פריצת דיסק

הגורמים, התסמינים והטיפול הטבעי בכאבי פריצת דיסק

רבים מהסובלים מכאבי גב תחתון מאמינים כי יש להם פריצת דיסק או לפחות בלט דיסק. אבל מה ששכחו לספר לכם זה שרק כ-5% מהסובלים מכאבי גב תחתון סובלים מ פריצת דיסק. לכן אנחנו פה כדי לעשות סדר בכל הקשור לתופעה הכואבת הזו.

לפני שנדבר על פריצת דיסק חשוב להבין מעט איך בנוי הגב שלנו. למרות שמבחינה חיצונית כולנו שונים, בפנים אנחנו בנויים דיי אותו הדבר. לכולנו יש לאורך הגב והצוואר את עמוד השדרה, המורכב מ 24 חוליות העוברות לאורכו. החוליות שומרות על חוט השדרה ועוזרות ליציבה ולעמידה. בין כל חוליה וחוליה נמצא הדיסק העשוי מקרום סיבי ובתוכו נוזל סמיך דמוי ג’ל.

המטרה של הדיסק היא לשמש הפרדה רכה בין החוליות. זאת על מנת למנוע שחיקה בעקבות חיכוך של החוליות האחת בשנייה. חוזקו של הדיסק נקבע על פי מספר גורמים ומאפיינים פיזיים. ברוב המקרים החוזק מיוחס לצפיפות הטבעות, זווית הסיבים בה ועוד.

אבל צר לנו לאכזב אתכם, מאפיינים אלו נקבעים על פי מאפיינים גנטיים מולדים. כמובן שגם צפיפות העצם, משקל הגוף ופגיעות גופניות מהוות גורם השפעה על יכולות הדיסק.

פריצת דיסק – איך זה קורה?

כשמספרים לכם על פריצת דיסק, הדימוי שעולה בראשכם הוא של עצם עגולה שבורה רק בגב. אז זהו שלא בדיוק כך הדבר. קודם הבנו שכאשר אנחנו מדברים על דיסק אנחנו מתייחסים לקרום סיבי שבתוכו נמצא נוזל דמוי ג’לי. הפריצה מתרחשת כאשר הקרום נחלש או נפגע והנוזל הפנימי פורץ החוצה, על כן זו פריצה בדיסק.

כאשר הדיסק זז ממקומו אך לא מתרחשת פגיע בקרום, הדבר נקרא בלט דיסק. במקרה של בלט יציאת הדיסק ממקומו גורמת לעתים ללחיצה של הדיסק על העצב מה שמהווה את הגורם העיקרי לתחושת הכאב.לעומת זאת בפריצה, בנוסף ללחץ העצבי נוצרת בגוף תגובה אלרגית לחומר הפנימי של הדיסק שפורץ החוצה, ולא נחשף בגוף לפני כן לכן הוא מקבל טיפול כחומר זר הנמצא בגוף.

הכאב בעקבות פריצת דיסק יתבטא לרוב בכאבים ברגל, תחושות נימול, ואפילו תיתכן ירידה בתחושה ברגל והיחלשותה עד לרמת הצליעה. הסובלים מהתופעה מרגישים הקלה בשכיבה על הגב, לרוב על משטח ישר שמחזיק את הגב. רבים מהסובלים לא יחוו תחילה כאבים בגב בכלל אלא באזורים המוקרנים כמו הרגליים במקרים של פריצה בגב התחתון או הכתף במקרים של פריצה בעמוד השדרה הצווארי.

התופעה שמכונה הקרנה של הכאב מהגב לרגליים נפוצה מאוד בעקבות ההתנהלות היום יומית אותה אנחנו מבצעים והעומס אותו אנו יוצרים על הגב התחתון האגן והרגליים.

פריצת דיסק טיפול
פריצת דיסק בגב התחתון

פריצת דיסק עלולה להיגרם בעקבות תנועות לא נכונות חוזרות לעמוד השדרה. גם לחץ על הדיסקים שמתגבר בזמן עמידה או כיפוף דוחף את הנוזל ממרכז הדיסק לדפנות. בנוסף, שינויים הקורים בעקבות הגיל משפיעים על המבנה של הדיסק עצמו. למרות האמונה הגורמים הכי פחות שכיחים הם חבלה או טראומה.

פריצת דיסק – תסמינים

דיסק יכול לפרוץ בגב התחתון או באזור הצוואר והכאבים אותם נחוש משתנים בהתאם למיקום הפריצה. במידה והפריצה קרתה באזור עמוד השדרה המותני, הכאב צפוי להופיע באזור הישבן, הרגליים ועד הקרסול. במידה ומדובר בפריצת דיסק צווארי הכאב יופיע באזור הכתף או האמה. חשוב לזכור כי שטח ההקרנה של הכאבים תואם לרוב את חומרת הפריצה.

כמו כן, הסובלים מפריצה בדיסק סובלים מתחושת נימול או עקצוץ, בהתאם למיקום הפריצה והמקום המוקרן. שינויים במזג האוויר, תנועות חדות ופגיעות מהוות גם הן גורמים לכאבים.

פריצת דיסק
הטיפול המתקדם בכאבי פריצת דיסק

דוקטור תציל אותי

מטופלים רבים הסובלים מפריצת דיסק מחפשים דרכים להקלה על הכאב. הרופאים המטפלים מצדם מפנים את המטופלים לפתרונות שונים בניהם גם ניתוח. הניתוח יכלול הוצאה של החלק הפרוץ או במקרים נדירים הוצאה של הדיסק כולו. במידה והניתוח גרם לחוסר יציבות בגובה של עמוד השדרה יוכנס מקבע לייצוב. מחקרים רפואיים שבוצעו בשנים האחרונות הראו כי רוב מקרי פריצת הדיסק, מחלימים ללא צורך בניתוח. רק בין 5%-7% מהמטופלים יזדקקו לניתוח.

אך עדיין, מטופלים רבים מחפשים דרכים שונות להקלה על הכאב. הם פונים למגוון פתרונות כגון פיזיותרפיה, טיפולים אלטרנטיביים וכמובן משככי כאבים, שהפכו לפתרון הקל לכאב. הטיפול הפיזיותרפי כולל טיפול בחשמל, תרמותרפיה ודיקור. בנוסף יעבוד הפיזיותרפיסט על חיזוק השרירים באזור הפגוע. אבל בעוד הטיפולים המסורתיים יעילים לחלק, קיימים עדיין כאלו הסובלים מכאבים ולא מוצאים מענה בטיפולים.

המכשיר שמנצח את הכאבים

מכשיר חדש מציע פתרון קל יעיל ונח להקלה על הכאבים הנגרמים מפריצת דיסק. בי-קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי הפועל על טכנולוגיית הלייזר הרך. לייזר רך, הוא אנרגיית אור בעוצמה נמוכה LLLT – Low Level Laser Therapy .

הלייזר הרך פועל על פני העור ובו-זמנית חודר דרכו לעומק הרקמות. ללייזר אין אפקט של חימום או קירור והוא אינו פוגע בעור. השימוש הרפואי בלייזר רך החל, כאשר רופא הונגרי ריפא באמצעותו חולים עם כיבים הנובעים הקשורים בכלי דם. בעשרים השנים האחרונות נמצאת תרפיית הלייזר הרך בשימוש נרחב בארץ ובעולם: בבתי חולים, באוניברסיטאות ובמרפאות. ועכשיו הצליחו בבי-קיור לייזר לרתום את הטכנולוגיה למכשיר קל ונוח לשימוש ביתי.

איך בי-קיור לייזר מפחית את כאבי הגב?

אז איך זה עובד? שמחים ששאלת, ראשית המכשיר מפחית את הכאב – השימוש במכשיר בי-קיור לייזר מסייע להאט ולשבש את התהליך העצבי הגורם לתחושת הכאב. על ידי ההפחתה בכאב עשוי המטופל לחזור לשגרת יום רגילה. יחד עם הטיפול בכאב מתרחש תהליך של טיפול במקור הבעיה – השימוש במכשיר הבי-קיור לייזר מפחית את הדלקת ומטפל בתסמיניה – אודם, נפיחות וכאב.

לאחר ירידת הדלקת, מתאפשר לגוף להתחיל בתהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי לריפוי עצמי – בי-קיור לייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה. בנוסף השימוש במכשיר הבי-קיור לייזר מגביר את שחרור האנזימים המטפלים בדלקת עד לפתרון הבעיה.

המחקרים מוכיחים, הרופאים ממליצים והמטופלים מרוצים!

הפתרון שמציע בי-קיור לייזר מבטיח הצלחה, אבל מה אומרים הרופאים ואנשי המקצוע? ומה מדווחים המטופלים מהשטח?

עשרות רופאים ישראלים מובילים ממליצים על בי-קיור לייזר ואף משתמשים בו בקליניקות ובבתי החולים בתור כלי יעיל לטיפול במגוון מצבים.

פרופסור דניאל רייס, מבכירי האורתופדיים בארץ, פרופ’ חבר אמריטוס בכירורגיה אורתופדית, הטכניון, מגדיר את מכשיר הבי-קיור לייזר בתור “טיפול משכך כאבים מועיל ביותר, לטיפול בכאבים במערכת השרירים והשלד. כדאי להחזיק את המכשיר בבית לשימוש מיידי בכל כאב חריף שכיח כמו נקע, מתיחת שריר, צוואר תפוס, דורבן ועוד”.

פרופ’ דניאל רייס ממליץ בסרטון להלן על מכשיר בי-קיור לייזר: “אני יכול לבוא בלי שום דאגה לאדם שיש לו כאבים ואני יכול להגיד לו – תנסה את הבי-קיור לייזר!”

 

כמו כן, המכשיר נמצא בשימוש במרפאות כאב מובילות ובבתי חולים ברחבי הארץ, אשר משתמשים במכשיר כחלק מתכנית הטיפול המקיפה להפחתת הכאב. גם המטופלים מדווחים על שיפור משמעותי לאחר השימוש בבי-קיור לייזר.

נקודת הטיפול בבי-קיור לייזר

טיפול בפריצת דיסק

שאלות תשובות

האם פריצת דיסק עוברת

אין תשובה חד-משמעית לשאלה האם פריצת דיסק מחלימה במלואה. במקרים מסוימים הגוף יפעיל תגובה אוטואימונית ויסייע להחלמת הפריצה בעצמו – הוא יספוג את הנוזלים, מה שיסייע לדיסק הפרוץ להתכווץ וכך להפסיק ללחוץ על העצב ולהפחית את הכאבים. במקרים אחרים, יהיה צורך בטיפול מתאים כדי לסייע לגוף להחלים מפריצת דיסק.
החדשות הטובות הן שברוב המקרים תהליך ההחלמה מפריצת דיסק מתמשך בדרך כלל בין ארבעה לשישה שבועות. לרוב, יש צורך בביצוע תרגילי גמישות וחיזוק, ולעיתים נדרשת גם שימוש בתרופות להקלה על הכאב. מומלץ לנסות טיפולים שונים להפחתת הכאבים והמרצת ההחלמה, כמו משככי כאבים או מכשיר לייזר רך. כמו כן, מומלץ להפחית בפעילויות הגורמות לכאבים או חוסר-נוחות.
במקרים קיצוניים יותר, כשטיפולים אחרים לא עוזרים והגוף לא מחלים בעצמו, יהיה צורך בניתוח. 

איך להקל על כאבי פריצת דיסק?

בין אם מדובר על פריצת דיסק צווארי או פריצת דיסק גב תחתון, לפריצת דיסק תסמינים וכאבים שיכולים להיות עזים מאוד. ישנן שיטות שונות לטיפול והקלה על כאבים הנובעים מפריצת דיסק. מומלץ להתייעץ עם רופא כדי להגיע לתמהיל הטיפולים האידיאלי לכם.
ניתן לחלק את הטיפולים לכמה קטגוריות עיקריות:
פיזיותרפיה – טיפול פיזיותרפי יכול להקל משמעותית על כאבים של פריצת דיסק. בטיפולי פיזיותרפיה עושים שימוש בעיסויים, קירור של האזור וכן חיזוק שרירי הגב באמצעות תרגילים ייעודיים. טיפולי פיזיותרפיה קבועים יכולים לשפר את גמישות החוליות, לשכך את הכאבים ולמנוע את הישנות הפגיעה. 
משככי כאבים – משככי כאבים יכולים לסייע להפחתה נקודתית של הכאב לזמן מוגבל. כשהכאבים קשים מנשוא, ניתן לשקול גם זריקות סטרואידים. חשוב לזכור כי למשככי כאבים יש תופעות לוואי והם אף עלולים להיות ממכרים.
טיפולים אלטרנטיביים – טיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור סיני, עיסויים רפואיים, רפלקסולוגיה ופילאטיס יכולים כולם לסייע בחיזוק שרירי הגב, הפחתת הלחץ ושיכוך הכאב.
שינוי אורח החיים – בזמן התקף פריצת דיסק מומלץ לשנות מעט את אורח החיים. אתם אולי חושבים שנמליץ לכם לנוח, אך ההפך; דווקא מנוחה עלולה להאריך את ההתקף. מומלץ לבצע פעילויות גופניות קלילות שיעזרו להחלמה מהירה יותר ולהימנע מהרמה של חפצים כבדים. לטווח הארוך, מומלץ לשחות באופן קבוע, לרדת במשקל (במידת הצורך) וכן להיגמל מעישון. כל אלו יכולים למנוע פריצות דיסק עתידיות וכאבי גב! 
טיפול בלייזר רך – טיפול חדשני ומוכח הוא טיפול בלייזר רך. לייזר רך הוא אנרגיית אור בעוצמה נמוכה, שפועל על העור וחודר לעומק הרקמות. הלייזר עוזר לחזור לשגרת החיים במהירות על ידי עידוד שחרור אנדורפינים המשככים כאבים. מעבר לשיכוך הכאב, לייזר רך עוזר לטפל במקור הבעיה – הוא מפחית דלקות ומרחיב את כלי הדם עד שהלחץ של הדיסק על העצב משתחרר. כך הוא מאפשר ריפוי מואץ של המקום והחלמה מהירה. בעשרים השנים האחרונות נעשה ברחבי העולם שימוש נרחב בלייזר לריפוי פריצות דיסק וכאבים גופניים אחרים. ניתן לבצע טיפול בלייזר רך במכוני כאב, או בעצמכם באמצעות מכשיר ביתי ופשוט. 
ניתוח – במקרים מסוימים, בעיקר אם הכאבים לא חולפים וכן ישנם כאבים קיצוניים ותסמינים כמו ירידה תחושתית, איבוד רפלקסים או חולשה בשרירים, הרופא עשוי להפנות לניתוח. זהו ניתוח מורכב, במהלכו מוציאים את החלק הפרוץ ולעתים אף את הדיסק כולו. ברוב המקרים נמצא כי ניתן לטפל בפריצת דיסק ללא ניתוח, ורק אחוזים בודדים נאלצים להגיע לשולחן הניתוחים. 
בין אם מדובר על פריצת דיסק צווארי או פריצת דיסק גב תחתון, לפריצת דיסק תסמינים וכאבים שיכולים להיות עזים מאוד. ישנן שיטות שונות לטיפול והקלה על כאבים הנובעים מפריצת דיסק. מומלץ להתייעץ עם רופא כדי להגיע לתמהיל הטיפולים האידיאלי לכם.
ניתן לחלק את הטיפולים לכמה קטגוריות עיקריות:
פיזיותרפיה – טיפול פיזיותרפי יכול להקל משמעותית על כאבים של פריצת דיסק. בטיפולי פיזיותרפיה עושים שימוש בעיסויים, קירור של האזור וכן חיזוק שרירי הגב באמצעות תרגילים ייעודיים. טיפולי פיזיותרפיה קבועים יכולים לשפר את גמישות החוליות, לשכך את הכאבים ולמנוע את הישנות הפגיעה. 
משככי כאבים – משככי כאבים יכולים לסייע להפחתה נקודתית של הכאב לזמן מוגבל. כשהכאבים קשים מנשוא, ניתן לשקול גם זריקות סטרואידים. חשוב לזכור כי למשככי כאבים יש תופעות לוואי והם אף עלולים להיות ממכרים.
טיפולים אלטרנטיביים – טיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור סיני, עיסויים רפואיים, רפלקסולוגיה ופילאטיס יכולים כולם לסייע בחיזוק שרירי הגב, הפחתת הלחץ ושיכוך הכאב.
שינוי אורח החיים – בזמן התקף פריצת דיסק מומלץ לשנות מעט את אורח החיים. אתם אולי חושבים שנמליץ לכם לנוח, אך ההפך; דווקא מנוחה עלולה להאריך את ההתקף. מומלץ לבצע פעילויות גופניות קלילות שיעזרו להחלמה מהירה יותר ולהימנע מהרמה של חפצים כבדים. לטווח הארוך, מומלץ לשחות באופן קבוע, לרדת במשקל (במידת הצורך) וכן להיגמל מעישון. כל אלו יכולים למנוע פריצות דיסק עתידיות וכאבי גב! 
טיפול בלייזר רך – טיפול חדשני ומוכח הוא טיפול בלייזר רך. לייזר רך הוא אנרגיית אור בעוצמה נמוכה, שפועל על העור וחודר לעומק הרקמות. הלייזר עוזר לחזור לשגרת החיים במהירות על ידי עידוד שחרור אנדורפינים המשככים כאבים. מעבר לשיכוך הכאב, לייזר רך עוזר לטפל במקור הבעיה – הוא מפחית דלקות ומרחיב את כלי הדם עד שהלחץ של הדיסק על העצב משתחרר. כך הוא מאפשר ריפוי מואץ של המקום והחלמה מהירה. בעשרים השנים האחרונות נעשה ברחבי העולם שימוש נרחב בלייזר לריפוי פריצות דיסק וכאבים גופניים אחרים. ניתן לבצע טיפול בלייזר רך במכוני כאב, או בעצמכם באמצעות מכשיר ביתי ופשוט. 
ניתוח – במקרים מסוימים, בעיקר אם הכאבים לא חולפים וכן ישנם כאבים קיצוניים ותסמינים כמו ירידה תחושתית, איבוד רפלקסים או חולשה בשרירים, הרופא עשוי להפנות לניתוח. זהו ניתוח מורכב, במהלכו מוציאים את החלק הפרוץ ולעתים אף את הדיסק כולו. ברוב המקרים נמצא כי ניתן לטפל בפריצת דיסק ללא ניתוח, ורק אחוזים בודדים נאלצים להגיע לשולחן הניתוחים. 

כמה זמן נמשך התקף פריצת דיסק?
התקף כאבים של פריצת דיסק יכול להימשך לסירוגין. חלק מהאנשים עשויים לחוות כאבים קלים ועמומים שנמצאים שם תמיד, בעוד אחרים יחוו כאבים חזקים מאוד שבאים והולכים כתלות בפעילות שהם מבצעים. הכאבים האלו משתנים וקשורים הרבה פעמים בתנוחת הגוף, ביציבה ובפעולות הפיזיות. 
ברוב המקרים, ההתקף נמשך בין ארבעה עד שישה שבועות. כדי להקל על הכאבים הקשים, מומלץ לטפל בכאבים עם מכשיר בי-קיור לייזר, קרח, פיזיותרפיה או משככי כאבים. אם ההתקף נמשך זמן ממושך יותר, יש להתייעץ עם רופא מומחה ולשקול פעולות נוספות. 
 

כמה זמן נמשך התקף פריצת דיסק?

התקף כאבים של פריצת דיסק יכול להימשך לסירוגין. חלק מהאנשים עשויים לחוות כאבים קלים ועמומים שנמצאים שם תמיד, בעוד אחרים יחוו כאבים חזקים מאוד שבאים והולכים כתלות בפעילות שהם מבצעים. הכאבים האלו משתנים וקשורים הרבה פעמים בתנוחת הגוף, ביציבה ובפעולות הפיזיות. 
ברוב המקרים, ההתקף נמשך בין ארבעה עד שישה שבועות. כדי להקל על הכאבים הקשים, מומלץ לטפל בכאבים עם מכשיר בי-קיור לייזר, קרח, פיזיותרפיה או משככי כאבים. אם ההתקף נמשך זמן ממושך יותר, יש להתייעץ עם רופא מומחה ולשקול פעולות נוספות. 
 

מה ההבדל בין בלט דיסק לפריצת דיסק

הרבה פעמים יש בלבול בין המושג “בלט דיסק” ל”פריצת דיסק” וחשוב להבין את ההבדלים בין שתי התופעות האלו. “בלט דיסק” מתרחש כאשר הדיסק עצמו זז אך לא בהכרח נפגע (אם כי לעתים חלק מהסיבים ניזוקים). תזוזת הדיסק עלולה לגרום ללחץ על העצב וכך נוצרת תחושת הכאב. 
לעומת זאת, “פריצת דיסק” נגרמת כאשר כל הסיבים המקיפים נקרעים, המעטפת כולה נפגמת וה”ג’ל” שבדיסק פורץ החוצה. גם במקרה זה, תזוזת הדיסק תגרום לכאבים, כאשר במקביל יכולה להיווצר תגובה אלרגית של הגוף לחומר הג’לי. הגוף עלול לקבל אותו כחומר זר ולתקוף.
חשוב לדעת כי אין בהכרח קשר בין התופעה ממנה סובלים לבין רמת הכאב. לפעמים בלט דיסק ישב בצורה עזה על העצב ויגרום לכאבים עזים שפריצת דיסק לא תגרום להם, על אף שהיא נחשבת חמורה יותר.

אני מתלבט/ת מה הטיפול שמתאים לי. מה כדאי לעשות

ישנם טיפולים שונים להתמודד עם פריצת דיסק ועם הכאבים הנובעים ממנה, וכל אדם יכול למצוא את הטיפול המתאים לו ביותר מבין האפשרויות. תמיד כדאי לבחור בטיפול טבעי, ללא תופעות לוואי, שלא יגרום לנזקים נוספים. כמו כן, מומלץ לבחור בטיפול שנוגע בשורש הבעיה ולא רק משכך את הכאב באופן זמני. 
טיפול מומלץ לכולם הוא טיפול במכשיר בי-קיור לייזר, מכשיר לייזר רך ביתי ומוכח מחקרית. מכשיר בי-קיור לייזר עושה שימוש בלייזר רך כדי להמריץ את הדם ולהפעיל את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. הוא מקל מיידית על הכאבים ואף מטפל בשורש הבעיה. המכשיר מטפל במגוון רחב של בעיות גופניות, כולל פריצת דיסק צווארי, פריצת דיסק גב תחתון או בלט דיסק. הטיפול בבי-קיור לייזר הוא טיפול טבעי לחלוטין, ללא תופעות לוואי, ללא פגיעה בעור או ברקמות, ומאפשר שימוש בכל מקום ובכל זמן. 

טיפול בפריצת דיסק

לאחרונה כאבי הגב לא עוזבים אתכם? אתם מרגישים שהם מושפעים משינויים במזג האוויר? או שאולי כאשר אתם מנסים לעשות תנועות מסוימות כואב לכם? אם כך, בהחלט יכול להיות שגם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים באוכלוסייה, סובלים מפריצת דיסק. אומנם לא כל כאב גב הוא פריצת דיסק, אך בכ50% מהמקרים זה בהחלט עניין. הדיסק שלנו הוא זה שאחראי על מניעת החיכוך בין החוליות השונות. כאשר מדברים על פריצה של הדיסק, מדברים על כך שהחומר הנוזלי שבו יוצא החוצה וכך הוא לא מצליח למלא את הייעוד שלו. תוהים מה עושים ואיך אפשר בכל זאת לשמור על איכות החיים שהייתה לכם לפני המצב הזה? היום יש טיפול בפריצת דיסק, והוא אפילו יעיל. התקשרו עוד היום אל המומחים של חברת בי קיור לייזר בע”מ, בדקו איזה מכשירים הם יכולים להציע לכם ותראו שגם אתם תשפרו את מצבכם בקלות.

האם טיפול בפריצת דיסק עובד?

כאשר מדברים על טיפול בפריצת דיסק צריך להבין שיש אפשרויות שונות. יש אפשרות לקחת כדורים שמטרתם להעלים את הכאב בלבד ויש אפשרות לעשות טיפולים שונים. למשל, תוכלו לעבור טיפולים כירופרקטיים ואפילו ניתוחים. עם זאת, חשוב לדעת שיש גם טיפול בפריצת דיסק טבעי. טיפול כזה, אם הוא מקצועי ורציני, יוכל לשפר את הבריאות שלכם מבלי שיהיו לכך תופעות לוואי שונות. לכן, אם תוכל לנסות זאת וכך להימנע מפגיעות מיותרות בגופכם, מובן שכדאי לבדוק במה דברים אמורים.

הטיפולים הטבעיים של חברת בי קיור לייזר בע”מ

טיפול בפריצת דיסק טבעי יכול להיעשות על ידי מכשירים שונים. אחת מהאופציות הכי טובות שיש בהקשר הזה, היא לפנות אל חברת בי קיור לייזר בע”מ ולקנות את אחד מהמכשירים הייעודיים שלה. מדובר על מכשירים שעובדים עם טכנולוגיית לייזר רך, אפשר לתפעל אותם בקלות והם מאוד יעילים. בנוסף, הטיפולים האלה לא רק מקלים על הכאב, אלא גם אפשר לעשות אותם בצורה עצמאית בכל מקום. המכשירים יעילים ביותר והם לא סתם נמכרים במדינות רבות בעולם, אז למה אתם עדיין מחכים? צרו קשר עם חברת בי קיור לייזר, אנו נשמח לסייע ולעמוד לשירותכם בכל רגע.

פריצת דיסק טיפול

בלי ששמתם לב איך זה קרה לכם, גם אתם נכנסתם לסטטיסטיקה? כאבי הגב שעליהם אתם מתלוננים כבר לא מעט זמן למעשה הוגדרו לאחרונה כפריצת דיסק? אם כך, כדאי שתדעו שאתם באותם 50% מהמקרים של כאבי גב שאכן כוללים פריצת דיסק. אם זה המצב, ברור מדוע הנושא של פריצת דיסק טיפול, כי מי יכול להשלים עם כאבים שמגבילים אותו כל כך? יש לנו גם חדשות טובות בשבילכם, שכן היום יש הרבה מאוד סוגים של טיפולים יעלים לבעיה הזאת. מחפשים טיפול יעיל שתוכלו אפילו לעשות לעצמכם לבד? הכירו את חברת בי קיור לייזר בע”מ ואת המכשירים היעילים והייחודיים שהיא מייצרת. מכשירי החברה נמכרים בימינו במדינות רבות ברחבי העולם, כך שגם לכם כדאי לבדוק מה הם בדיוק עושים.

פריצת דיסק טיפול שלא פוגע במערכות שונות בגוף

הרבה פעמים כאשר מדברים על פריצת דיסק טיפול מדברים על טיפולים שיש להם מחיר. המחיר הוא פגיעה במערכות אחרות בגוף. למשל, אם ניקח לדוגמא אדם שמבחינתו הטיפול הוא לקחת כדורים כדי לא להרגיש את הכאב, אנחנו נראה שמערכות גופו משלמות על מחיר כבד. תרופות לא באמת מעבירות את המחלה, אלא רק מטפלות בסימפטום. בנוסף, הן עלולות להשפיע לרעה אם לוקחים אותן לתקופה ארוכה. לעומת זאת, טיפול טבעי שלא כולל כאבים או תופעות לוואי שונות בהחלט יכול לעשות את העבודה.

מכשיר ייחודי שעובד עם טכנולוגיית לייזר רך

המכשירים של חברת בי קיור לייזר בע”מ מציעים פתרונות נהדרים לנושא של פריצת דיסק טיפול. המכשיר של החברה למעשה פועל על בסיס של טכנולוגיית לייזר רך. זה אומר שהוא יכול להקל על הכאב בצורה יעילה מאוד, וזאת מבלי לגרום לכאבים במקומות אחרים. בנוסף, מדובר על מכשיר יחסית קטן. זה אומר שתוכלו להשתמש בו ולטפל בעצמכם לא רק בבית, אלא גם בכל מקום שאליו תלכו. חברת בי קיור לייזר בע”מ היא חברה בעלת מוניטין בארץ ובעולם כולו. לכן, אם אתם רוצים להקל על עצמכם בדרך טבעית ויעילה, דברו עם המומחים של חברת בי קיור לייזר שזמינים עבורכם לכל שאלה והתייעצות במספר: 3414*.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן