נמרוד משה | הפיזיותרפיסט הרשמי של נבחרת ישראל בג’ודו

שמי נמרוד משה, פיזיותרפיסט מוסמך בעל קליניקה פרטית בהרצליה פיתוח והפיזיותרפיסט הרשמי של נבחרת ישראל בג’ודו.

בשנה האחרונה התחלתי להשתמש בבי- קיור לייזר בשילוב עם הטיפול הפיזיותרפי הקונבנציונאלי ולהלן התרשמותי במספר מקרים בולטים.

מקרה ראשון – טיפלנו בג’ודאית עם Sternoclavicular Joint – תת פריקה – באזור חגורת הכתפיים בבי – קיור לייזר פרו כחלק מהטיפול היומיומי שהיא קיבלה והיה שיפור יחסית מהיר. הפציעה עברה תוך שבועיים – שלושה שזה זמן ריפוי מהיר יותר מהמצופה והיא חזרה להתאמן כרגיל ללא כאבים .

מקרה שני – ג’ודוקא עם כאבים כרוניים בברך – קיבל את המכשיר הביתה לשימוש יומיומי 8 דקות פעמיים ביום לתקופה של מספר שבועות . הייתי מרוצה מהתוצאות של הריפוי והוא חזר לפעילות מלאה .

מקרה שלישי – ספורטאי בכיר ומפורסם בג’ודו – עם נקעים חמורים בקרסול משתמש בזה בשימוש קבוע כמעט , ומאד מרוצה מהתוצאות . הוא מטפל באופן קבוע ברגישות בברך סינדסמוזיס – פתיחה של העצמות בכף הרגל . המכשיר נמצא איתו בכל מקום והוא יכול לטפל בין אימונים ולפני תחרויות באופן חופשי ועצמאי המכשיר מפחית את הכאבים ומאפשר לו לחזור לפעילות בצורה טובה ומהירה יותר .

המסקנה הכללית שלי עד כה היא שהבי – קיור לייזר יכול להיות מכשיר עזר לפיזיותרפיסטים כאחד מכלי הטיפול . הוא זמין נוח וקל לתפעול . יכול לאפשר שימוש יומיומי וכן לתת למטופלים הבייתה להמשיך את הטיפולים גם בביתם . אין קונטראינדיקציות ומגבלות הוא בטוח לשימוש גם עצמי וגם מקצועי זה דבר טוב . גם אנשים מבוגרים וגם צעירים יכולים להשתמש בו בקלות ללא בעיה

בברכה ,

נמרוד משה פיזיותרפיסט מוסמך B . PT תואר ראשון במדעי הספורט

אולי יעניין אותך:
נגן וידאו
ד״ר תמיר, יו״ר ארגון הנכים בראיון על הבי-קיור לייזר
ד״ר עמיחי תמיר, יו״ר ארגון הנכים.
נגן וידאו
הפיזיותרפיסט דני קלמן: ״הבי-קיור לייזר הוא חלק בלתי נפרד מארגז הכלים שלנו״
דני קלמן, פיזיותרפיסט, שותף בכרמל מכון לפיזיותרפיה
נגן וידאו
הפיזיותרפיסט בני בלילי: ״שבכל בית יהיה לפחות בי-קיור לייזר אחד״
בני בלילי, פיזיותרפיסט מוסמך מעל 30 שנה בכרמל מכון לפיזיותרפיה.
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן