כאב בעורף

מכירים את הסיטואציה הזו? כאב בעורף הפך לתופעה כל כך ברורה וטריוויאלית עבורכם עד שאתם לא עושים את הצעדים הפשוטים שיאפשרו לכם פשוט להרגיש טוב יותר. כאב בעורף יכול להתפתח בעקבות נסיבות שונות. במאמר הבא ננסה להבין מה הגורמים לתופעה ומה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב באופן מיידי. לחברת בי קיור לייזר הפתרון המתאים.

מה הגורמים לאותו כאב בעורף

כאמור, כאב בעורף זו לא תופעה חדשה, אנחנו מדברים על סיטואציה המוכרת לרבים באוכלוסייה. הסיבות להתפתחות כאבים יכולות להשתנות מפעם לפעם ואלו הן:

  1. עבודה מאומצת של הצוואר בתנוחה לא נוחה: בין אם אתם עובדים לא נכון על המחשב בעבודה ובין אם אתם מאמצים את העורף במהלך אימון. כאב בעורף הרבה פעמים יכול להתפתח בנסיבות הללו בלי כל אזהרה.
  2. מחלה או פציעה: אנחנו מדברים על סיטואציה בה הכאב התפתח ביום אחד, ברגע אחד בו קרה משהו שהוביל לפגיעה בצוואר. אנחנו מדברים על מקרים של פריצות דיסק, פגיעה בחוליות וכדומה.
  3. שינויים של הגוף: בין אם אנחנו מדברים על היריון, לידה, התבגרות וכיוצא באלו.

בכל אחד מהמקרים הללו, אם יש כאב בעורף אשר לא מרפה, חשוב קודם כל לפנות לגורם מקצועי כדי לקבל אבחנה. אתם לא רוצים לגלות כי ‘סחבתם’ כאב לאורך פרק זמן משמעותי ובסופו של דבר מצאתם את עצמכם עם מחלה בה הרבה יותר קשה לטפל בדיעבד. אבל יש כמובן כלים נוספים אשר יאפשרו לנו להפחית את הכאב הקיים עכשיו. גם אם אתם משלבים את הטכניקות הללו עם טיפולים קונבנציונאלים וכיוצא באלו.

איך הטכנולוגיה יכולה לעזור לנו כאן

יש כמה טכניקות פשוטות יחסית הנכונות תמיד. התאמה של הפעילות הספורטיבית למצבכם, תזונה נכונה, הפחתה של לחץ בחיים היום, יום ויצירה של סביבת עבודה נוחה ובריאה. אבל מעבר לזה, יש לנו את המכשיר המתפתח ופורץ הדרך, בי קיור לייזר. מדובר על מכשיר יחודי. המשתמש בקרני לייזר כדי לעודד את מערכות הגוף השונות לסייע בתהליך ההחלמה. מדובר על מכשיר בטוח לשימוש כמובן. כזה אשר נוסה על ידי רבים ובהחלט יכול להביא לשיפור משמעותי במצבכם, פנו אל חברת בי קיור לייזר לפרטים נוספים.

פריצת דיסק צווארי - ניתן לטפל בכאבים בעזרת הבי-קיור לייזר

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן