פציעות ספורט: איך מטפלים באמצעות בי-קיור לייזר

טיפול בפציעות ספורט ובכאבים הנובעים מהן

ענף “רפואת הספורט” הוא תחום חדש בעולם הרפואה, שהתפתח במהלך 20 השנים האחרונות, עקב ההתגברות המשמעותית בפעילות ספורט כבילוי לשעות הפנאי וכאמצעי לשמירה על גוף בריא ומראה מחוטב.

ענף זה מתמקד בפציעות הנובעות כתוצאה מפעילות ספורטיבית ובחיזוק הגוף ושיפור התפקוד הספורטיבי.

פציעות ספורט הנפוצות ביותר הן:

אילו טיפולים מומלצים כיום לפציעות הספורט השונות?

משככי כאבים וכדורים אנטי דלקתיים – אופציה זו מאוד נפוצה בטיפול בפציעות ספורט, ובמקרים רבים ניתן להתגבר על פציעות בשילוב של משככי כאבים וכדורים אנטי דלקתיים שאינם סטרואידיים (NSAIDS). אולם, פציעות משמעותיות מחייבות שימוש לאורך זמן בתרופות אלו, ומטופלים רבים מבקשים להפסיק את הטיפול התרופתי לאחר תקופה מסוימת ומחפשים אחר פתרונות אחרים.
טיפולי פיזיותרפיה / כירופרקטיקה / דיקור – טיפולים אלו במקרים רבים מצליחים להשיב את התנועה והתפקוד, אך לא תמיד הם מצליחים להפסיק את הכאב ולרפא את הבעיה מן היסוד.

מה בי-קיור לייזר מציע לסובלים מפציעות וכאבי ספורט?

  • טיפול עזרה ראשונה

– מיד לאחר הפציעה – ניסיונם של מטופלים רבים וכן של רופאים ופיזיותרפיסטים העובדים באופן תדיר עם ספורטאים מראה ששימוש במכשיר בי-קיור לייזר מיד לאחר פציעה (עוד בשטח האימונים, כ”עזרה ראשונה”) מפחית (במקרים רבים) באופן מיידי את חומרת הפציעה, ותהליך ההחלמה מתקצר לעומת מקרים דומים מן העבר.

ההמלצה שלנו לספורטאים היא לקחת את מכשיר הבי-קיור לייזר שלהם בתיק יחד איתם לפעילות הספורטיבית, בדיוק בשביל מקרים כאלה.

  • מניעה של פציעה

ספורטאים רבים נוטים להמשיך בפעילות הספורטיבית למרות קיומם של כאבים מפציעה קודמת.

במקרים של פציעה קודמת עולה מניסיון של מטופלים כי כדאי להשתמש במכשיר בי-קיור לייזר לפני תחילת האימון על המקום הכואב או הפגוע, כך שהאימון יהיה יעיל יותר ויהיה כרוך בפחות כאבים.

מובן שהמלצה זו אינה מחליפה המלצה טיפולית של רופא אלא מתווספת לארסנל הטיפולי בפציעה.

  • טיפול בכאבי ספורט

פעילות ספורטיבית מאומצת כרוכה במקרים רבים בכאבים הנובעים מעומס יתר.

כאבי גב, כאבי ברכיים, התכווצויות שרירים.

השימוש במכשיר בי-קיור לייזר לטיפול בכאבים אלו יגביר את יכולתכם ליהנות מיותר פעילות ספורטיבית בריאה ופחות כאבים.

  • טיפול עצמי, בריא ויעיל

עם בי-קיור לייזר אתם מטפלים בעצמכם, בקצב שלכם ובנוחות של ביתכם. לא צריך לקבוע עם אף אחד, לא צריך להכין תקציב לסדרות טיפולים יקרות, ובעיקר –  אתם חוסכים מגופכם את השימוש בתרופות אשר לאורך זמן עשויות לפגוע בגוף.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן