כאבי ברכיים

כאבי ברכיים – הגורמים, התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים

כאבי ברכיים הם אחד מסוגי הכאבים הנפוצים ביותר כיום. למעשה, 80 אחוזים מאנשים בגילאי 45 ומעלה סובלים מכאבים בברכיים. אך כאבי הברכיים אינם נחלתם של המבוגרים בלבד ויכולים להופיע בכל גיל. הכאבים בברך יכולים להופיע בעקבות חבלה, שחיקה של הסחוס בברך וכן בעקבות מצבים רפואיים שונים.

התלונה הנפוצה ביותר של כאבי שרירים ושלד המביאה אנשים לייעוץ רפואי היא כאבי ברכיים. עם העלייה הגוברת במודעות ובעשיית פעילות גופנית בחברה כיום, כך גם מספר הבעיות בברך עולה. לכאבי הברכיים יש מגוון רחב של גורמים תסמינים וטיפולים. תפקידה המרכזי של הברך היא כיפוף ויישור הגוף תוך נשיאת המשקל יחד עם הירכיים והקרסוליים. לצורך ביצוע כל הפעולות הללו ותמיכה בגוף תוך כדי, הברך מסתמכת על מספר מבנים, עצמות, גידים וסחוסים.

הברך בנויה מ- 4 עצמות אשר בונות את המפרק:

 •  עצם הירך המהווה את חלקו העליון של המפרק
 •  עצם הטיביה/השוק  ברגל התחתונה מהווה את החלק התחתון של המפרק שאחראי על נשיאת   המשקל.
 • הפיקה  היא עצם שמנה, משולשת ועגולה המתחברת לעצם הירך. הפיקה מכסה ומגנה על המשטח הקדמי של מפרק הברך.
 • עצם השוקית ממוקמת בחלקו האחורי של השוק. למרות שעצם זו אינה לוקחת חלק בנשיאת משקל הגוף היא בעלת חשיבות בשמירה על היציבות.

בנוסף לעצמות הברך כוללת ארבעה רצועות חשובות, שכולן מקשרות את עצם הירך לשוק:

 • הרצועה הצולבת הקדמית והצולבת האחורית המספקות יציבות
 • הרצועה הקולטרליות המדיאלית והרצועה הקולטרליות הצדדית הממוקמות לאורך הצדדים הפנימיים והחיצוניים של הברך.

ולבסוף ישנם שני גידים מרכזיים שתפקידם הוא חיבור בין השרירים לעצמות:

 • גיד הקוודריספס וגיד הפטלה מקבעים את פיקת הברך במקומה.

בנקודת החיבור בין עצם השוק ועצם הירך נמצאים שני סחוסים. שני סחוסים אלו משמשים כבולמי זעזועים של הברך הנקראים גם מיניסקוסים: המדיאלי (הפנימי) והלטרלי (החיצוני). מעבר לסחוסים ניתן למצוא בברך גם כמה בורסות. בורסה היא שקיק מלא בנוזל שתפקידו לסכך את התנועה במפרק ולהגן על המבנים השונים.

טיפול טבעי, לא פולשני וללא תופעות לוואי בכאבי ברכיים

מהם הגורמים לכאבים בברך?

כאבים בברך עלולים להיגרם ממספר גורמים שונים כמו בעיות מכניות, פגיעות וחבלות או דלקות.

פריקת פיקה

פריקת פיקת הברך משמעה תזוזת עצם הפיקה ממקומה. במידה והגידים המחזיקים את הפיקה במקומה מתרופפים היא עלולה להחליק אל האזור החיצוני של הברך.

חבלה

חבלה ישירה לברך עלולה לפגוע בכל אחת מהרקמות הבונות אותה. שתיים מהפגיעות הנפוצות העלולות להיגרם בעקבות חבלה הן קרע ברצועה הצולבת הקדמית או קרע במיניסקוס. פגיעות אלו נפוצות אצל עוסקים בספורט בכלל וכדורגלנים בפרט. זאת בעקבות שינוי הריצה שלהם באופן חד ופתאומי וספיגת מכות ישירות בגפיים התחתונות ובברכיים.

אוסטאוארתיטיס – שחיקת סחוס

אוסטאוארתריטיס היא דלקת המפרקים השכיחה ביותר הפוגעת לרוב במפרקים האחראים על נשיאת משקל הגוף. כאשר היא פוגעת במפרק הברך היא מכונה לרוב שחיקת סחוס. הדלקת פוגעת בכ40%- מהאוכלוסייה מעל גיל .60 הסיבה הישירה לשחיקת הסחוס אינה ידועה, אולם ישנם כמה גורמי סיכון הקשורים בהופעתה: היסטוריה של שבר במפרק, השמנת יתר, היסטוריה של מחלות זיהומיות, מחלות על רקע אוטואימוני (של מערכת החיסון) וחוסר אספקת דם למפרק.

דלקות

דלקת מפרקים שגרונית, גאוט, דלקת זיהומית של הברך, דלקת בגיד הפטלה. במפרק הברך עלולות להיווצר מספר דלקות אשר גורמות לכאבים ולעיתים לפגיע ברקמות הברך.

גורמי סיכון לכאבים בברך

מספר גורמים יכולים להגביר את הסיכון ללקות בבעיות בברך, כולל:

 • עודף משקל- עודף משקל מגביר את הלחץ על המפרקים בברך, גם במהלך פעילויות רגילות כמו הליכה או עלייה במדרגות.
 • חוסר גמישות שרירים- חוסר כוח וגמישות יכול להגדיל את הסיכון של פציעות בברך. שרירים חזקים מסייעים לייצב ולהגן על המפרקים וגמישות השרירים יכולה לעזור לך להשיג טווח מלא של תנועה.
 • משרות הדורשות לחץ חוזרות על הברכיים כגון בנייה או חקלאות גם יכול להגדיל את הסיכון.
 • פציעה קודמת- לאחר פגיעה בברך הקודמת עושה את זה סביר יותר כי תוכל לפגוע בברך שוב.

תסמינים

המיקום וחומרת כאבי הברך עשויים להשתנות בהתאם לגורם הבעיה. סימנים ותסמינים המלווים לעיתים את כאבי הברך כוללים:

 • נפיחות ונוקשות
 • אדמומיות וחום למגע
 • חולשה או אי יציבות
 • קנקים או רעשי קריסה
 • חוסר יכולת ליישר את הברך
ניתוח הוא לא תמיד הפתרון לכאבי ברכיים

דרכי טיפול

הטיפולים ישתנו בהתאם לגורם העיקרי לכאבים בברך.

טיפול תרופתי

הרופא שלך עשוי לרשום תרופות כדי להקל על הכאב ולטפל בתסמינים הבסיסיים.

פיזיותרפיה

בטיפול כזה יתרכז המטפל בחיזוק השרירים סביב הברך על ידי סוגים שונים של תרגילי חיזוק בהתבסס על המצב הספציפי שגורם לכאב שלך. במידה והמטופל פעיל גופנית, ייתכן שיהיה צורך בתרגילים על מנת לתקן דפוסי תנועה שעשויים להשפיע על הברכיים כדי להקים טכניקה טובה במהלך הספורט או הפעילות. תרגילים כדי לשפר את הגמישות ואת האיזון חשובים גם כן.

זריקה

במקרים מסוימים, הרופא עשוי להציע הזרקת תרופות או חומרים אחרים ישירות לתוך המפרק. דוגמאות:

קורטיקוסטרואידים
זריקות של תרופה סטרואידית לתוך מפרק הברכיים שלך עשוי לעזור להפחית את הסימפטומים של התלקחות מפרקים ולספק הקלה בכאב זה יכול להימשך כמה חודשים. הזרקות אלה אינן יעילות בכל המקרים.

חומצה היאלורונית
נוזל סמיך, בדומה לנוזלים שמשמנים את המפרקים באופן טבעי, ניתן להזריק חומצה היאלורונית בברך כדי לשפר את הניידות ולהקל על הכאב.

פלסמה
עשירה בטסיות PRP שמכיל ריכוז של גורמי גדילה שונים אשר עשויים להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי. סוגים אלה של זריקות נוטים לעבוד טוב יותר אצל אנשים אשר כאבי הברך נגרמת על ידי קרעים בגידים, נקעים או פציעות.

כירורגיה

אם יש לך פגיעה שעלולה לדרוש ניתוח, זה בדרך כלל לא מחייב בלקבל את הטיפול באופן מיידי. לכן, לפני קבלת החלטה כלשהי יש לשקול את היתרונות והחסרונות של שיקום אחרי ניתוחי שחזור כירורגיים. אם תבחרו לבצע ניתוח, האפשרויות שלך עשויות לכלול:

ניתוח ארתרוסקופי
בהתאם לפציעה, הרופא יוכל לבדוק ולתקן נזק באמצעות מצלמת סיבים אופטיים וכלים צרים ארוכים אשר מוכנסים דרך  חתכים קטנים סביב הברך.

ניתוח החלפת הברך
בהליך זה, המנתח שלך מחליף רק את החלק הפגוע ביותר של הברך שלך עם חלקים עשויים מתכת ופלסטיק. בהליך זה, המנתח חותך  את החלק הפגום בעצם או בסחוס ומחליף אותו עם מפרק מלאכותי עשוי סגסוגות מתכת, פלסטיק בדרגה גבוהה ופולימרים. השיקום לאחר הניתוח יכול להמשך מספר חודשים ואינו מבטיח את העלמות הכאבים בכללותם.

טיפול בלייזר רך

מכשיר חדשני מציע טיפול ביתי קל ונוח בלייזר רך למגוון כאבים, גם לכאלו המופיעים בברך מסיבות של דלקות פרקים, קריעה של רצועות או כאבים פוסט ניתוחים להחלפת מפרק. מכשיר הבי קיור לייזר פועל בטכנולגיית הלייזר הרך שנמצאת כבר עשרות שנים בשימוש במגוון בתי חולים ומרפאות כאב בארץ ובעולם.

השינוי שיצר הבי קיור לייזר הוא רתימה של הטכנולוגייה המתקדמת לתוך מכשיר רפואי לשימוש בייתי, קל ונח. המכשיר משתמש בקרן לייזר בעצימות נמוכה, החודרת דרך העור אל הרקמות ופועלת על מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. השימוש בבי-קיור לייזר מגביר את שחרור ההורמון שאחראי על הפגת הכאבים- האנדורפין ובכך מקל על הכאבים מהם סובל המטופל.

בנוסף לטיפול בכאבים, בי-קיור לייזר מטפל גם במקור הבעיה ומגביר שחרור של אנזימים נוגדי דלקות ומגביר את זרימת הדם במקום על מנת ליצור ניקוי רעלים מהיר יותר והזרמת דם חדש לאזור. יתרונות הלייזר הרך על טיפולים אחרים

 1. יעילות– הלייזר הרך הוכח קלינית כמסייע בטיפול בכאבים ונמצא כטיפול יעיל ביותר.
 2. ללא תופעות לוואי ידועות, ללא סיכונים– הלייזר הרך הוא בין הטיפולים הבטוחים ביותר הקיימים. הטיפול אינו כרוך בכאב או בחום / קור, או כל אי נוחות גופנית ולשימוש בלייזר הרך לא תועדו כל תופעות לוואי או סיכונים בעוד שתרופות מאופיינות בתופעות לוואי, בחלקן קשות: בחילות, עייפות, עצירות, סכנת התמכרות, עמידות, דיכאון
 3. נוחות השימוש– הטיפול במכשיר בי-קיור לייזר נעשה בקלות רבה על ידי המטופל, במקום ובזמן הנוחים לו, בעוד שלטיפולים האחרים יש לקבוע תור מראש, לפנות מקום מיוחד ביומן ולצאת במיוחד מהבית או מן העבודה

טיפול בכאבי ברכיים באמצעות בי קיור לייזר

הפיזיותרפיסט בני בליליממכון כרמל לפיזיותרפיה, ממליץ בסרטון להלן על טיפול במכשיר בי-קיור לייזר: “מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל בכאב הברך, גם מטפל בתהליך הדלקתי בברך וגם מאיץ את חילוף החומרים ברקמה, בניקוז הלימפה של הברך ובהאצת הבראת המטופל”

שאלות תשובות

איך להקל על כאבי ברכיים?

אם אתם חווים כאבי ברכיים או נפיחות בברכיים, יש כמה דרכים בהן תוכלו לפעול כדי להקל על הכאבים לפחות באופן זמני:
אל תאמצו את הברך – ראשית, נסו להימנע מלהפעיל לחצים מיותרים ומשקל על הברך. השתדלו לעמוד כמה שפחות, וכמובן הימנעו מפעילות ספורטיבית אינטנסיבית (אם כי יש להימנע גם מחוסר תנועה מוחלט של הברך, שעלול להחמיר את הכאב).
קרח – כדי להפחית נפיחות, תוכלו לנסות להניח קרח על הברך למשך עשרים דקות. ניתן לחזור על הפעולה עד שתרגישו רגיעה באזור. 
משככי כאבים – עבור כאבים בברך שהם חדים ופתאומיים ניתן ליטול משככי כאבים כדי להרגיע את הכאב הראשוני. אם הכאב חוזר, מומלץ להמשיך לטיפול עמוק יותר כדי להבין את שורש הבעיה.
תרגילי מתיחות – תרגילי מתיחות וחימום עדינים יכולים לעזור להקל על כאבים בברך, תוך שיפור הגמישות וטווח התנועה. תרגילים כאלו יכולים לחזק את השרירים שתומכים במפרק הברך ולהפחית את הלחץ על הברכיים. 

איך למנוע כאבי ברכיים בריצה?

ריצה היא פעילות ספורטיבית נהדרת עם יתרונות רבים, אבל היא מגיעה עם סכנה מהותית – כאבי ברכיים אחרי ריצה ובמהלך ריצה. תסמונת “ברך אצנים” היא תסמונת מוכרת ונפוצה המאופיינת בכאב עמום בחלקו הקדמי של הברך ונגרמת מתזוזה של עצם פיקת הברך. הכאבים יכולים להופיע בזמן הריצה, בזמן קפיצה, עלייה במדרגות וכו’. 
כדי למנוע כאבי ברכיים אחרי ריצה יש כמה דברים שאפשר לנסות:
מתיחות – לפני הריצה מתחו את השרירים שמסביב לברך ובצעו חימום קליל. התמקדו בשריר הארבע ראשי, הירכיים והשוקיים. 
חיזוק הברכיים והרגל – מעבר לאימוני ריצה, השתדלו להתמיד גם באימונים שמטרתם לחזק את הרגליים וכך למנוע פציעות ברכיים ופציעות בכלל, כמו אימוני כוח ומשקולות.
אל תעמיסו על הברכיים – אם אתם חדשים בעולם הריצה או שאתם יודעים שאתם נוטים להיפצע, מומלץ לא להעמיס על הברכיים. כדאי לשלב כמה סוגים של קרדיו במשך השבוע כדי למנוע פציעות מאמץ. ניתן לשלב עם הריצה גם רכיבה על אופניים או שחייה. 
שתו מים – למים יש תפקיד חשוב מאוד במניעת פציעות ברכיים ופציעות בכלל, והתייבשות יכולה להביא לפציעות. כדי שהשרירים שלכם יתפקדו כמו שצריך, שתו כוס גדולה של מים לפני הריצה ומיד כשאתם מסיימים. 
 

מה לעשות עם כאבים בברך?

אם הכאבים בברך לא חולפים או מחמירים, תוכלו לפנות לכמה דרכי טיפול:
טיפול תרופתי – משככי כאבים ונוגדי-דלקות שיכולים להקל על הכאב וכן לעזור להתמודד עם תסמינים בסיסיים. מומלץ לא להגזים בשימוש במשככי כאבים. אם הכאבים חדים, רופא עשוי להציע טיפולים נוספים כמו זריקות סטרואידיות למפרק הברכיים, חומצה היאלורונית או פלסמה.
טיפול פיזיותרפיה – טיפולי פיזיותרפיה עוסקים בחיזוק השרירים מסביב לברך, בין אם מדובר על כאבים מאחורי הברך או בקדמת הברך. בטיפולים עובדים על טכניקות, גמישות ותיקון דפוסי תנועה. כל טיפול מותאם למטופל בהתאם למקור הכאב.
טיפול בלייזר רך – טכנולוגיית לייזר רך נמצאת כבר עשרות שנים בשימוש להקלה על כאבים גופניים שונים. קרן הלייזר חודרת אל הרקמות ומפעילה את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. לייזר רך מגביר את שחרור הורמון האנדורפין שמשכך כאבים, וכן מגביר שחרור אנזימים נוגדי דלקות שמטפלים בשורש הבעיה. השימוש בלייזר רך נעשה בבתי חולים ומרפאות כאב וכן גם באמצעות בי-קיור לייזר, מכשיר פשוט ומהפכני לשימוש ביתי.
ניתוח כירורגי – במקרי קיצון וכאשר טיפולים אחרים לא סייעו בריפוי הכאב, ניתן לפנות לניתוחים כירורגים. ניתוחים כאלו כוללים ניתוח ארתרוסקופי או ניתוח החלפת ברך. 

איך למנוע כאביים בברכיים

אנשים רבים יחוו במהלך חייהם כאבים בברכיים וכאבים מאחורי הברך. יש כמה דרכים לנסות ולמנוע מראש את הופעת הכאבים:
משקל – עודף משקל עלול להגביר את הלחץ על המפרקים בברך. לכן, שמירה על משקל תקין יכולה לסייע במניעת כאבי ברכיים עתידיים. 
גמישות השרירים – שמירה על שרירים גמישים וחזקים יכולה להפחית את הסיכוי לפציעות. השרירים החזקים מגנים על המפרקים ומסייעים לטווח תנועה רחב יותר.
הפחתת לחץ על הברכיים – הרבה פעמים כאבים בברך נובעים מלחץ מוגבר על הברכיים, אם מפעילות גופנית ואם ממשרות אינטנסיביות כמו עבודה בעולם הבנייה. במידה ואתם מעמיסים על הברכיים במהלך היום, חשוב לדאוג למנוחה תקינה, לנעול נעליים מתאימות, לבצע חימום לפני כל אימון וכן לשמור על שינה מספקת. 

איך לישון עם כאבי ברכיים?

הרבה פעמים כאבי ברכיים יכולים לתקוף גם בלילה ולהקשות על השינה. אם אתם חווים כאבים בברך במהלך הלילה, דעו שתנוחת השינה המומלצת ביותר היא על הגב או על הצד. אם החלטתם לישון על הגב, הניחו כרית מתחת לברכיים לשם תמיכה. אם החלטתם לישון על הצד, שמרו על הברכיים בתנוחה מעט מכופפת כדי למזער את הכאבים. ניתן להניח כרית בין הברכיים. 
השתדלו לא לישון כשהרגליים משוכלות, וכן הימנעו משינה על הבטן. תנוחות כאלו יכולות להגביר את הכאבים. אם הכאבים בלילות לא עוברים, מומלץ להתייעץ עם אורטופד או פיזיותרפיסט לגבי תנוחת השינה המומלצת ביותר עבורכם. 

אני מתלבט/ת מה הטיפול שמתאים לי.מה כדאי לעשות?

ישנם טיפולים שונים ורבים לכאב ברכיים. אם אתם מתלבטים מהו הטיפול המתאים לכם, ההמלצה היא תמיד לבחור בטיפול טבעי ויעיל, ללא תופעות לוואי וללא סיכונים. טיפול כזה הוא טיפול באמצעות לייזר רך. טכנולוגיית לייזר רך הוכחה קלינית כמסייעת בטיפול בכאבי ברכיים והיא נחשבת בטוחה, נוחה לשימוש ולא כרוכה בכאב.
מכשיר בי-קיור לייזר הוא מכשיר ביתי ומהפכני, קטן ונייד שמאפשר טיפול בכאבים בברכיים במקום ובזמן הנוחים לכם, מבלי לקבוע תורים או להגיע לקליניקה. המכשיר מסייע בהתמודדות וריפוי של כאבי ברכיים וכאבים גופניים אחרים, מעיר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומעודד אותו להחלים מבלי להכניס לגוף חומרים זרים או לעבור ניתוחים מורכבים.

כאב בברך

לאחרונה אתם כבר לא מצליחים להתעלם מזה ואתם מבינים שכואבים לכם הברכיים? אם כך, כדאי שתדעו: כאב בברך זו תופעה שהרבה מאוד אנשים ברחבי העולם מתלוננים עליה. למעשה, ביחד עם כאבי גב, כאבי הברכיים הם הכאבים הכי נפוצים שיש. הסיבה לכך היא שהברך היא איבר חשוב מאוד בגופנו. היא אחראית על הכיפוף ועל היישור של הגוף שלנו, והיא עושה זאת תוך נשיאת משקל רב. לכן, אם למשל אתם סובלים מעודף משקל, דעו שזה בהחלט עלול להיות גורם שאחראי לאותם כאבים. החדשות הטובות הן שאתם לא באמת צריכים להמשיך לקחת תרופות לכאבים כל חייכם. במקום זה תוכלו לפנות אל חברת בי קיור לייזר בע”מ, לרכוש מוצר שלה שמבוססת על טכנולוגיית לייזר רך ולהרגיש הקלה במהירות.

החשיבות של זיהוי הגורם שמוביל לאותו כאב בברך

אין ספק שאחד מהשלבים שבהחלט כדאי לכם לעבור בדרך להתמודדות עם הכאב, הוא להבין למה כואב לכם. למשל, האם אתם שייכים לאותם האנשים שחשים כאב בברך כי אתם עם עודף משקל? או שאולי עברתם תאונה כלשהי, או פציעה, שהובילה לכאבים מוגברים בברך? האם אתם סובלים מתופעה של שחיקת סחוס או שבכלל יש לכם דלקת באזור הברך? חשוב לעצור ולהבין מה הגורם לכאב כי בהחלט יכול להיות שהגורם הוא תחת שליטתכם. לכן, אם תוכלו לשנות משהו, כמו למשל לרדת במשקל, וכך לא לסבול יותר מכאבים, מובן שכדאי יהיה לעשות זאת.

למה גם אתם חייבים לנסות מכשיר עם טכנולוגיית לייזר רך?

כל מי שסובל מתופעה של כאב בברך וניסה מכשירים שמבוססים על טכנולוגיית לייזר רך יכול לומר: זה עובד, ובגדול. לכן כדאי שתפנו עוד היום אל חברת בי קיור לייזר בע”מ. כל מכשיר שיוצר על ידי החברה הזאת יוכל להקל עליכם בצורה משמעותית ביותר. בנוסף, השימוש בלייזר רך מבטיח לנו: נוחות, יעילות מקסימלית וטיפול שלא כולל תופעות לוואי משום סוג. מכשירי החברה מאפשרים לכם לעשות את הטיפול בעצמכם, בבית, ובצורה נוחה, אז למה לחשוב פעמיים? צרו קשר עם חברת בי קיור לייזר במספר: 3414* ותוכלו להשאיר את כאבי הברכיים מאחוריכם.

כאב מאחורי הברך

יום בהיר אחד קמתם והרגשתם כאב מאחורי הברך? אתם לא מבינים על מה מדובר ואיך יכול להיות שזה קורה גם לכם? האמת היא, שעלול להיות שגם אתם, כמו רבים אחרים, נכנסתם לסטטיסטיקה. כאבי ברכיים אלה הם כאבים שהרבה מאוד אנשים ברחבי העולם מתלוננים עליהם. זה לא במקרה, שכן כפי שכולנו יודעים, הברך צריכה לשאת משקל רב. היא זו שאחראית על הכיפוף ועל היישור של גופנו, ולמעשה, אנחנו מפעילים אותה אינספור פעמים ביום. אם נוסיף לזה שרבים מאיתנו סובלים מעודף משקל, הרי שנקבל בעיה נפוצה וחמורה. זה נשמע לכם מוכר? מחפשים טיפול יעיל? לחברת בי קיור לייזר בע”מ יש את הפתרון המושלם עבורכם.

למה אתם סובלים מתחושה של כאב מאחורי הברך?

אם אתם מרגישים כאב מאחורי הברך, טבעי שתרצו לדעת איך יכול להיות שזה קורה. מה מוביל לכך ומה באמת כדאי לעשות בנידון? יכולות להיות סיבות שונות שמובילות לכאבים באזורים שונים בברך. למשל: תזוזה של הפיקה, שחיקה של סחוס ואפילו נפילות וחבלות. סיבה נוספת שהרבה פעמים מובילה לכאבים שונים בברכיים, היא דלקות. ישנם גם לא מעט גורמי סיכון לכאבים כאלה, כמו עודף משקל, חוסר גמישות בשרירים ואפילו מאמץ גופני מוגזם. אם בעבר נפצעתם, עלול מאוד להיות שמידי פעם תרגישו שוב תחושה של כאב מאחורי הברך.

למה דווקא מכשירים עם טכנולוגיית לייזר רך?

מטבע הדברים, אם כל כך הרבה אנשים מתלוננים על כאב מאחורי הברך, אנחנו נראה שיש גם לא מעט פתרונות וטיפולים לעניין הזה. עם זאת, לא כל פתרון שווה את הניסיון שלכם. במקרה של שימוש בטכנולוגיית לייזר רך אתם תראו שתיהנו מכמה יתרונות חשובים. ראשית, את הטיפול אפשר לעשות בבית, ושנית, הוא לא כולל כאבים. הטיפול מאוד יעיל, כך שברור מדוע הגיע הזמן שגם אתם תזמינו לעצמכם מכשיר כזה. המכשירים של חברת בי קיור לייזר בע”מ הם אופציה נהדרת. זו חברה שכל המכשירים הם פיתוח ופטנט שלה. כמו כן, המכשירים הללו משווקים למדינות שונות בעולם, כמו ספרד, אנגליה ועוד רבות אחרות. לכן אין ספק שאם תצרו קשר עם חברת בי קיור לייזר במספר: 3414* ותזמינו לכם מכשיר כזה, תצאו מרוצים.

כאב בצד הברך

בזמן האחרון אתם מרגישים סוג של כאב בצד הברך? אם כך, טבעי שתרצו לעשות משהו בנידון, כי לסבול מכאבים זה לא משהו שאפשר או כדאי להתרגל אליו. אומנם כולנו יודעים שכאבי ברכיים הם עניין מאוד נפוץ, אבל זה לא מקל עלינו. החדשות הטובות הן שדווקא בגלל שכל כך הרבה אנשים סובלים מכאבים כאלה, אנחנו רואים שיש היום פתרונות שונים לעניין. משמעות הדברים היא שאם תבדקו לרגע, תגלו שיש מכשירים שונים שיוכלו להקל עליכם, ולא רק ניתוחים או תרופות. אתם מחפשים מכשירים מומלצים עם יעילות גדולה להעברת הכאב? פנו אל חברת בי קיור לייזר בע”מ ותראו שלא תצטערו.

מהן הסיבות שמובילות לאותו כאב בצד הברך?

כאשר מדברים על תופעה כמו כאב בצד הברך צריך להבין שיכולות להיות לכך כמה סיבות וגורמים. למשל:

 • פעילות גופנית מוגזמת
 • הרמת משקל כבד
 • פציעה קודמת
 • חבלה כלשהי, נפילה או טראומה
 • עודף משקל

בנוסף, הכאבים בברך יכולים להיות קשורים גם לכמה תופעות מגוונות. זו יכולה להיות תזוזת הפיקה שגורמת לכאב וזו גם יכולה להיות דלקת. יכול להיות שאתם סובלים משחיקה של הסחוס או מכל מיני תופעות אחרות. חשוב להבין מה גורם אצלכם באופן אישי לכאב, כי זה יעזור בבחירת הפתרון הנכון.

היתרונות של שימוש במכשירי טכנולוגיית לייזר רך

אם אותו כאב בצד הברך קיים אצלכם כבר לא מעט זמן, בוודאי יצא לכם לנסות טיפולים שונים. שמעתם על טכנולוגיית לייזר רך אך עוד לא ניסיתם אותה? עכשיו זה הזמן לנסות זאת, כי זה עובד. חברת בי קיור לייזר בע”מ מייצרת ומשווקת מוצרים כאלה שעובדים עם טכנולוגיה מסוג זה. אתם תראו, כבר מתחילת השימוש, שמדובר על פתרון נהדר. היתרונות של שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך הם רבים ומגוונים ביותר: זה נוח, יעיל וגם אפשר לעבור את הטיפול בבית. חוששים שהטיפול עצמו יכאב לכם? מחכה לכם הפתעה טובה, כי זה טיפול ללא תופעות לוואי. רוצים לקבל כמה שיותר מהר עוד פרטים? חושבים להזמין את המכשיר שיעזור לכם להתמודד עם הכאב בברך על הצד הטוב ביותר? צרו קשר עם חברת בי קיור לייזר במספר: 3414*, אנו נשמח לסייע לכם.

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן