ד”ר עמי איל | ממליץ על טיפול בקרע בגיד אכילס

מקרה : מטופל בן 65 הגיע עם אבחנה של קרע מלא בגיד הסופרא – ספינטוס הימני ובסופרא – ספינטוס השמאלי ( קרע בחלקו המרכזי קטן יותר בהשוואה לימין ).

המטופל דיווח על כאבים בעיקר בחלק הקדמי של הכתפיים. טופל בטיפול כירופרקטי אחת לשבוע באזורי הצוואר, גב עליון, שכמות וכתפיים. מהטיפול השלישי שולב ה- B – Cure Laser באזורי צדי הכתפיים ובמימד הקדמי של הכתפיים במשך כ – 5 דקות בסוף כל טיפול.

למטופל היה מכשיר B – Cure Laser ביתי ולכן קיבל הנחיה לבצע פעמיים ביום טיפול עצמי באזורים המוזכרים.

לאחר כשבוע, דווח שיפור בטווחי התנועה וירידה בעוצמת הכאב לאורך טווח התנועה. מנגד, בזמן תנוחות שכיבה בלילה לא נרדם עקב כאבים בכתפיים. בטיפול העוקב, כשבוע לאחר מכן דווח על שיפור גם בתנוחות וזמן השכיבה. המטופל דחה את החלטתו לגבי ניתוח בזכות השיפור הרב.

תוצאות : לאחר כסך הכל 6 טיפולים שבועיים, שבהם שולב ה – B – Cure Laser לטיפול שאורכו 6 דקות ובתוספת בוצעו בין 2 – 3 טיפולים עצמיים בביתו בכל יום, חלה הטבה משמעותית בטווחי התנועה ללא ליווי כאב בשתי הכתפיים, למרות הקרעים הקיימים בשני גידי הכתפיים.

מסקנות: שילוב הטיפול ב B – Cure Laser בנזקי גידים כרוניים ואקוטיים ואפילו במצבי קרעים מלאים עוזר בהפחתת הכאבים, מפחית את הדלקת ומגמיש את הרקמות הסובבות ובכך מאפשר את הגדלת טווחי התנועה ללא כאב.

ד ” ר עמי איל , כירופרקטור , קניסיולוג

אולי יעניין אותך:
נגן וידאו
ד״ר תמיר, יו״ר ארגון הנכים בראיון על הבי-קיור לייזר
ד״ר עמיחי תמיר, יו״ר ארגון הנכים.
נגן וידאו
הפיזיותרפיסט דני קלמן: ״הבי-קיור לייזר הוא חלק בלתי נפרד מארגז הכלים שלנו״
דני קלמן, פיזיותרפיסט, שותף בכרמל מכון לפיזיותרפיה
נגן וידאו
הפיזיותרפיסט בני בלילי: ״שבכל בית יהיה לפחות בי-קיור לייזר אחד״
בני בלילי, פיזיותרפיסט מוסמך מעל 30 שנה בכרמל מכון לפיזיותרפיה.
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן