כאבים נוירופטיים

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים נוירופטיים

כאב נוירופטי הוא תחושה הנובעת מתפקוד לקוי של מערכת העצבים. הכאב נובע מגורמים פנימיים של פתולוגיה במערכת העצבים, או כנלווה לפציעה או טראומה.

כאב הוא תחושה סובייקטיבית הניתנת לתחושה בשני מנגנונים בגופנו. המוכר יותר הוא תחושת הכאב אותה אנו חווים כאשר יש פגיע באיבר מסויים או ברקמה. כאב המופיע לרוב אחרי מכה או טראומה. הסוג השני הוא כאב עצבי או כאב נוירפטי, אשר מופיע בעקבות פגיעה במערכת העצבים. כאב נוירופטי עלול לגרום לכאבים כרוניים קשים ועלול להגרם מסיבות שונות.  

השוני בין כאב נוירופטי לכאבים רגילים הוא בכך שהוא יכול להופיע גם זמן רב אחרי הפגיעה העצבית. כל מטופל יחוש את הכאב העצבי בצורה שונה, יש מטופלים שיחושו כאב מתמשך ואחרים כזה שבא והולך. כאב נוירופטי מתואר לעיתים קרובות ככאב פתאומי חד, או תחושת שריפה. הכאב הנוירופטי יכול להתבטא גם כתחושת נימול, או תחושה שהאיבר “נרדם”.

סיבות וגורמי סיכון לכאבים נורפטיים

הסיבות לכאבים נוירופטים רבות והוא יכול להיגרם כתוצאה מסוכרת, טרשת נפוצה, שלבקת חוגרת, אלכוהוליזם, פציעת גב, ירך או רגל, כתוצאה מטיפולים כימותרפיים או כתוצאה מניתוח קטיעה (כאבי פנטום).

הכאב הנוירופטי נגרם כתוצאה משיבוש במערכת העצבית, הגורם לשחרור מואץ של מוליכים עצביים שמאותתים על כאב. חוסר היכולת של המערכת העצבית לנטרל את המוליכים העצביים גורמים לאיתותים של כאב מהאזור הפגוע. עמוד השדרה מפענח את האיתותים הללו ככאב, גם אם אין גורם חיצוני המחולל את הכאב.

נוירופטיה סוכרתית – נגרמת כתוצאה מרמות סוכר גבוהות בדם, אשר גורמות לפגיעה במערכת העצבים ההיקפית. הנוירופטיה הסוכרתית היא אחד הסיבוכים השכיחים של מחלת הסוכרת, והיא תפגע בעד 50% מהחולים הסוכרתיים. הטיפול הטוב ביותר בנוירופטיה הסוכרתית הוא השמירה על איזון רמות הסוכר בדם, אך כאשר הפגיעה היא קבועה, ניתן לסייע בטיפול תרופתיים.

לקריאה אודות טיפול בפצעים סוכרתיים, לחצו כאן.

טיפול בלייזר רך עם מכשיר בי-קיור לייזר

בי קיור לייזר מציעים טיפול טבעי, לא פולשני וללא תופעות לוואי בכאבים נוירופתיים. על ידי הגברת זרימת הדם לאזורים הפגועים, והגברת שחרור הורמון האנדרופין, עוזר הבי קיור לייזר לסובלים מכאבים אלו להתגבר על הכאבים ולחזור לשגרת החיים.

הפיזיותרפיסט בני בליליממכון כרמל לפיזיותרפיה, ממליץ בסרטון להלן על טיפול במכשיר בי-קיור לייזר: “אנו משתמשים במכשיר בי-קיור לייזר כחלק מארגז הכלים העיקרי שלנו בטיפול בכל מטופלינו. קרן הלייזר מטפלת גם בכאב גם בדלקת, ובעצם (מטפלת) במקור הבעיה שלשמה המטופל הגיע אלינו לטיפול.”

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים בכתף

כאבים בכתף

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים בכתף הכתף היא

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבי דלקת פרקים

דלקת פרקים

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבי דלקת פרקים דלקת

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן