4 כאבי גב שאסור לכם להתעלם מהם!

כאבי גב עליון או תחתון הם כאבים נפוצים מאוד ורבים מאיתנו חווים או יחוו אותם. כיוון והם כל כך נפוצים, הרבה פעמים אנחנו מניחים שהם נורמליים, חלק רגיל מהחיים והם יעברו מעצמם. אבל ההתעלמות הזו מכאבי גב יכולה להיות מסוכנת, שכן יש כאבים מסוימים שאסור להתעלם מהם ויכולים להצביע על בעיה חמורה יותר.

ארבעת הכאבים הבאים הם כאבי גב שאסור להתעלם מהם. אם אתם חווים כאבים כאלו, חשוב מאוד להגיע לרופא ולבצע אבחון מסודר ומקיף וכן לטפל בבעיה באמצעות רפואה קונבנציונלית ורפואה טבעית. 

כאבים שנמשכים שבועות

לעיתים אנחנו עלולים לסבול מכאבי גב עליון ותחתון למספר ימים בודדים כי הרמנו משהו כבד, עשינו תנוחה לא נכונה או נפלנו. אבל אם מדובר על כאבים שלא חולפים ונמשכים שבועות ארוכים, הגיע הזמן להפסיק להתעלם מהם. אם הכאבים שלכם נמשכים הרבה זמן, גשו לקבל הערכה מרופא ולבצע אבחנה מקיפה.

כאב כרוני יכול להיות סימן לפריצות דיסק, דלקות פרקים או ניוונים מסוימים. בתור עזרה ראשונה, מומלץ להשתמש במשככי כאבים, חימום או קירור של המקום, שינוי תזונתי וכן שימוש בלייזר רך. 

כאבי גב אחרי אירוע טראומטי

כאב גב נוסף שאסור להתעלם ממנו הוא כאב גב אחרי אירוע טראומטי, כמו נפילה קשה או תאונה. חשוב מאוד לדווח לרופא על כאבי גב עליון או תחתון שנובעים מאירוע כזה. הרבה פעמים אנשים “מנפנפים” פגיעות כאלו ומצפים שיעברו מעצמן, אבל דווקא ההמתנה יכולה לעשות נזק ולהפוך את הפציעה לגרועה יותר.

גם אם אתם מסוגלים לעמוד מיד אחרי התאונה, אתם עלולים לסבול מפצעים בעמוד השדרה ושברים בחוליות מבלי שתדעו על כך. לכן, מיד כשאתם חשים בכאבים מהרו לבדיקה. כדי להקל על הכאבים הראשוניים, ניתן להשתמש במכשיר לייזר או במשככי כאבים.

כאב שמלווה באובדן תחושה או תחושת נימול

כאבי גב עליון שמלווים בשיתוק ותחושת נימול הם עוד כאבים שאסור להתעלם מהם. יכול להיות שתרגישו תחושה של דקירות, סיכות או אובדן מוחלט של תחושה באזור. לרוב, תחושה כזאת עלולה להצביע על בעיה בעצבים באזור הגב או הצוואר, ולעתים התחושה עלולה להקרין גם לזרועות או לרגליים.

תחושות כאלו יכולות להיגרם מפריצת דיסק, סיאטיקה או בעיות בעמוד השדרה. כל הבעיות האלו מחייבות אבחון מסודר וטיפול, שכן גירוי ממושך של העצבים יכול להוביל לנזק קבוע.

כאבי גב שיוצרים בעיות בשלפוחית השתן

במקרים מסוימים, בדרך כלל בהקשר של כאבי גב תחתון יותר מאשר כאבי גב עליון, יכולים להיווצר בעיות בשלפוחית השתן, כמו בריחת שתן.

סיבות אפשריות יכולות להיות פציעות בעמוד השדרה, הצטברות של דם ובמקרי קיצון גם גידולים בעמוד השדרה. אם יש לכם גם כאבי גב וגם בעיות בשלפוחית, כדאי מאוד לקבוע תור אצל הרופא ולהבין האם יש קשר בין הדברים.

שימוש בלייזר רך כטיפול משלים לרפואה טבעית וקונבנציונלית

אם אתם סובלים מכאבי גב – בין אם הם כאבים “פשוטים” שנבעו מישיבה לא טובה על הכיסא ובין אם הם כאבים הנובעים מבעיה רצינית יותר – כדאי לכם להכיר את השימוש בלייזר כחלק מרפואה טבעית המעודדת את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף.

קרן הלייזר חודרת לעומק הרקמות מבלי לפגוע בעור ופועלת בשני מישורים: במישור אחד היא מפעילה את מנגנוני הריפוי הטבעי של הגוף, מפחיתה את ייצור החומרים מתווכי הדלקת וכך מסייעת לטפל בשורש הבעיה. במישור השני, היא מעודדת שחרור של אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח לשיכוך הכאבים. 

טיפול בלייזר משתלב נפלא עם הטיפולים האחרים לכאבי גב ויעזור לכם לחזור במהרה לשגרה נטולת כאבים.

גם לכם נמאס לסבול בכל צעד? נסו את הבי-קיור לייזר למשך 60 יום במחיר מיוחד ותראו בעצמכם! השאירו פרטים עכשיו ויועץ יחזור אליכם לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות

לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר בהקדם:
    לפרטים נוספים מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר: