נקע בקרסול

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בנקע בקרסול

אמנם מדובר בפציעה נפוצה גם בקרב אנשים שאינם עוסקים בספורט, אבל נקע בקרסול (כאבים בקרסול) היא פציעה שפוגעת בספורטאים רבים. נקע בקרסול נגרם כתוצאה מתנועה חדה שגורמת למתיחה או קרע ברצועה המחברת בין עצמות הקרסול. פגיעה בקרסול עלול לגרום לחוסר מסוגלות לדריכה על הרגל, פגיעה בטווח התנועה של המפרק ועוד.

נקע בקרסול היא פגיעה ברצועות הקרסול המתרחשת לרוב כתוצאה מהטיה פתאומית חזקה של הקרסול פנימה. פציעה זו מאפיינת ספורטאים חובבים ומקצוענים. ספורטאי מקצועי עשוי לסבול מנקעים חוזרים ונשנים, המגבילים את יכולתו להתאמן ולהתחרות.

נקעים בקרסול מתחלקים לשלוש רמות –

1. נקע קל – מתיחה של רצועות הקרסול או אף קרע מיקרוסקופי יגרמו לכאב קל. תיתכן נוקשות בתנועה, עם קושי מסוים בהליכה.
2. דרגה שניה – קרע חלקי ברצועה יגרום לנפיחות וקושי משמעותי בהליכה. הקרסול יהיה נוקשה, וייראה חבול.
3. דרגה שלוש – קרע מלא או כמעט מלא של הרצועה, שילווה בכאבים עזים, נפיחות וחבלה מפושטת.

הגורמים לנקע בקרסול

ברוב המקרים, נקע בקרסול נגרם בעקבות תנועה לא נכונה של הקרסול. לרוב התנועה היא של כף הרגל לכיוון מרכז הגוף (פנימה), הגורמת למתיחה של רצועות הקרסול. התנועה של הרגל יכולה לקרות בזמן קפיצה, או שינוי כיוון פתאומי בתנועה. נקע בקרסול מוכרת כפציעה שכיחה  לספורטאים, אך גם נשים הנועלות נעלי עקב גבוהות חשופות לפגיעה.

הטיפול בנקע בקרסול כולל לרוב טיפולי פיזיותרפיה, משככי כאבים, תרופות אנטי דלקתיות ובעיקר מנוחה בבית. אבל אלו מכם העוסקים בספורט, יודעים עד כמה הרצון לחזור לפעילות גדול יותר מכל דבר. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם לשמוע על המכשיר החדשני שיעזור לכם לזרז את החזרה למגרש.

מכשיר קטן תוצאות גדולות בעזרת בי-קיור לייזר

הכירו את הבי-קיור לייזר, מכשיר קטן, נוח לנסיעה ולתפעול הפועל בטכנולוגיית הלייזר הרך. אבל אל תיתנו לגודל של המכשיר להטעות אתכם, מדובר באחת מפריצות הדרך הגדולות של השנים האחרונות בתחום הטיפול בפציעות ספורט, כאבים בקרסול ונקע בקרסול.

טכנולוגיית הלייזר הרך עליה פועל המכשיר היא טכנולוגיה ותיקה בעולמות הכאב. היא משמשת רופאים שנים רבות לטיפול בפציעות אקוטיות וכרוניות, דלקות, ופצעים קשיי ריפוי. היתרון של הבי קיור לייזר הוא שמדובר במכשיר המאפשר טיפול אישי, בכל זמן ובכל מקום.

איך זה עובד?

הלייזר הרך הוא אלומת אור החודרת דרך העור אל תוך הרקמות הפגועות. זאת ללא אפקט של חימום או קירור. בכך הלייזר מגביר תהליכים של ריפוי עצמי אשר קורים בגופנו באופן טבעי. כלומר, הלייזר מאיץ את תהליך הריפוי של נקע בקרסול. על ידי הגברת שחרור אנדורפינים האחראים על ההקלה בכאב, מגביר את זרימת הדם לאזור הפגוע ומגביר שחרור של אנזימים נוגדי דלקת. כל זה אומר דבר אחד, חזרה מהירה יותר לפעילות הספורטיבית.

הנחיות לטיפול: יש להניח את המכשיר סביב הקרסול הפגוע למשך 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.

הנחיות לטיפול בנקע בקרסול או בנקעים חוזרים:
יש לטפל לאורך העקב, משני הצדדים. במקרים אקוטיים (פציעות טריות) יש לטפל 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום. במקרים כרוניים יש להגביר את המינון בהדרגה. להגדיל ב 30 שניות בכל יום, עד להשגת מינון של 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.

ד”ר דייויד בן קיקי, כירופרקטור בכיר, ממליץ בסרטון להלן על מכשיר בי-קיור לייזר: “יש מחקרים שנעשו בארץ באירופה ובדרום אמריקה שהוכיחו חד משמעית איך הלייזר למעשה מניב יותר תוצאות (טובות) מאשר תרופות אנטי דלקתיות”.

טיפול בנקע בקרסול

מי מאתנו לא מכיר את זה? הלכנו, או רצנו, לא שמנו לב ועיקמנו את הקרסול. זו תופעה מאד נפוצה שיכולה לקרות לכל אחד מאיתנו. זה קורה לנשים ולגברים וזה גם קורה בכל הגילאים. לכן ברור מדוע מידי פעם כל אחד מאיתנו מחפש מידע בנושא של טיפול בנקע בקרסול. ראשית, צריך כמובן להבין שאכן מדובר על נקע ולא על שבר. שנית, נשאלת השאלה: מה באמת עושים? האם תמיד אותן רטיות קרות יכולות לעשות את העבודה? ומה קורה אחרי תקופה מסוימת אם עדיין מרגישים את הכאב? המכשירים של חברת בי קיור לייזר בע”מ יכולים להוות פתרון נהדר. הם עובדים בצורה יעילה מאוד על סוגים שונים של כאבים ובבסיסם נמצאת טכנולוגיית הלייזר הרך. קנו לכם מכשיר כזה, עשו בו שימוש באזור הקרסול ותראו שלא תתחרטו על כך.

למה לא כדאי לוותר על טיפול בנקע בקרסול?

לכאורה, אם נקעתם את הרגל וכואב לכם, גם מנוחה תעשה את העבודה. עם זאת, אם מדובר על נקע שכבר קרה מזמן אך הכאב עדיין מורגש מידי פעם, ברור שצריך למצוא לכך טיפול. מצד שני, ניתוחים או כל מיני טיפולים פולשניים אחרים לא תמיד מהווים בחירה טובה. לעומת זאת, טיפול בנקע בקרסול שכולל מכשיר קטן שאתם יכולים להחזיק בבית ולעשות בו שימוש עצמאי, זה נוח. בצורה כזאת אתם לא צריכים לפנות אל רופא מומחה כדי לעבור סדרת טיפולים אינסופית. מצד שני, אתם גם לא רק מחכים שהכאב יעבור, כי בעזרת מכשיר כזה אתם מעודדים את הגוף לרפא את עצמו.

המכשירים המופלאים של חברת בי קיור לייזר בע”מ

אם תעשו חיפוש, תמצאו בנושא של טיפול בנקע בקרסול לא מעט עצות. החל מחבישה ועד מנוחה. תוכלו לנסות גם פיזיותרפיה או אינספור טיפולים אחרים. יחד עם זאת, יש דבר אחד בתוך: המכשירים הנפלאים של חברת בי קיור לייזר בע”מ מוכיחים את עצמם בכל פעם מחדש. החברה מפתחת מגוון רחב של מכשירים לטיפול בבעיות אורטופדיות שונות, והכול לשימוש ולריפוי עצמי בבית. צרו קשר עם חברת בי קיור לייזר ותתחילו להנות מחיים נטולי כאבים.

כאב בקרסול

מה גורם לכאב בקרסול שלי? על מה מעיד המיקום של הכאב? מי אני יכול לעשות כבר עכשיו בשביל להקל על הכאב ולזרז את ההחלמה?  כאב בקרסול עלול להופיע רק ברגל אחת או בשתי הרגליים בו זמנית. אבחון מדויק של הגורם לבעיה הוא הצעד הראשון בדרך להחלמה. מכשיר הלייזר הרך של חברת בי קיור לייזר מביא הקלה במקרים של כאב בקרסול בכל גיל. השימוש במכשיר לייזר רך פשוט מאוד ואינו מלווה בתופעות לוואי. המכשיר של חברת בי קיור לייזר מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל ובאירופה.

מה גורם להתפתחות של כאב בקרסול האחורי?

כאב בחלק האחורי של הקרסול עלול להופיע במצב של נקע. מדובר בפציעה שמאפיינת שחקני כדורגל ורקדניות. הכאב במקרה של פגיעה בחלק האחורי של הקרסול יופיע בעיקר בזמן הליכה. יחד עם הכאב עלולים להופיע גם נפיחות ורגישות למגע. בקרב ילדים ובני נוער עשויים להופיע כאבים בגב הקרסול כחלק מתהליך גדילת העצמות.

מה גורם לכאב בחלק הקדמי של הקרסול?

יופיע כאב בחלק הקדמי של הקרסול במקרה בו קיים לחץ בין העצמות או במצב בו מופעל לחץ על אחת הרקמות הרכות במפרק. כאב בקרסול בחלק הקדמי יופיע בעיקר במהלך כיפוף של כף הרגל. כאב כזה יהיה תוצר של נקע בקרסול או פעילות גופנית שמחייבת תנועות כיפוף של כף הרגל.

איך מטפלים בכאב בקרסול?

כל כאב באזור הקרסול חשוב לאבחן, רופא מומחה יידע לבצע בדיקות ובמידת הצורך גם להמליץ על רנטגן ושאר בדיקות הדמיה. דלקת פרקים עשויה גם כן לגרום לכאב בקרסול. לטובת החלמה מהירה חשוב להקפיד על הנחיות הרופא עם דגש על הימנעות מדריכה על הרגל. תקופת ההחלמה מכל פגיעה אורתופדית מלווה בכאבים, שיכוך של הכאבים אפשרי באמצעות תרופות, מנוחה, טיפולים משלימים ומכשירי לייזר רך. המכשיר החדש של חברת בי קיור לייזר מעודד הפרשת חומרים משככי כאבים בגוף. יתרון נוסף של מכשיר הלייזר הרך הוא המרצת זרימת הדם במטרה לרפא במהרה דלקות באזור. חייגו עכשיו אל חברת בי קיור לייזר לקבלת פרטים נוספים אודות מכשיר הלייזר הביתי.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן