מתיחה במפשעה

הגוף שלנו הוא מכשיר מתקדם ומשוכלל המאפשר לנו לעשות כל מה שאנחנו רוצים, בתנאי שנדע להקשיב לו בתבונה. כאן, בסעיף הזה, רבים נכשלים בכל פעם מחדש. אנחנו חיים בעידן מתקדם, מהיר, כזה הדורש מאיתנו תמיד לעמוד בראש ולהביא את התוצאה הכי טובה. אבל מה שאנחנו לא תמיד לוקחים בחשבון זה שהגוף שלנו יכול לא פעם לפתח תגובות לא נעימות כתוצאה מפעולה לא נכונה. מתיחה במפשעה היא בהחלט תופעה לא נעימה. אבל יש בכל זאת מה לעשות איתה, לחברת בי קיור לייזר יש את הפיתרון.

הגורמים של מתיחה במפשעה

אז בדרך כלל מתיחה במפשעה לא נגרמת במקרה. אלא, היא תוצאה של פעולה לא נכונה של הגוף. המתיחה יכולה להיגרם בעקבות אימון לא מוצלח, תאונה לא מתוכננת וכיוצא באלו. כאשר אנחנו מדברים על מתיחה במפשעה, בראי המקצועי, אנחנו נדבר במרבית המקרים על השרירים הקרובים לירך. חשוב לאבחן את הבעיה בשלבים מוקדמים ולהציע פתרון מתאים. לא פעם, מי שעוסקים בספורט באופן מקצועי, פשוט מנסים ‘לסחוב’ את הפציעה ורק גורמים יותר נזק בדיעבד. עלינו לשים לב לעניין הזה.

מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב

אם אתם סובלים וחשים מתיחה במפשעה השלב הראשון הוא לפנות לקבלת ייעוץ. נסו להימנע ככל הניתן מביצוע פעולות המעלות את תחושת הכאב. אם אתם עדיין רוצים להישאר אקטיבים למשל וכיוצא באלו, אתם יכולים להחליף את הפעילות הספורטיבית הרגילה שלכם בשחיה למשל או באימון אלטרנטיבי כמו פילאטיס ויוגה המותאמים למי שסובלים מפציעות.

שנית, אנחנו צריכים לזכור כי טיפול במקרים הללו בדרך כלל לוקח זמן. אנחנו לא יכולים להניח למשל גבס על האיזור הפגוע ולצפות ממנו להחלים בתוך זמן קצר. הגוף צריך להתאושש. כדי לשפר את המצב, אפשר להיעזר בכלים מתקדמים כמו בי קיור לייזר. מכשיר ייחודי המשתמש בקרני לייזר כדי לעודד את הגוף לאורך תהליך ההחלמה וכדי לסייע בהפחתת הכאב.

דווקא היום, בעידן בו דורשים מאיתנו כל הזמן להישאר ממוקדים וחרוצים, אסור לנו לשכוח לטפל גם בעצמנו. על תסחבו את הכאבים, פשוט טפלו בהם במהירות האפשרית, אנחנו בבי קיור לייזר נסייע לכם.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן