כל מה שרציתם לדעת על כאבי כתפיים והתביישתם לשאול

שלומית אביחיל ממעלה אדומים אובחנה עם קרעים בגיד הכתף, כתוצאה מפעילות ספורטיבית מאומצת

העובדה שהיא לא חסידת תרופות, הביאו אותה לחפש אחר טיפולים טבעיים ולא מזיקים, אך במשך שנים לא הצליחה להבריא את הדלקת. את האור בקצה המנהרה ראתה לאחר שקיבלה המלצות מחברים על מכשיר הבי-קיור לייזר, הכאב חלף לחלוטין.

הכתפיים הן המפרק הגדול ביותר בגוף האדם ובעל יכולת התנועה הגדולה ביותר וככזה, הוא חשוף לפגיעות רבות, שעלולות להיגרם מחבלות, אך גם מפעולה מאומצת או מעומס.

יש גורמים שונים לכאבי כתפיים, הנובעות מסיבות שונות, אך זה ודאי, שעשרה אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מכאבי כתפיים לפחות פעם אחת בחיים. נשים, אגב, סובלות יותר מגברים, אך הסימפטומים דומים.

כעשרה אחוזים מהאוכלוסייה מתלוננים על כאבים בכתף לפחות פעם אחת במהלך חייהם. נשים נוטות לסבול מכאב זה יותר מגברים, אך לכולם משותפת הגבלת התנועה במפרק וכאב מתגבר המגביל פעילות יומיומית.

יש כמה מצבים רפואיים הקשורים לכתפיים:

 1. דלקת השרוול – דלקת בגידי השרוול המסובב
  דלקת המתפתחת בגידים של השרירים המייצבים את הכתף, המשמשים כרצועות אקטיביות של מפרק הכתף. דלקת זו נקראת גם כתף שחיינים, מפני שהיא שכיחה בקרב העוסקים בספורט שדורש הרמות חוזרות של הזרוע, כמו בשחייה, כדו יד או כדור עף.

דלקת בכתף – מהם הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים? מדריך>>>

 1. תסמונת הפגיעה – תסמונת התפס של הכתף
  היצרות של מרווח סאב-אקרומיאלי שעלול לגרום לשרירי הכתף ללחוץ על רקמות רכות שעוברות מתחתיהם. הלחץ גורם כאב בכתף שמחמיר בהרמה קדמית שלה ובסיבוב. תסמונת הפגיעה קולעת את הגיד והוא נעשה דחוס, פגוע ודלקתי.
 2. הסתיידות בכתף
  הסתיידות בכתף מתרחשת בגידים המחברים את שרירי השרוול המסובב, המניעים או מייצבים את הכתף בזמן פעילות. יצירת משקעי סידן בגידי הכתף, אז הכאב מלווה בהגבלת תנועה ומורגש בעיקר בהרמת היד מעל גובה הכתף או שכיבה על הצד.
 3. אוסטאוארתריטיס
  דלקת מפרקים ניוונית היא הפגיעה המפרקית הנפוצה ביותר, מוכרת גם כשחיקת סחוס או שחיקת מפרקים. הפרעה זו במפרקי הגוף כוללת אובדן סחוס מפרקי, צמיחת בליטות עצם במפרקים ותופעת לוואי דלקתית. התסמין העיקרי של דלקת מפרקים ניוונית הוא כאב בכתף שמופיע בהדרגה, מחמיר במאמץ ומוקל במנוחה. הכאב מתואר ככאב עמוק או כתחושת שריפה הקשורה לשרירים ולגידים של האזור.
 4. כתף קפואה
  מצב בו רקמת החיבור המקיפה את המפרק הגלנוהומרלי של הכתף נעשית קשיחה ומודלקת. במצב זה נוצרת רקמה אב-נורמלית הממלאת את החלל בין משטחי המפרק ומגבילה את התנועה, תוך מחסור בנוזל הסינוביאלי (המשמש כמעין נוזל סיכה ומקל על תנועת המפרק). הסובלים מכתף קפואה, חווים למעשה נוקשות בכתף, כאב גדול וחוסר יכולת להניע את מפרק הכתף.

לא חייבים לסבול מכאבים של דלקות בכתף

אביחיל ניסתה כמה טיפולים טבעיים עד שפגשה במכשיר הבי-קיור לייזר. “אחרי רצף של פיזיותרפיה וניסיונות לטפל בבעיה ובדלקת שליוותה אותי במשך שנים, קיבלתי המלצות מכמה מכרים והחלטתי לרכוש את הבי-קיור לייזר”, מספרת אביחיל. “השתמשתי במכשיר על פי ההוראות, העליתי את המינון בהדרגה, טיפלתי במשך שבועיים, פעמיים ביום בשלושה מוקדים, כמה דקות כל יום. אני חייבת לומר שהיה שיפור משמעותי בתנועת היד, למעשה הכאב חלף לי לחלוטין”.

מטרת רוב הטיפולים הקיימים לכאבים או דלקות בכתפיים היא להקל על הכאבים ועל נוקשות המפרק. הטיפול בכתף כולל שימוש במשככי כאבים נוגדי-דלקת, זריקות סטרואידים מקומיות ואמצעים פיזיותראפויטים, ביניהם פעילות גופנית, תכשירי קירור, אולטרסאונד ולייזר, לעיתים בנפרד ולעיתים שילובים שונים של כמה מהם. מרבית הטיפולים המוצעים כיום לכאבים בכתף כרוכים בנטילת כדורים עם תופעות לוואי, המתנה של שבועות לטיפול אצל פיזיותרפיסט או מטפל אלטרנטיבי וללא שיפור משמעותי במצב.

“הבי-קיור לייזר מדהים, כי אתה רואה מכשיר כזה קטן שנראה כביכול תמים, אבל הוא באמת עובד”, אומרת אביחיל. “חשוב כמובן להתמיד ולהיות עם אורך רוח. כספורטאית השתתפתי בתחרות איש הברזל והשתמשתי בבי-קיור לייזר, לאחר בעיות חוזרות ונשנות של דורבנים, כאבים בכתף, מפרקים שכואבים. אני ממליצה לכל ספורטאי לרכוש את המכשיר, כי לא חייבים לסבול מכאבים, הביקיור לייזר עובד”.

מכשיר בי-קיור לייזר – איך זה עובד?

בניגוד למכשירים הגדולים הנמצאים במרפאות הכאב, הבי-קיור לייזר הינו מכשיר נייד, קל ונוח לשימוש ביתי, שקיבל אישור רפואי במדינות רבות ברחבי העולם ומציע טיפול במגוון רחב של בעיות גופניות. הטיפול במכשיר עדין, אינו פולשני ונטול תופעות לוואי ומחקרים קליניים שבוצעו בארץ וברחבי העולם אישרו את מה שרבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים ובטיפול בפצעים.

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.

בי-קיור לייזר מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיניה – האודם, הנפיחות והכאב, מתמתנים עד כדי נעלמים. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.

אם עד לא מזמן על מנת לקבל טיפול בלייזר הייתם צריכים לגשת למרפאות הכאב בבתי החולים ובמכונים השונים, היום ניתן ליהנות מיכולות הלייזר הרך אצלכם בבית, בזכות מכשיר הבי קיור לייזר. המכשיר שעל ידי פטנט ישראלי ייחודי הצליח לרתום את הלייזר למכשיר רפואי לשימוש ביתי ואישי. הבי קיור לייזר עזר למטופלים רבים שסובלים מכאבים לא צריכים עוד להמתין לתור לטיפול אלא מבצעים אותו בזמנן החופשי אצלם בבית.

סובלים מכאבים בכתף? קחו את בי קיור לייזר ל 60 יום התנסות במחיר מיוחד ותתחילו להרגיש בהבדל. השאירו פרטים!

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן