מפסיקים לסבול – לוקחים שליטה על הכאבים עם בי קיור לייזר

במקום להעמיס את הגוף שלנו בעוד כדורים ומשחות שמטפלות בכאב בלי לטפל בבעיה, כדאי לכם להכיר את הבי קיור לייזר. המכשיר החדשני מציע טיפול בלייזר רך, זהה לזה שניתן בעבר ע”י המכונות במרפאות הכאב ובבתי החולים, רק במכשיר בגודל של שלט טלוויזיה.

תרפיית לייזר? איך זה עובד?

השימוש בפוטו-תרפיה בכלל, ולייזר בפרט, בעולמות הרפואה אינו חדש. ללייזר שימושים רבים כאשר ישנם אורכי גל שונים המשמשים חלקם לטיפול ואחרים לחיתוך. השימוש בלייזר רך באורך גל של 880nm  החל בשנות השמונים, כאשר אז החלו לגלות את היעילות של הלייזר לטיפול בכאבים ודלקות.

במהלך השנים גילו על יכולותיו של הלייזר הרך בטיפול ברקמות רקות ומפרקים. הלייזר חודר דרך העור, לתוך הרקמות ומעורר תהליכים ביו-סימולטניים בגוף. בין היתר, המפגש של הלייזר עם הרקמה, גורם לתאים לייצר יותרATP , שהוא החומר האנרגטי של התא. כמו כן הלייזר גורם לשחרור מוגבר של הורמון האנדורפין האחראי על שיכוך הכאב בגופינו, ומכאן יכולותיו של הלייזר בטיפול בכאב. בכל הקשור לדלקות הלייזר מגביר את מחזור הדם ברקמה הפגועה דבר המאפשר הזרמת דם חדש לאזור וניקוי רעלים ואזורים מודלקים, כמו גם ייצור מוגבר של אנזימים נוגדי דלקת.

יעילותו של הבי קיור לייזר הוכחה במחקרים קליניים בינלאומיים

כבר מזמן יציאתו לשוק, סומן הבי-קיור לייזר כמכשיר פורץ דרך בתחומו ויצר לא מעט עניין בקרב קהילות רפואיות בארץ ובעולם. זאת בזכות פטנט ייחודי (רשום) שאיפשר למכשיר לספק טיפול מלא בלייזר רך, ברוחב אלומה גדול ובעוצמה מרבית. לאורך השנים נעשו  מחקרים שהשוו את יעילות בי-קיור לייזר, אל מול טיפול קונבנציונלי בתרופות לשיכוך כאבים. המחקרים שבדקו והוכיחו את יעילות הבי-קיור לייזר פורסמו במגזינים רפואיים נחשבים ברחבי העולם.

סקירה ספרותית שפורסמה במגזין הנחשב Phototherapy And Laser Surgery בדקה את יעילות המכשירים הביתיים  בטיפול בכאבים ובפצעים. מתוך למעלה מ-250 מחקרים, נבחרו באמצעות קריטריונים נוקשים 14 שהוצגו בסקירה כאשר 4 מתוכם מחקרים שנעשו על טיפול במכשיר הבי קיור לייזר. תוצאות המחקרים, שחלקם בחנו ביצועים ישירים ביחס לתרופות, הוכיחו מובהקות יוצאת דופן בפער היעילות בין קבוצת הלייזר הפעיל לבין קבוצת הביקורת.

מחקר אחרי מחקר הוכיחו את היתרון הגדול של הטיפול בכאב בלייזר רך על פני הטיפול התרופתי, אך גם ללא קשר לתוצאות המחקרים מתברר היתרון הבולט במיוחד של הבי-קיור לייזר: הוא מטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה. בנוסף, הטיפול הוא טבעי, לא פולשני וללא  תופעות לוואי ידועות.

במחקר של אוניברסיטת Sapienza ברומא, בו נערכה השוואה בין טיפול תרופתי בכאב מול טיפול בבי-קיור לייזר לכאבי מפרקים, נחשף כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבים הוכיח יעילות זהה לטיפול התרופתי.

מחקר זה, שפורסם כבר ב-2019, וזכה לתהודה רבה והתניע תהליך ההתעוררות של הצרכנים הפרטיים בעולם לגבי האיכויות והיתרונות הבלעדיים של בי-קיור לייזר.

למעלה מ200 אלף לקוחות כבר נהנים מחיים ללא כאבים

לאורך השנים, מטופלים רבים הבינו כי הם יכולים לפסיק לסבול ולקחת שליטה על הכאבים שלהם, באמצעות הבי קיור לייזר. הטיפול במכשיר הוא  עדין, איננו פולשני וללא תופעות לוואי. פלוס גדול נוסף, הוא דרך הטיפול – הטיפול בבי-קיור הוא קצר, נוח, ואורך רק שש דקות לכל נקודת טיפול, פעמיים ביום – אצלכם בבית על הספה או במיטה. בקיצור, מהמכשירים האלו שאתם פשוט חייבים אצלכם במגירה לכל צרה שלא תבוא

http://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fyigaeltamir%2Fposts%2F4047494258615341&width=500

מומלץ לטיפול על ידי מיטב הרופאים

אחד הממליצים הנלהבים של בי קיור לייזר הוא פרופסור דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל ומי שהקים את המחלקה האורתופדית בבית החולים רמב”ם בחיפה. “בי-קיור לייזר הוא כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב”, אומר פרופסור רייס, “ניתן להשתמש בו כטיפול עיקרי ספציפי או כטיפול משלים. מכיוון שטיפול זה אינו כרוך בסיבוכים כלשהם, עדיף שהטיפול בתסמינים ייערך באמצעותו, מאשר באמצעות טיפולים הכוללים תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות והזרקה מקומית”.

אל המלצתו של פרופסור רייס מצטרפים רופאים ומטפלים ברחבי העולם. כך למשל מספרת ג’נין סנדרס פיזיותרפיסטית ובעלת מכון טיפול ושיקום בקנדה: ” הצלחת הטיפול עם בי קיור לייזר על המטופלים שלי מדהימה! למעלה מ80% מהם חווים ירידה משמעותית בכאבים הכרוניים מהם סבלו זמן רב, ושיפור בטווחי התנועה שלהם”.

וגם זו של ד”ר דותן אברהם ראש מרפאת הכאב בבית חולם וולפסון “כרופא בכיר ומנהל מרפאת כאב אני ממליץ למטופלי להשתמש בבי קיור לייזר להפחתת כאבים ולטיפול בצלקת לאחר ניתוח. רוב המטופלים שהשתמשו בבי קיור לייזר מדווחים על הקלה בכאב ועל הטבה במצבם, בתוך כשבוע מתחילת השימוש במכשיר. מטופלים אלו משתמשים במכשיר פעמיים עד 4 פעמים ביום, במשך 6-8 דקות בכל טיפול.”

הגיע הזמן שתיקחו שליטה על הכאבים שלכם! נסו את בי קיור לייזר ל-60 ימים במחיר מיוחד ותוכלו לחזור לשגרת חיים ללא כאבים!

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן