לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר בהקדם:

  לפרטים נוספים מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר:

   איך זה עובד?

   ודאי שאלתם את עצמכם – איך מכשיר כל כך קטן עוזר לכל כך הרבה בעיות? אז נכון, אמנם הבי-קיור לייזר הוא בגודל של מכונת גילוח, ושוקל רק 175 גרם, אבל השינוי שהוא עושה בחייהם של מטופלים רבים הוא עצום.

   קרן הלייזר שיוצאת מהמכשיר, חודרת דרך העור אל תוך הרקמות ומעוררת תהליכים של ריפוי עצמי בגוף. הלייזר מעביר אנרגיה לתאים הפגועים וגורם לייצור של ATP – שזה החומר האנרגטי של התא. בנוסף, הלייזר גורם לשחרור מוגבר של הורמון האנדורפין שאחראי על שיכוך הכאבים בגוף. אלה מסייעים למי שסובל מכאב לחזור ולבצע את הפעולות היום יומיות שנפגעו בעקבות הכאבים. בנוסף, מסייע לטיפול בלחץ העצבי ובדלקת הנוצרת באזור בעקבות הפריצה. כלומר – קיימת דרך טבעית לטפל בכאבים ללא צורך בניתוח!

   הרופאים הבכירים ממליצים

   “כאב במערכת השרירים והשלד הוא מאוד שכיח” אומר פרופ’ דניאל רייס, מבכירי הרופאים האורתופדיים בישראל ומי שייסד וניהל את המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי רמב”ם. “החדשות הטובות הן שאחרי הרבה שנים של פתרונות חלקיים ולא מספקים, נמצא טיפול אידיאלי. הלייזר הרך של בי-קיור לייזר מצליח להוריד באופן דרמטי את סף הכאב אצל מטופלים שנעים על ספקטרום רחב מאוד של כאבים בכל הגוף. הוראות השימוש הפשוטות בשילוב עם העובדה שמדובר בטיפול שאינו פולשני, ולא כולל זריקות או סטרואידים, הופכים אותו למוצר מבוקש ביותר גם בקרב המטופלים וגם בקרב מחלקות הכאב בבתי החולים”.

   מחקרים אישרו: הביקיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים

   המכשיר הוכח כיעיל לטיפול בכאבים כרוניים, בעיות אורתופדיות, דלקות ופצעים קשיי ריפוי כמו פצעי סוכרת. מדובר במכשיר שנבדק בהכי הרבה מחקרים בעולם – מעל 2000. מחקרים קליניים שבוצעו בארץ וברחבי העולם אישרו את מה שרבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים ובטיפול בפצעים.