דלקת פרקים

http://www.youtube.com/embed/Nyl7wz1sXHE

הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבי דלקת פרקים

דלקת פרקים (ארטריטיס) מתארת כ-200 מצבים שונים של דלקות. דלקות אלו משפיעות על המפרקים, הרקמות המקיפות את המפרקים ורקמות חיבור אחרות. במחקר שנערך בארצות הברית גילו כי 1 מכל 5 בוגרים סובל מדלקת פרקים. דבר שהופך אותה למחלה מספר אחד מבין המחלות הגורמות לנכויות במדינה.

מהי “דלקת פרקים”?

שני הסוגים הנפוצים של דלקת מפרקים הם דלקת מפרקים ניוונית (אוסטאוארטריטיס) ושגרונית. דלקת המפרקים הניוונית מופיע בגופינו על רקע שינויים ניווניים המתרחשים לרוב בעקבות הגיל. למעשה, רובנו נסבול מדלקת פרקים ניוונית בשלב כזה או אחר. לעומתה, דלקת המפרקים השיגרונית מתפתחת על רקע של תגובה אוטואימונית של הגוף אשר יוצרת דלקת כרונית.

כאבים ועייפות הופכים לחלק בלתי נפרד מהתסמינים של דלקות המפרקים. כמו כן, הדלקות מלוות בשינויים אגרונומיים בגופינו. מצבים נפוצים אחרים הקשורים בדלקת מפרקים כוללים מחלות כמו גאוט ופיברומיאלגיה. דלקת מפרקים נפוצה לרוב בקרב אנשים מבוגרים ומופיע לרוב בגילאי 65 ומעלה. אך חשוב להדגיש כי היא יכולה להשפיע על אנשים בכל הגילים כולל ילדים.

הגורמים לדלקת פרקים:

מכיוון וקיימות סוגי דלקות שונות הגורמים להתפתחות הדלקת משתנים בהתאם לסוג הדלקת והמפרק.

כמה סיבות אפשריות העשויות לגרום לדלקת:

פציעה: פציעת ספורט או חבלה עלולה לגרום לשינוי ניווני שיכול להוביל להתפתחות דלקת מפרקים ניוונית.

חריגה מטבולית: בעיות במטבוליזם בגוף עלול להוביל להתפתחות גאוט.

תורשה: ידוע כי ניתן לקבל בתורשה מחלות כמו אוסטאוארטריטיס

זיהומים ומחלות הגורמות לדלקות באזורי מפרקים.

תפקוד לקוי של המערכת החיסונית

ישנם אנשים בעלי נטייה גנטית שמגבירה את הסיכון לחלות בדלקת פרקים. גורמים נוספים יכולים להיות פציעה ישנה שלא טופלה, זיהום, עישון ועבודה פיזית מאומצת. גם לתזונה שלנו עלול להיות קשר להתפתחות דלקת מפרקים. למרות שלא נמצא מזון ספציפי הגורם לדלקות שכאלו, ישנם מזונות המגבירים דלקות. בעיקר אלו שמקורם בבעלי חיים ומוצרים דיאטטיים המכילים ריכוז גבוהה של תחליפי סוכר.

גאוט הוא סוג אחד של דלקת מפרקים המקושרת באופן ישיר למזון. הגאוט נגרם על ידי ריכוז רמות גבוהות של חומצות אוריות הגורמות להתפתחות גבישים בתוך המפרקים.  ריכוז חומצות אלו יכול להיות תוצאה של אכילת מוצרים בעלי ריכוז גבוהה של החומצות. אכילה מופרזת של פירות ים, בשר אדום או יין בכמות גדולה עלולה לגרום להתפתחות גאוט.

קראו עוד: מחקר קליני על יעילות הטיפול באוסטיאוארטריטיס

יעילות טיפול בדלקת פרקים

התסמינים:

הופעת כאבים במפרקים יכולים להיות סימן לבעיות אורתופדיות שונות ולא בהכרח להצביע על דלקת פרקים.  טראומה, תפקוד לקוי של העצבים או סיבוכים אורתופדיים הם חלק מהבעיות אשר עלולות לגרום לכאבי פרקים. עם זאת, קיימים תסמינים שעשויים להצביע על הימצאותה של דלקת מפרקים כגון:

נוקשות של המפרק – התסמין המרכזי איתו מתמודדים הסובלים מדלקת פרקים הוא נוקשות של המפרקים. לרוב בשעות הבוקר, הנמשכת מעל שעה ומונעת מביצוע פעולות יום יומיות.

כאב – הכאבים נובעים מהדלקת המצויה באזור המפרק ומשפיע על המערכת העצבית. ברוב המקרים הכאבים מתגברים בזמן מנוחה ולעיתים משתפרים בתנועה.

נפיחות ואודם – התפתחות נפיחות ואודם באזורי הפרקים אופיינית להתפתחות דלקתית.

ירידה בטווח התנועה – כתוצאה ישירה של הדלקת באזורי המפרק, הסובלים לעיתים יחושו הגבלה או ירידה בטווח התנועה.  בעקבות כך נזקקים הסובלים מהדלקת להתאים מחדש את הסביבה שלהם. זאת על מנת שיוכלו להתמודד עם הירידה בטווח התנועה.

שינויים חיצוניים – כל שהמחלה מתקדמת נוצר הרס של רקמת הסחוס המצפה את המפרק. הרס הסחוס עלול ליצור עיוותים גופניים שעלולים להשפיע על המבנה החיצוני של הגוף.

דרכי הטיפול:

מכיוון וקיימים סוגים שונים של דלקות פרקים הטיפול בהן תלוי בהכרח באבחנה הספציפית ומשתנה בהתאם:

  • על מנת להקל על הכאבים רבים נוטלים משככי כאבים כאלו ואחרים. אך חשוב לשים לב כי משככי הכאבים נותנים פתרון זמני לכאבים אך אינם מטפלים בדלקת. ניתן גם ליטול תרופות אנטי דלקתיות בהוראת רופא.
  • במידה והתרופות האינן עוזרות לטפל בדלקת ניתן לגשת לטיפול אורתופדי ולשלב בו זריקות של סטרואידים ישר לתוך המפרק על מנת לטפל בדלקת.
  • במחלות מסוימות, בעיקר באלו של רקמות החיבור כמו דלקת מפרקים שגרונית ישנן תרופות שמטרתן הוא להשפיע על התפתחות המחלה ולנסות למנוע את הנזק שנגרם למפרק בעקבות הדלקת.
  • במחלות פרקים זיהומיות מטפלים באמצעות אנטיביוטיקה
  • פיזיותרפיה מסייעת בחלק ממחלות המפרקים. טיפול באמצעות שמן פראפין מחומם בעיקר במפרקי הידיים. גם לאחר החלמה מדלקת ניתן להיעזר בטיפול פיזיותרפי על מנת להחזיר את התפקוד של המפרק.
דלקת פרקים באצבעות הידיים

טיפול בעזרת לייזר רך עם מכשיר בי-קיור לייזר

שיכוך הכאב וטיפול בדלקת באמצעות לייזר רך פועל ב- 3 דרכים:

הראשונה היא הטיפול בכאב ובה השימוש בלייזר הרך מגביר שחרור של אנדורפינים שהם מוליכים עצביים המצויים באופן טבעי במוחנו ומסייעים לשיכוך הכאבים.
במקביל לשיכוך הכאב מטפל הלייזר הרך גם בדלקת שמהווה לרוב את המקור העיקרי להופעת הכאבים. הלייזר שחודר דרך העור אל הרקמות מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה.

בנוסף, השימוש בבי קיור לייזר מגביר את שחרור האנזימים המטפלים בדלקת עד לפתרון הבעיה.

בי קיור לייזר משמש כמכשיר היחיד בארץ הפועל על טכנולוגיית הלייזר הרך בלבד בעוצמת לייזר של 250mw ובשטח טיפול של 4.5 ס”מ של קרן לייזר קוהרנטית. כל זה מאפשר לבי קיור לייזר לטפל בשטח טיפול רחב ובצורה ממוקדת ולא מפוזרת במקור המודלק ולעזור בהקלה על הכאבים.

הטיפול בבי קיור לייזר הוא קל פשוט ונח. מכוונים את המכשיר לזמן טיפול של בין 6-8 דקות, מכוונים את הלייזר אל נקודות הטיפול המומלצות לטיפול במפרק הכואב ונותנים ללייזר לעשות את שלו. בזכות בי קיור לייזר סטנד אתם יכולים להניח את המכשיר ולצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר או סתם להיות בטלפון בזמן טיפול. על הטיפול יש לחזור לפחות פעמיים ביום כאשר אין מניעה לעשות יותר משני טיפולים ביום. הסוד בטיפול במכשיר הוא התמדה, דלקת כמו שלוקח לה זמן להתפתח, לוקח לה זמן להירפא.

יש לטפל בהתאם לנקודת הכאב במפרק

דלקת פרקים טיפול

סובלים שוב ושוב מאותה דלקת פרקים? לא יודעים איך מתחילים בכלל עם דלקת פרקים טיפול? אנחנו פה כדי לעזור לכם למצוא את הנוסחה המנצחת. זו שתעלים את הדלקת ותעזור לכם פשוט להרגיש טוב יותר. כי בנינו, כאב חוזר אשר לא מרפה, לא פעם מביא לתחושות קשות של חוסר אונים וחבל להרגיש כך. וודאי כאשר יש לנו כל כך הרבה אלטרנטיבות לא רעות בכלל. כאן נסביר בהרחבה על מה שכדאי לדעת על דלקת פרקים טיפול. הצוות של בי קיור לייזר עומד כאן לרשותכם.

מתי להתחיל דלקת פרקים טיפול

הבעיה הגדולה בכל מה שנוגע למסגרת דלקת פרקים טיפול היא שיש נטיה לרבים מאיתנו, לגרור כאבים ולא לטפל בהם ברגע האמת. הבעיה היא שאם אנחנו לא נעשה את מה שצריך כדי לטפל בבעיה ברגע בו היא נוצרת, בפועל, המצב ילך ויחמיר ויהפוך בעיה הרבה יותר סבוכה ומורכבת. אז אם אנחנו רוצים להרגיש טוב באמת, אנחנו צריכים למצוא את הכלים שיאפשרו לנו לטפל בבעיה במהירות.

יש כל מיני סיבות לכאבים במפרקים. הן עלולות להיגרם כתוצאה מחבלה או פציעה. פעילות ספורטיבית לא מתאימה או התפתחות של מחלה אוטואימונית. האמת היא כי זה לא ממש משנה מה הגורמים לתחושה של אי הנוחות. אנחנו צריכים לקחת בחשבון כי החלמה לוקחת זמן. בכל מקרה, אם יש כאבים חוזרים, אם אתם מתקשים להרים חפצים לדוגמא או פשוט לקום ולשבת, חשוב לפנות בזמן לגורם מקצועי עבור טיפול.

איך נעזור לתהליך ההחלמה

בדרך כלל אנחנו מדברים על טיפולים אשר יכולים לקחת קצת זמן. לכן, אנחנו צריכים לשים לב כי אנחנו עושים מה שאפשר בשביל לעודד ולשפר את תהליכי ההחלמה. בין היתר, ההמלצה היא קודם כל להתאים את הפעילות הספורטיבית. אכילה מאוזנת והפחתה של לחץ יכולים לעזור גם כן. אנחנו מציעים לכם להוסיף לשגרת הטיפולים את המכשיר החדש והמתקדם של בי קיור לייזר. המכשיר משתמש בקרני לייזר כדי לעודד את הגוף להרחיב את כלי הדם ובלוטת הלימפה. מה שבפועל מסייע למערכת החיסונית לפעול ומשפר את סיכויי ההחלמה. לשאלות וייעוץ פנו אל צוות בי קיור לייזר.

טיפול בדלקת פרקים

סובלים מדלקת פרקים? לא יודעים מה לעשות? אנחנו כאן עם כל מה שאתם צריכים לדעת על טיפול בדלקת פרקים. אז נכון, זה אף פעם לא נעים לגלות כי הגוף שלנו כבר לא עובד כמו בעבר. עם זאת, הרי שהרפואה היום יודעת לספק מגוון רחב של מענים כדי לשפר את המצב, אנחנו בבי קיור לייזר נשמח לסייע לכם. אם אתם רוצים לשמוע עוד, בואו נתחיל.

טיפול בדלקת פרקים תמיד מוגבל

יש כל מיני גורמים להתפתחות של דלקת פרקים. אבל בשורה התחתונה אנחנו צריכים לזכור כי טיפול בדלקת פרקים מוגבל מטבעו. הסיבה לכך היא העובדה כי דלקת פרקים הוא לא משהו שאנחנו יכולים לטפל בו ברגע. עלינו להבין מה הגורמים לתופעה. האם מדובר על מחלה כרונית לדוגמא, פציעה וכדומה. בהמשך, אנחנו נרצה להבין איזה טיפול יתן את האפקט המשמעותי ביותר. בדרך כלל, ההמלצה תהיה לאמץ שגרת חיים אשר תשפר את המצב אבל לא תשנה אותו מהיסוד. למשל, תוך קיום פעילות ספורטיבית בצורה מבוקרת, שינוי סביבת העבודה וכן הלאה. כל הדברים הללו נכונים לטיפול בפציעה עצמה. כלומר, מצב בו אנחנו רוצים בתוך פרק זמן מסוים לשפר את המצב. אבל באמצע, יש פרק זמן לא מבוטל במהלכו הסובלים מהבעיה, יחוו כאב משמעותי. טיפול בדלקת פרקים אם כן, חייבת לכלול טיפול בכאב. את זה איך עושים? באופן הבא.

איך נפחית את הכאב

אז חשוב לזכור כי אנחנו מדברים על תמהיל, במהלכו אנחנו משתמשים בכמה טכניקות כדי לשפר את המצב. בראש ובראשונה, חשוב להתאים את אורח החיים כך שיתמוך בתהליך ההחלמה. בין אם מדובר על יצירת תנאים עבור הפחתה של לחץ במקום העבודה או על ידי חימום המפרקים עם בקבוק חם או צעיף, כדי שלא יתקררו והכאב יגבר.

עם כל אלו אפשר להוסיף את המכשיר של בי קיור לייזר. מכשיר מיוחד, ייעודי, להפחתה של כאב. בזכות טכנולוגיה מתקדמת, המכשיר יודע לעורר את הגוף לפעולה. להרחיב את כלי הדם למשל וכן הלאה. כך, הכאבים יפחתו הגוף באופן כללי ישתף פעולה עם תהליכי ההחלמה וההבראה. הצוות שלנו בבי קיור לייזר עומד לרשותכם.

כאבי פרקים

כאבי פרקים הם צרה שכיחה ביותר ומאיימים על שגרת חייהם של אחד מתוך ארבעה אנשים בקירוב, אמנם עיקר הסיכון המוגבר להם יהיה בגילאים הבוגרים אבל הללו בהחלט נפוצים גם בגילאים צעירים. כאבי פרקים הינם תוצאה של דלקות ומחלות שונות במפרקים בגפיים, בגב או באזורים מפרקתיים אחרים בגוף, והם מפילים למשכב של ממש לא מעט אנשים בריאים וחסונים. מהם בדיוק כאבי פרקים ואיך מטפלים בהם? כל המידע, הטיפים וההמלצות מבית בי קיור לייזר- שיטת הטיפול המהפכנית לכאבים עצביים, כאבי פרקים ובעיות אורטופדיות שונות.

אז מהם כאבי פרקים

פרקים, או- מפרקים, אלו הם החלקים המחברים את איברינו אלו עם אלו, ומרכיבים אותנו מחלקי עצמות לשלד מושלם. נקודות המפרק אלו נקודות חזקות ויעילות אך יחד עם זאת רגישות, ורמת רגישותן משתנה בין אדם לרעהו. שחיקת נקודות המפרק, דלקות שונות המתפתחות בהן לעיתים קרובות, ועוד מגוון גורמים עלולים להביא לכאבים חזקים ביותר בפרקים, הנכללים כולם תחת הכותרת הבלתי מעודדת: כאבים ראומטיים. מדובר בכאבים אשר הרפואה המודרנית עמלה רבות כדי להביא אותם על פתרונם ולמצוא את הדרכים למנוע אותם או לכל הפחות לטפל בהם, אולם בינתיים כמעט ללא הועיל. עדיין לא נמצאה היכולת להשפיע על מערכת העצבים לשנות את האותות שהיא שולחת ובכך לעצור כאבים כרוניים בלתי פוסקים שאין להם תרופה. לתוך הוואקום הזה נכנס בי קיור לייזר ומציע פתרון רפואי מלא לבעיות כאבי פרקים.

איך זה משפיע

בי קיור לייזר הוא מכשיר השולח קרני לייזר עדינים הנקראים לייזר רך, אל מקור הכאב. מחקרים קליניים מקצועיים הצליחו להגדיר את הנקודות הנכונות אשר קרני לייזר ממוקדים אליהם יכולים להרגיע את הכאבים השונים, להפחית ואפילו להעלים אותם לחלוטין. מכשיר בי קיור לייזר מיועד לשימוש עצמאי בכל דרך שתהיה נוחה לפציינט, פשוט מדליקים, מכוונים לנקודות הרלוונטיות על פי המדריכים הבהירים והוראות הצוות המקצועי בחברה, ומקרינים עליהם למשך 6 דקות בלבד. פעמיים ביום של טיפול בי קיור לייזר משפיעים על רמת הכאב באופן מוכח מדעית וקלינית, ועשויים להביא מזור והקלה רבה לסובלים מהפרעות כאב שונות ובכללן דלקות פרקים.

מתעניינים במכשיר? חברת בי קיור לייזר כאן לשירותכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לפרטים נוספים השאירו פרטים:
אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן