בלט דיסק

כיצד מטפלים בבלט דיסק באמצעות מכשיר בי–קיור לייזר?

הגורמים, התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים בלט דיסק

בלט דיסק בעמוד השדרה הוא ממצא אורתופדי בו הדיסק הבין חולייתי בולט לכיוון חוט השדרה. מצב זה עלול להחמיר ולהתפתח לכדי בקע דיסק ובשלב מאוחר אף ולהתפתח לכדי פריצת דיסק. אי לכך אחת ממטרות הטיפול היא למנוע את ההחמרה של המצב על ידי טיפול בהגבלה בטווח התנועה. בנסוף לטיפול בכאבים, בנוקשות השרירים ובתסמינים הנוירולוגים השונים במידה וקיימים.

מטרתו העיקרית של הדיסק המצוי לאורך עמוד השדרה שלנו היא לשמש הפרדה רכה בין החוליות. זאת כדי למנוע שחיקה של החוליות בעקבות חיכוך של האחת בשנייה. חוזקו של הדיסק נקבע על פי מספר גורמים ומאפיינים פיזיים. ברוב המקרים החוזק מיוחס לצפיפות הטבעות, זווית הסיבים בה ועוד. גל כן, בלט דיסק עלול להיווצר באזור הגב או בצוואר.

הגורמים:

בחלק ניכר מהמקרים הגורם לבלט הוא מאמץ / הפעלה חוזרת ונשנית של לחץ שמוביל באופן הדרגתי לשחיקה של השכבות העוטפות את הגרעין הג’לטיני.

מאמץ כזה יכול להיות בין היתר:

  • הרמת משקל באופן קבוע
  • ישיבה ממושכת מול המחשב,
  • יציבה לקויה,
  • נהיגה מרובה וכו’

בנוסף, בלט בעמוד השדרה יכול להופיע באופן פתאומי כתוצאה טראומה כגון: נפילה, תאונת דרכים ועוד.

מהם התסמינים?

הסימפטומים העיקריים המופיעים בעת בלט דיסק הם כאבים. הבלט עשוי ליצור דלקת ולהפעיל כאמור לחץ על עצבים שונים, וכך לגרום לכאבים באזור הבלט.

במידה ומדובר בבלט דיסק צווארי – ייתכנו תסמינים כגון כאבי ראש, חולשה ונימול בשרירי הידיים ועוד.

בבלט דיסק בעמוד השדרה המותני  אובדן השליטה על הסוגרים, צניחה של כף הרגל, פגיעה ברפלקס הברך, כאבי גב תחתון ולעיתים הקרנות ותחושות נימול באזור הרגליים.

במקרה של בלט אין פריצה של ממש בשכבה החיצונית, אלא רק בלט. לכן, מצב של בלט נחשב לחמור פחות. אנשים הסובלים מבלט ומזהים את הבעיה בזמן, יכולים לטפל בבעיה ולהימנע מלהגיע למצב של פריצת דיסק. למרבה המזל, טיפול במכשיר לייזר רך של בי-קיור לייזר יכול לספק הקלה בכאב ובדלקת. מטופלים רבים עם בלט או פריצת דיסק דיווחו כי בי-קיור לייזר הפחית באופן משמעותי את רמות הכאב שלהם (ראו המלצות מטופלים – ובהמשך הכתבה).

בי-קיור לייזר מטפל ביעילות בכאבים

מכשיר בי-קיור לייזר מהווה פריצת דרך טכנולוגית שהביא בשורה חדשה בטיפול בכאבים ודלקות. מדובר במכשיר ביתי נייד ונטען, פטנט ישראלי לטיפול טבעי ואינו פולשני שמעודד את התאים בגוף לקדם תיקון רקמות , פועל כנוגד דלקות ומשפיע על פעילותם של הפיברובלסטים (תאי סיב ברקמת חיבור – Fibroblast) באזורים של נזק וטראומה.

ד״ר חגי אמירמנהלת מחלקת שיקום בבית חולים לוינשטיין, מוסיף, ״שימוש בלייזר הרך לטיפול בכאבי גב מתאים גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. הטיפול בלייזר הרך בטיחותי והטיפול הביתי מצויין כי אפשר לטפל בתדירות גבוהה יותר ונוחות גבוהה יותר אפילו 3 פעמים ביום״.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן