טיפול בפצעים

על דרכי טיפול בפצעים, בעיות עור (בעיות דרמטולוגיות) וזיהומים – אקנה, כיבים ופצעים, הרפס, וטיפולים להתחדשות העור

עור האדם נתון דרך קבע ל”מתקפה” גם מבחוץ – פגיעות מזג אוויר, מכות וחבלות. גם מבפנים – ווירוסים כמו נגיף ההרפס, עודף או חוסר בשומן בשכבת העוטפות, יובש, שינויים הורמונליים ועוד. כאשר מערכת החיסון במיטבה והאדם נחשף פחות לגורמי סיכון, העור מצליח לשמור על בריאותו וגמישותו. אולם רוב בני האדם יחוו פגע עור אחד ויותר במהלך חייהם. כיום ניתן לבצע טיפול בפצעים באמצעות בי קיור לייזר

בי-קיור לייזר יעיל למגוון רחב של בעיות עור. זאת הודות ליכולתו לעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. בי-קיור לייזר מסייע לטיפול פצעים ובבעיות עור באמצעות עידוד ייצור קולגן ואלסטין. אלו מסייעים בזירוז איחוי הרקמות לאחר פגיעה ומסייעים בהתחדשות העור.

הלייזר ממריץ את מחזור הדם, ובכך מאפשר הזרמה מוגברת של חמצן וחומרי אנרגיה למקום הפגוע. בנוסף, בי-קיור לייזר מסייע בטיפול בדלקת המקומית ובתסמיניה – כאב, נפיחות ואודם, ובפתיחת הצינורות הלימפתיים המסייעים בסילוק הרעלים והפסולת החיידקית

בעיות עור נפוצות שבי-קיור לייזר מסייע בטיפול בהן:

אקנה:
מסייע בניקוז יעיל יותר של הפצע, ובזירוז הריפוי וההגלדה. מפחית הסתברות להיווצרות צלקת כתוצאה מהפצעים.

הרפס:
מסייע בהפחתת כאבי ההרפס ובהפחתת הנפיחות שנובעת מההרפס. מסייע בזירוז ההחלמה ולהיעלמות מהירה יותר של הנגע, הריפוי וההגלדה.

כיב:
מורסה (פרונקל) – מסייע לגוף להתמודד עם הזיהום. מסייע בהקטנת גודל הכיב. מפחית כאבים ונפיחות הנובעים מהכיב. מעודד ריפוי והפחתת ההסתברות לצלקת, מונע התפשטות הכיב.

קמטים:
מסייע בהחלקת הקמטים ע”י עידוד ייצור האלסטין, המשווה לעור מראה חלק יותר. כמו כן הוא מסייע בהתחדשות העור, מקטין את עומק ושטח הקמט.

פצעים קשיי ריפוי ופצעים סוכרתיים:
בי קיור לייזר מסייע בטיפול בפצעים סוכרתיים, על ידי הקטנת שטח הפצעים וסגירת הפצעים. הוא מפחית כאבים או גרד הנובעים מהפצע. מונע זיהומים משניים כתוצאה מהפצע ומסייע בהתחדשות הרקמה סביב הפצע.

כוויות:
מפחית כאבים הנובעים מהכוויה. מפחית היווצרות בצקת ונפיחות כתוצאה מהכוויה. מסייע בהקטנה של שטח הכוויה ובריפויה בזמן קצר יותר והפחתת צלקת.

חתכים:
מפחית כאב ורגישות כתוצאה מהחתך. מסייע בייצור קולגן ואלסטין החשובים להאצת סגירת החתך ולהתחדשות פני שטח העור.

צלקות ופצעי החלמה מניתוח:
מסייע בהגלדת הצלקת ויצירה של רקמת עור אסתטית יותר ובהתמזגות איכותית יותר של הצלקת אל שטח העור תוך טשטוש ויצירת בולטות מופחתת של הצלקת על פני שטח העור.

טיפול בפצעים בעזרת הבי-קיור לייזר

במקרה של פצע חדש ופתוח – יש לטפל באזור החשוף כולו 5-6 דקות לכל יחידת שטח של 4.5 סמ”ר. יש לעצור להפסקה של חמש דקות, ולאחר מכן להתחיל בטיפול נוסף באורך 5-6 דקות .יש להמשיך בתהליך למשך שעה במידת האפשר. ברוב המקרים תהליך זה יצמצם את הכאב משמעותית ויוביל לריפוי איכותי יותר של הפצע. לאחר השעה הראשונה, המשך בטיפול בפצע למשך 6-8 דקות לכל שטח פנים של 4.5 סמ”ר, פעמיים ביום, עד לריפוי מלא של הפצע.

במקרה של טיפול בפצעים קשיי ריפוי, פצעים סוכרתיים ופצעים כרוניים – יש לטפל 8 דקות ליחידת שטח של 4.5 סמ”ר, פעמיים ביום. לא מומלץ לבצע יותר משני טיפולים ביום בשל הצורך לנקות ולחבוש מחדש את הפצע לאחר כל טיפול.

כיסוי אזור הטיפול בפצעים: אם שטח הטיפול גדול מ 1- על 4.5 ס”מ, יש לחזור על הטיפול באזורים הסמוכים אליו, עד לכיסוי שטח המטרה כולו. אין להזיז את המכשיר במהלך הטיפול אלא לאחוז בו במצב נייח מעל האזור, עד לסיום משך הטיפול.

צפו: טיפול בפצעים סוכרתיים על ידי הבי-קיור לייזר>>>

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן