גיד אכילס כואב? הכירו את הטיפול החדשני שמנצח את הכאבים!

גיד אכילס הקרוי על שמו של גיבור המיתולוגיה היוונית הוא גיד המחבר בין השרירים בחלקו האחורי של השוק, לבין העקב. הגיד שנחשב לארוך ביותר בגוף האדם מהווה לעתים מקור לכאבים ודלקות שמשאירים מטופלים רבים עם פגיעה בתנועת הרגל. כל הגורמים התסמינים והטיפול בגיד אכילס כאן.

בחלקו האחורי של השוק ממוקם שריר מרכזי (התאומים) המסתיים בגיד רחב וחזק המשתרע על חלקה האחורי והתחתון של השוק ועד לעצמות כף הרגל, גיד אכילס

הגיד נחשב לארוך ביותר בגוף האדם, אורכו אצל אדם בוגר מגיע לכ-15 ס”מ. את הגיד ניתן להרגיש בבירור בנגיעה בחלקה האחורי של הרגל מעל העקב, זו היא לא עצם אלא גיד אכילס בכבודו ובעצמו.

גיד אכילס נחשב לאחד הגידים החשובים בגופינו בכלל וברגליים בפרט, כיוון והוא אחראי על יציבות כף הרגל. כמו כן, הגיד מספק לגוף יכולות לביצוע מגוון פעולות שעל פי רוב נחשבות לבסיסיות כמו הליכה, ריצה ועמידה. בעקבות חשיבותו הרבה של גיד אכילס ותפקידיו הרבים, הוא נתון לפציעות, כאבים ודלקות.

דלקת בגיד אכילס

ברוב המקרים דלקת בגיד אכילס היא תוצאה של פעילות מאומצת של הגיד שבעקבותיה נגרמו קרעים בגיד עצמו שיצרו את הדלקת. התפתחות דלקת בגיד אכילס נפוצה בעיקר בגילאי 35+ מכיוון ובגילאים אלו הפעילות הגופנית לרוב אינה סדירה. לכן, כל ביצוע פעילות יכול להיחשב על פי הגוף לפעילות מאומצת ועלולה לגרום לעומסים על הגוף בכלל ועל הגיד בפרט.

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבי דלקת פרקים>>>

גורמים לכאבים בגיד

כפי שאמרנו, הגורם המרכזי להיווצרות דלקת בגיד אכילס הוא היווצרותם של קרעים בגיד הנוצרים מעומס רב או לא רגיל שמופעל על הגיד. עומס זה אינו בהכרח קשור למשקל בלבד והוא לא הגורם היחיד להיווצרות הדלקת.

העומס יכול להתבטא ב-

  1. הגברה לא מבוקרת של מהירות או מרחק ריצה.
  2. חזרה מהירה מדי לאימונים לאחר הפסקה.
  3. פציעה שנגרמה ממאמץ מתפרץ.
  4. שימוש יתר כתוצאה מחוסר גמישות של הגיד.

כמו כן קיימות מחלות סיסטמיות המשפיעות על רקמת הגיד כמו סוכרת ומחלות המקושרות לבלוטת התריס. השפעת מחלות אלו על רקמת הגיד יכולות להוות גורם נוסף להיווצרותה של הדלקת.

מה מרגישים?

התסמינים המאפיינים דלקת בגיד אכילס מתבטאים לרוב ב-

  1. כאב המופיע אחרי מאמץ.
  2. נוקשות של הגיד בבקרים ואחרי ישיבה ממושכת.
  3. נפיחות וכאב באזור הגיד.

במקרים מסוימים הסובלים מדלקת בגיד אכילס יחושו כאבים מופשטים באזורים הסמוכים לגיד ובאזור השוק.

טיפול בדלקת

הטיפול בדלקת בגיד תלוי בחומרת הדלקת ויכול להתבצע בכמה דרכים בניהן נטילת משככי כאבים אנטי דלקתיים, פיזיותרפיה או טיפולים אלטרנטיביים אחרים. אך  קיימות לא מעט בעיות בטיפולים הללו חלקם מגיעים עם רשימה של תופעות לוואי ואחרות דורשות המתנה עד לתור הפנוי אצל המטפל.

אבל מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לטפל בדלקת ובכאבים בגיד אכילס בעצמכם, בבית, ובטיפול ללא תופעות לוואי כלל? נשמע מופרך? אבל זה אמיתי! הכירו את הבי קיור לייזר.

בי קיור לייזר מקל על הכאבים ומרפא את הדלקת

מכשיר הבי קיור לייזר הוא מכשיר חדשני לטיפול בכאבים בפטנט ישראלי שמציע טיפול רפואי ביתי ועצמאי למגוון סוגי כאבים, דלקות ופציעות ספורט. המכשיר כבר זכה לכינוי “פלא טכנולוגי”  על ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם, הצליח לרתום את טכנולוגיית הלייזר הרך, שהייתה בשימוש עד כה רק במרפאות כאב ובתי חולים, לתוך מכשיר רפואי לשימוש ביתי.

בי-קיור לייזר פועל על טכנולוגיית הלייזר הרך (LLLT- low level laser therapy)  שנמצאת בשימוש בעולמות הרפואה והכאב עשרות שנים.

הלייזר הרך פועל על מנגנוני הגוף הטבעיים לריפוי עצמי, הוא חודר דרך העור אל הרקמות  ללא אפקט של חימום או קירו וללא פגיעה ברקמה. הלייזר פועל בשתי חזיתות מרכזיות: החזית הראשונה היא הקלה בכאבים, השימוש בלייזר הרך מגביר שחרור של הורמון האנדורפין במוחנו. האנדורפין אחראי על שיכוך הכאבים אותם אנו חשים, על ידי הגברת השחרור נוכל להרגיש הקלה בכאב באמצעות שימוש במכשיר.

החזית השנייה היא הטיפול במקור הבעיה. לעומת מגוון התרופות לשיכוך הכאבים הבי-קיור לייזר לא רק מקל על הכאב אלא גם מטפל במקור הבעיה, עלי ידי הגברה של שחרור אנזימים נוגדי דלקת והרחבת זרימת הדם למקום מתאפשר ניקוי רעלים וטיפול בדלקת.  באופן זה הבי-קיור לייזר מזרז ומעצים את יכולותיו של הגוף לרפא את עצמו, מקל על הכאבים וכל זה ללא תופעות לוואי ומבלי לצאת מהבית.

הפיזיותרפיסט בני בליליממכון כרמל לפיזיותרפיה, ממליץ בסרטון להלן על טיפול במכשיר בי-קיור לייזר: “ספורטאים שמגיעים אלינו עם קרעים מיקרוסקופיים, או קרעים חלקיים בגידים וברצועות, מקבלים באופן מיידי כחלק מהטיפול, את קרן הלייזר, במיידית!”

נלחמים בכאבים בגיד אכילס עם הבי קיור לייזר! עכשיו – 60 ימי התנסות (בכפוף לתקנון) נסו בעצמכם ותבינו על מה כולם מדברים!

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן