כאבים בירך

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים בירך

ממש אחרי כאבי הברכיים, כאבים בירך הם מהנפוצים ביותר בקרב בני 60 ומעלה. על פי הנתונים בשנים האחרונות כ-80 אחוז מבני 65+ סובלים או יסבלו מכאבים במפרק הירך. חלק גדול מהסובלים חווים מגבלה קשה בתנועה אשר מביאה לבסוף לניתוח להחלפת מפרק הירך. אבל ניתוח הוא לא תמיד הפתרון, יש טיפול טבעי שמנצח את הכאבים.

כאבים בירך יכולים לנבוע ממספר בעיות הקשורות למבנה שריר – שלד. מקור הכאב יכול להיות פריצת דיסק מותני, נוירופטיה הנובעת מלחץ עצבי, פגיעה כרונית או חבלה. כמו כן הכאבים בירך יכולים להיגרם כתוצאה ממתיחה או קרע ברצועות, גידים או שרירי הירך.

גורמים מרכזיים לכאבים בירך

אישיאס
העצב הסיאטי הוא העצב הארוך ביותר בגוף והוא מוביל את שורשי העצבים היוצאים מחוליות L4 – L5 מטה דרך האגן והעכוז אל הירך ולאורך הרגל האחורית עד לכף הרגל. לחץ על העצב או על שורשי העצבים הקשורים אליו, אם כתוצאה מבעיה מבנית (אוסטיאוארטריטיס, פריצת דיסק) או כתוצאה מפגיעה (התכווצות שרירים, חבלה בגב), גורם לכאב שיכול להיות מקרין ולהופיע לאורך העצב. במקרים רבים הכאב מורגש באזור הישבן ומקרין אל צד הרגל והירך האחורית.

כאבים במפשעה
בעיה שמאפיינת ספורטאים העוסקים בספורט הכרוך בפעילות חוזרת ונשנית של קירוב הירך והרחקתה מהגוף. כמו: כדורגל, אומנויות לחימה, סקי, ריקוד, טניס ועוד. כמו כן, הכאבים יכולים לנבוע מפגיעה במפרק הירך ושרירי הבטן.

מפרק הירך
כאבים במפרק הירך יכולים לנבוע כתוצאה מניוון, שחיקה והסתיידות בגיל המבוגר. מפרק הירך מועד לאוסטיאוארטריטיס הגורם לשחיקת הסחוס במפרק, בעיה העשויה לגרום לקשיי תפקוד ולניתוח. כמו כן, תופעה הגורמת לכאבים והגבלה בתנועה הנה דלקת בבורסת הירך.

טרוכנדר בורסיטיס
בורסת הירך הנה כיס סגור המכיל נוזל סינוביאלי רך. היא ממוקמת בין הזיז הגדול של עצם הירך (Greater Trochander) לרקמת העצם הסמוכה. מטרתה של בורסת הירך למנוע חיכוך בין הרקמות הרכות לרקמת העצם. דלקת המתפתחת בבורסת הירך נובעת בד”כ מעומס יתר כתוצאה מפעילות ספורטיבית מאומצת, עמידה ממושכת לאורך שנים, חבלה, מחלות ראומטיות או שינויים ניווניים בגיל המבוגר. דלקת זו יכולה להיות בעיה זמנית החולפת מעצמה. אך במקרים רבים ללא טיפול מתאים, הופכת הדלקת להיות כרונית ויכולה להימשך במהלך שנים רבות.

מתיחת גיד האיליו טיביאל
ITBLS – תסמונת הלהקה האליוטיבית  – רצועת האיליו טיביאל נמתחת מהאגן ועד אל מתחת לברך לאורך הצד החיצוני של הירך ומסייעת בייצוב הברך. פגיעה בגיד זה שכיחה בקרב ספורטאים, במיוחד כאלו העוסקים בריצה ורכיבת אופניים.

ניתוח הוא לא תמיד הפתרון

מעבר לסכנות הרגילות שבאות עם כל הליך ניתוחי, בעיקר לבני הגיל השלישי. השיקום מניתוח החלפת מפרק הירך לוקח במקרה הטוב בין 6-10 שבועות. בשבועות אלו יצטרך המטופל לעבור שיקום, פיזיותרפיה וליטול משככי כאבים. את כל זה צריך לעבור אחרי ניתוח רק במפרק אחד, כאשר לכל אחד מאיתנו יש שניים.

טיפול בכאבים בירך ללא ניתוח
טיפול בכאבים בירך ללא ניתוח

לכן, לפני שניגשים לבית החולים הקרוב ונשכבים על שולחן הניתוחים חשוב לוודא שאכן בדקתם את כל האופציות העומדות לפניכם. הרשו לנו להמליץ לכם על מכשיר קטן שיכול לנצח כאבים גדולים.

בי-קיור לייזר- פתרון טבעי לכאבים בירך

אם עוד לא שמעתם על המכשיר שחולל מהפכה בעולם הטיפול בכאב, הגיע הזמן שתכירו. בי-קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לטיפול ביתי, שבזכות פטנט ייחודי הצליח לרתום את מלוא כוחו של הלייזר הרך לתוך מכשיר בגודל של מכונת גילוח. השימוש בבי-קיור לייזר מאפשר חזרה לשגרה ללא כאבים בירך. זאת באמצעות טיפול יומי, אישי שניתן לעשות בכל מקום ובכל זמן.

שמעתם נכון, לא צריך יותר להמתין חודשים עד לתור פנוי לרופא, לצאת מהבית, לחפש חניה, לחכות בתור, להיכנס לרופא, רק כדי שזה ישלח אותך לבדיקה שהתור הפנוי אליה הוא עוד חודשיים. עם בי-קיור לייזר אתם יכולים לטפל בעצמכם בכל מקום ובכל זמן, באופן יעיל, פשוט וללא תופעות לוואי.

איך זה עובד?

הבי-קיור לייזר עובד על טכנולוגיית הלייזר הרך, שכבר למעלה מ40 שנה היא חלק אינטגרלי מהטיפול בכאב. הלייזר מהמכשיר חודר דרך העור אל תוך הרקמות ומעורר תהליכים ביוסטמולנטים שאחראים על שיכוך הכאב וטיפול בדלקת. בין היתר כאשר הלייזר פוגע ברקמה הוא גורם לשחרור מוגבר של אנדורפינים, שהם הורמונים שאחראים לשיכוך הכאב. כמו כן, הלייזר מעודד את זרימת הדם לאזור הפגוע מה שמאפשר ניקוי יעיל יותר של הדלקת ומייצר אנזימים נוגדי דלקת המופרשים באופן טבעי בגופנו.

אין זה מפתיע שיעילותו של הבי קיור לייזר הוכחה ב-5 מחקרים קליניים שונים שהראו כולם פה אחד, בי קיור לייזר יעיל לטיפול בכאבים ודלקות. הוא גם מומלץ על ידי רופאי כאב ואורתופדיים מהבכירים בתחום ואף משמש אותם במרפאות הכאב בבתי החולים וקופות החולים.

גם פרופסור וטין – מומחה לשיקום מתסמונות כאב, מסביר כי ניתוח הוא המוצא האחרון

 

כאב בירך

הכאבים בירך מתעצמים מיום ליום? מה גורם לאותו כאב חד בירך ומה אפשר לעשות בשביל לטפל בבעיה? קיימים כמה גורמים אפשריים לכאב בירך, את האבחון מבצעים על בסיס התסמינים ובדיקות רפואיות. יש לעצם הירך תפקיד חשוב גם בחיבור בין האגן לרגל וגם בחיבור אל הברך. הירך נושאת משקל רב באופן יומיומי, אם אתם סובלים מכאב בירך חשוב להגיע בהקדם אל הרופא לאבחון וטיפול. חברת בי קיור לייזר מציעה לנו טכנולוגיית לייזר חדשה לטיפול בכאב, בדלקות פרקים, בטיפול בפצעים. מכשיר הלייזר הרך של ביו קיור לייזר מתאים לשימוש ביתי, המכשיר הוכח כאפקטיבי להקלה על כאבים ללא תופעות לוואי.

גורמים אפשריים של כאב בירך

כאבים בעצם הירך עשויים להופיע בעקבות פציעות (חבלות חיצוניות) כמו שבר או נקע. בגילאים מבוגרים מעידה קלה עשויה לגרום לשבר בעצם הירך. גורם מוביל נוסף לכאב בירך הוא דלקת מפרקים, בגילאים מבוגרים דלקת במפרקים עלולה להוביל לפגיעה בסחוס ובהמשך גם בעצם. כאב בירך עלול להופיע גם במצב של דלקת בגיד הירך, מתיחה של גיד או שריר הירך, קרע בסחוס בירך, נמק בעצם. על מנת לאבחן נכון את הגורם לכאב יש לבחון היטב את כל התסמינים. חשוב לשים לב מתי הכאב מחמיר, האם הכאב רציף, האם יש גם כאבים במפשעה, האם יש צליעה, האם יש נפיחות או תחושת חום בירך.

טיפול בכאבים בירך עם לייזר רך

מכשיר לייזר ביתי לשיכוך כאב מביא בשורה טובה לכל אלו שסובלים מכאבים בירך. עם מכשיר הלייזר הרך אתם מטפלים בעצמכם בבית ללא תופעות לוואי. מכשיר הלייזר הרך נחשב בטוח וקל לשימוש. קרני הלייזר יוצרות תגובה של שיכוך כאב וריפוי דלקות. יש למכשיר את היכולת לגרום לשחרור מוגבר של אנדורפינים במטרה לעודד שיכוך כאב ושיפור בתחושה הכללית. פרט למכשיר לייזר רך אפשר לטפל בכאבים בירך גם באמצעות גלי הלם, פיזיותרפיה, דיקור, אוסטאופתיה, תרופות אנטי דלקתיות. הליך כירורגי יעלה על הפרק רק במקרים בהם אין אפשרות לטיפול שמרני. כאבים באזור של עצם הירך עלולים להופיע בכל גיל, הגורם לכאב יהיה שונה בכל קבוצת גיל, אבחון מדויק של מקור הכאב הוא הצעד הראשון לקראת ריפוי. רוצים לשמוע עוד על המכשיר הביתי של חברת בי קיור לייזר? צרו קשר לשיחת ייעוץ.

טיפול במפרק הירך ללא ניתוח

מפרק הירך ידוע כאחד המפרקים הגדולים והחשובים ביותר בגוף האדם. המפרק של הירך אחראי גם להחזיק את פלג הגוף העליון וגם לחבר בין האגן לבין הגפיים התחתונות. העומס הרב שמופעל על מפרק הירך הופך את האזור רגיש לפגיעות. ניתוח במפרק הירך עולה על הפרק במצב של רקמת סחוס שחוקה בצורה בלתי הפיכה. במהלך הניתוח מחליפים את המפרק הפגוע בשתל מלאכותי במטרה להחזיר את המפרק לתפקוד תקין. ניתוחי החלפת מפרק ירך נפוצים בקרב גברים ונשים בגיל השלישי. חברת בי קיור לייזר מציעה מכשיר לייזר רך לטיפול בכאב, טכנולוגיית הלייזר מפחיתה כאבים, מזרזת ריפוי של דלקות, טובה לריפוי פצעים. אם אתם סובלים מכאבים במפרק הירך או שקבלתם המלצה על טיפול במפרק הירך ללא ניתוח, מכשיר לייזר רך מזרז את ההחלמה של האזור.

מתי נמליץ על טיפול במפרק הירך ללא ניתוח?

כל הליך כירורגי מביא עמו סיכונים. הרופאים כולם מסכימים שניתוח אינו בהכרח הפתרון הטוב ביותר, כל עוד קיימת אפשרות של טיפול במפרק הירך ללא ניתוח נבחן זאת. במקרים רבים של פגיעות אורתופדיות נבחר בטיפול שמרני. טיפול במפרק הירך ללא ניתוח אפשרי כאשר מזהים את הבעיה בשלבים ראשונים ומתחילים מיד בטיפול שמרני. השינויים המומלצים באורח החיים הם: הפחתת עומס, שמירה על משקל גוף תקין, פעילות גופנית קבועה, פיזיותרפיה, שימוש במכשיר לייזר רך.

פתרון לכאב בירך ללא ניתוח

רגע לפני שאתם ממהרים להסכים להליך כירורגי שגורר אחריו תקופת החלמה ארוכה, כדאי לבחון אופציות נוספות לשיקום של מפרק הירך. מכשיר בי קיור לייזר הוא מכשיר לייזר רך שמתאים לשימוש ביתי יומיומי. מחקרים קליניים הוכיחו מעל לכל ספק את ההשפעה החיובית של המכשיר על שיכוך כאב, ריפוי דלקות ושיפור התחושה הכללית. יש למכשיר את היכולת להמריץ את זרימת הדם במטרה לייעל ריפוי של דלקות. תגובה חיובית נוספת של מכשיר הלייזר הרך היא שחרור אנדורפינים לטובת שיכוך כאב. את המכשיר של חברת בי קיור לייזר כל אחד יכול להפעיל בעצמו בבית ללא כל קושי, כל שעליכם לעשות זה לשלוח את קרני הלייזר אל עבר מפרק הירך הכואב. מעוניינים לקבל פרטים נוספים על רכישת המכשיר? חייגו אל חברת בי קיור לייזר להתייעצות.

כאב בירכיים

אם אתם סובלים מכאב בירכיים כדאי שתדעו שמדובר בתופעה נפוצה. כאבים בירך שכיחים בקרב בני הגיל השלישי אך הם קיימים גם אצל צעירים. על מנת להציע את הטיפול היעיל והמדויק ביותר עלינו לאבחן תחילה את הגורם לכאב. זקוקים לפתרון מידי לטיפול בכאבים? חברת בי קיור לייזר מציעה מכשיר לייזר רך שמעודד הפרשת אנדורפינים לשיכוך כאב בגוף וממריץ את זרימת הדם אל האזור הכואב לריפוי מהיר יותר של דלקות. מכשיר בי קיור לייזר קיבל אישור ממשרד הבריאות הישראלי, האירופאי, הקנדי והברזילאי. מחקרים הוכיחו את היעילות של המכשיר ואת היותו בטוח לשימוש.

כאב בירכיים בגלל דלקת

דלקת פרקים גורמת לשחיקה בסחוס של הירך ומתבטאת בנוקשות של המפרק, צליעה, מגבלות תנועה, כאב, חריקות במפרק. התופעה נפוצה בעיקר בגילאים מבוגרים בהם הדלקת כבר גרמה להתפרקות של הסחוס. בהעדר רקמת סחוס מספקת נרגיש כאב בירך בכל צעד. כאב בירכיים שנובע מדלקת פרקים פוגע באיכות החיים, אם אתם או אדם קרוב אליכם סובלים מכאב בירך – כדאי שתדעו שאפשר לטפל בבעיה. מכשיר לייזר רך לשימוש ביתי מזרז את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. קרני הלייזר ממריצות את זרימת הדם אל האזור ותורמות כך לפינוי מהיר של פסולת דלקתית. השפעה חיובית נוספת של מכשיר הלייזר הרך היא בשיכוך כאב בירכיים. מטופלים שנעזרים במכשיר הלייזר הביתי באופן קבוע מדווחים על הקלה משמעותית בכאב.

כאב בירך בעקבות פציעה

חבלה חיצונית עלולה גם כן לגרום לכאב והתפתחות של דלקת. בכל גיל עלולה להתרחש פגיעה חיצונית באזור של הירך במסגרת של נפילה, תאונת דרכים, תאונת עבודה, פעילות ספורטיבית. אם אתם סובלים מכאב באזור הירך לאחר חבלה חשוב לפנות בהקדם לקבלת טיפול רפואי עם דגש על בדיקות אבחנתיות. טיפול מהיר ומדויק בבעיה מונע את החמרתה ומקצר את תקופת ההחלמה. שברי מאמץ באזור הירך שכיחים בגילאים צעירים בקרב ספורטאים. בקרב בני 60 ומעלה שברים בירך נגרמים בשל היחלשות של העצם (אוסטאופורוזיס). מחפשים טיפול טבעי ויעיל להקלה על כאב בירכיים? הצוות המקצועי של חברת בי קיור לייזר זמין עבורכם.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן