נקע בקרסול

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בנקע בקרסול

אמנם מדובר בפציעה נפוצה גם בקרב אנשים שאינם עוסקים בספורט, אבל נקע בקרסול (כאבים בקרסול) היא פציעה שפוגעת בספורטאים רבים. נקע בקרסול נגרם כתוצאה מתנועה חדה שגורמת למתיחה או קרע ברצועה המחברת בין עצמות הקרסול. פגיעה בקרסול עלול לגרום לחוסר מסוגלות לדריכה על הרגל, פגיעה בטווח התנועה של המפרק ועוד.

נקע בקרסול היא פגיעה ברצועות הקרסול המתרחשת לרוב כתוצאה מהטיה פתאומית חזקה של הקרסול פנימה. פציעה זו מאפיינת ספורטאים חובבים ומקצוענים. ספורטאי מקצועי עשוי לסבול מנקעים חוזרים ונשנים, המגבילים את יכולתו להתאמן ולהתחרות.

נקעים בקרסול מתחלקים לשלוש רמות –

1. נקע קל – מתיחה של רצועות הקרסול או אף קרע מיקרוסקופי יגרמו לכאב קל. תיתכן נוקשות בתנועה, עם קושי מסוים בהליכה.
2. דרגה שניה – קרע חלקי ברצועה יגרום לנפיחות וקושי משמעותי בהליכה. הקרסול יהיה נוקשה, וייראה חבול.
3. דרגה שלוש – קרע מלא או כמעט מלא של הרצועה, שילווה בכאבים עזים, נפיחות וחבלה מפושטת.

הגורמים לנקע בקרסול

ברוב המקרים, נקע בקרסול נגרם בעקבות תנועה לא נכונה של הקרסול. לרוב התנועה היא של כף הרגל לכיוון מרכז הגוף (פנימה), הגורמת למתיחה של רצועות הקרסול. התנועה של הרגל יכולה לקרות בזמן קפיצה, או שינוי כיוון פתאומי בתנועה. נקע בקרסול מוכרת כפציעה שכיחה  לספורטאים, אך גם נשים הנועלות נעלי עקב גבוהות חשופות לפגיעה.

הטיפול בנקע בקרסול כולל לרוב טיפולי פיזיותרפיה, משככי כאבים, תרופות אנטי דלקתיות ובעיקר מנוחה בבית. אבל אלו מכם העוסקים בספורט, יודעים עד כמה הרצון לחזור לפעילות גדול יותר מכל דבר. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם לשמוע על המכשיר החדשני שיעזור לכם לזרז את החזרה למגרש.

מכשיר קטן תוצאות גדולות בעזרת בי-קיור לייזר

הכירו את הבי-קיור לייזר, מכשיר קטן, נוח לנסיעה ולתפעול הפועל בטכנולוגיית הלייזר הרך. אבל אל תיתנו לגודל של המכשיר להטעות אתכם, מדובר באחת מפריצות הדרך הגדולות של השנים האחרונות בתחום הטיפול בפציעות ספורט, כאבים בקרסול ונקע בקרסול.

טכנולוגיית הלייזר הרך עליה פועל המכשיר היא טכנולוגיה ותיקה בעולמות הכאב. היא משמשת רופאים שנים רבות לטיפול בפציעות אקוטיות וכרוניות, דלקות, ופצעים קשיי ריפוי. היתרון של הבי קיור לייזר הוא שמדובר במכשיר המאפשר טיפול אישי, בכל זמן ובכל מקום.

איך זה עובד?

הלייזר הרך הוא אלומת אור החודרת דרך העור אל תוך הרקמות הפגועות. זאת ללא אפקט של חימום או קירור. בכך הלייזר מגביר תהליכים של ריפוי עצמי אשר קורים בגופנו באופן טבעי. כלומר, הלייזר מאיץ את תהליך הריפוי של נקע בקרסול. על ידי הגברת שחרור אנדורפינים האחראים על ההקלה בכאב, מגביר את זרימת הדם לאזור הפגוע ומגביר שחרור של אנזימים נוגדי דלקת. כל זה אומר דבר אחד, חזרה מהירה יותר לפעילות הספורטיבית.

הנחיות לטיפול: יש להניח את המכשיר סביב הקרסול הפגוע למשך 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.

הנחיות לטיפול בנקע בקרסול או בנקעים חוזרים:
יש לטפל לאורך העקב, משני הצדדים. במקרים אקוטיים (פציעות טריות) יש לטפל 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום. במקרים כרוניים יש להגביר את המינון בהדרגה. להגדיל ב 30 שניות בכל יום, עד להשגת מינון של 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.

ד”ר דייויד בן קיקי, כירופרקטור בכיר, ממליץ בסרטון להלן על מכשיר בי-קיור לייזר: “יש מחקרים שנעשו בארץ באירופה ובדרום אמריקה שהוכיחו חד משמעית איך הלייזר למעשה מניב יותר תוצאות (טובות) מאשר תרופות אנטי דלקתיות”.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים בכתף

כאבים בכתף

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים בכתף הכתף היא

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבי דלקת פרקים

דלקת פרקים

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבי דלקת פרקים דלקת

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן