

אין צורך להיות תלוים באחרים, אלא אך ורק בעצמכם

בוודאי כבר קרה לכם שסבלתם מכאבים מסוימים בגוף, ובין אם ידעתם ממה הם נובעים או לא, הייתה לכם את ההתלבטות של או “שאקפוץ עכשיו למיון” או “אנסה לקפוץ לקופת החולים, אבל רוב הסיכויים שלא יהיה לי תור בכלל. לכן, אצטרך כנראה להזמין תור טלפונית או באפליקציה, וזה כבר עניין של כמה שבועות או אפילו חודשים.” מעכשיו, לא תצטרכו להיות בקו המחשבה הזה אם תרכשו את בי-קיור לייזר. אז נכון שישנם את הפתרונות של משככי כאבים או שינה טובה (שהיא הבסיס להכל), אבל בזכות המכשיר של הבי-קיור לייזר, תוכלו להקל על הכאב וגם לטפל במקור הכאב לאחר כמה טיפולים בסיסיים.

קצת על הטכנולוגיה שעומדת מאחורי המכשיר: בי-קיור לייזר מבוסס על טכנולוגיה ייחודית העונה לשם LLLT, ובמונח יותר קל להבנה: לייזר רך. קרן הלייזר היוצאת מן המכשיר הינה בעוצמה נמוכה והיא אינה צורמת את הרקמות או שורפת אותן, אלא חודרת דרך העור ללא אפקט חימום או פגיעה בו.

לצפייה בהסבר מפורט על היעילות והעליונות הטכנולוגית של בי-קיור לייזר:

תקופת ניסיון ל-60 ימים בעלות מוזלת

אם אתם עדיין מתלבטים על רכישת המכשיר, אנחנו יותר מנשמח להעניק לכם הטבה יחודית – תקופת התנסות של 60 ימים במחיר מיוחד – בהם תוכלו להתנסות במכשיר ולהבין אם הוא מתאים ואפקטיבי עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם, ואם לא התחברתם או הבנתם שזה פחות מתאים לכם, אתם תוכלו להחזיר לנו אותו בכפוף לתקנון. אם הבנתם שהמכשיר מעניק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים? נהדר! לא נותרו לכם סיבות להמשיך לסבול מכאבים.