למה כאבי הגב הם הנפוצים ביותר בעולם והאם יש לכך פתרון?

על פי הנתונים 8 מתוך 10 אנשים בעולם יחוו כאב גב לפחות פעם אחת בחייהם הבוגרים. הכאבים שמושפעים מהצורה בה אנחנו עומדים, יושבים או אפילו ישנים בלילה, הפכו למגפה של ממש. אבל האם אתם באמת מכירים את כל הפתרונות המוצעים לטיפול בכאב? הנה אחד, טבעי, חדשני וללא תופעות לוואי שכדאי שתכירו

המקרה המדווח הראשון של כאבי גב, אותר בממצאים משנת 1500 לפני הספירה שנכתבו על נייר פפירוס קדום. מאז ועד היום, הפכו כאבי הגב לאחד ממקורות הכאב הנפוצים ביותר. עד לא מזמן, היה נהוג לחשוב כי הסובלים מכאבי גב אלו אנשים מבוגרים, קשישים או אנשים עם פגיעות ניווניות. אך אורח החיים המודרני, השינויים הטכנולוגיים ואפילו צורת העבודה שהשתנתה, הובילו לירידה בגיל של הסובלים ובכמותם.

כאבי גב עלולים להופיע בגב התחתון או העליון, להיות אקוטיים או כרוניים ובדרגות שונות. על פי החלוקה הרפואית המקובלת כאבי גב אקוטיים אלו כאבים הנמשכים בין חודש לחודשיים ולעיתים אפילו עד כחצי שנה. כאבים כרוניים הם כאבים הנמשכים מעל חצי שנה ועלולים להשאר תקופה ארוכה.

ממה מושפעים כאבי הגב שלנו?

קשה להניח את האצבע על הגורם המרכזי היוצר כאבי גב אצל רוב האוכלוסייה. בעצם, ניתן להגיד כי ישנם גורמים רבים כל כך שהסיבה לכך ש מדובר בכאבים כל כך נפוצים היא מובנת. עם זאת, הרפואה המודרנית מאשימה בעיקר אותנו המטופלים בחוסר שמירה על עצמנו ועל הגב שלנו: החל מיציבה לא נכונה, שעות של ישיבה במשרד ועד למזרן שאנחנו ישנים עליו בלילה והתנוחה בה אנחנו נרדמים. לכל אלו יש השפעה על כאבי הגב שלנו. גם לאורח החיים המודרני הכולל שעות עבודה ארוכות, חוסר בפעילות גופנית וסטרס, יש השפעה על הכאבים שלנו בעיקר על כאבי הגב.

הטיפול המומלץ על ידי מיטב הרופאים

על אף שאורח החיים המודרני הביא איתו לא מעט גורמים לכאבים, הוא הביא איתו גם לא מעט פתרונות טכנולוגיים שיעזרו לכם לטפל בכאב. אחד הפתרונות המסקרנים והבולטים בתחום הכאבים, הוא דווקא מכשיר ביתי קטן, שמומלץ על ידי מיטב הרופאים לטיפול בכאבי גב וכאבים אורתופדיים נוספים. הוא אפילו נמצא בשימוש בבתי חולים ובמרפאות ומכונים פרטיים.

מכשיר הבי-קיור לייזר הוא מכשיר רפואי ביתי הפועל בטכנולוגיית הלייזר הרך המיועד לטיפול בכאבים, דלקות ואפילו פצעים בעור. הלייזר מהמכשיר חודר דרך העור אל תוך הרקמות ומעורר תהליכים ביולוגיים בגוף האחראים על שיכוך כאב, טיפול בדלקת, זרימת הדם וייצור חומר אנרגטי של התא. טכנולוגיית הלייזר הרך הוכחה כיעלה לשיכוך כאבים וכעת היא הפכה לזמינה בכל בית.

כך למשל מספר ד”ר דותן אברהם מנהל מחלקת הכאב בבית החולים וולפסון: “כרופא בכיר ומנהל מרפאת כאב אני ממליץ למטופלי להשתמש בבי-קיור לייזר להפחתת כאבים ולטיפול בצלקת לאחר ניתוח. רוב המטופלים שהשתמשו בבי-קיור לייזר מדווחים על הקלה בכאב ועל הטבה במצבם, בתוך כשבוע מתחילת השימוש במכשיר.”

סובלים מכאבי גב ושום טיפול לא עוזר? השאירו פרטים ותהנו מהטבה בלעדית ולזמן מוגבל!

לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר בהקדם:
    לפרטים נוספים מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר: