שינויי מזג האויר הביאו אתכם לכאוב

החורף סוף סוף הגיע השבוע, כשהסופה כרמל נחתה בישראל והראתה לישראלים מה זה חורף אמיתי. יחד עם הסופה הגיעו גם טמפרטורות נמוכות, אותן הרגשנו טוב מאוד. 

ישראלים רבים מרגישים את מזג האוויר הקר במפרקים או בפציעות עבר וסובלים מכאבים אדירים. אותם אנשים לא צריכים לשמוע את החזאי מזהיר ממזג האוויר שמתקרר, הם מרגישים את שינויי מזג האוויר בברכיים, בגב, או בכל מפרק אחר.

יש סיבות רבות לכאבי מפרקים; החל מפציעת ספורט ישנה, דלקת פרקים או נזק מצטבר הגורם לשחיקת מפרקים, אך יש יותר ויותר אנשים שיטענו שכשמזג האוויר מתחלף, הם מרגישים היטב את המפרקים בגופם.

רוב הישראלים סובלים מכאבי ברכיים או גב הנובעים משחיקה והרבה מהם מדווחים כי בזמן חילופי מזג האוויר, הם מרגישים כאבים במפרקים. זוהי הסיבה לכך שבמשך שנים חקרו המדענים את הקשר בין שינויי מזג האוויר לכאבי מפרקים אצל בני האדם.

במחקר שפורסם בשנת 2012 ב- American journal of medicine נמצא קשר ישיר בין שינויים בלחץ ברומטרי לבין עלייה בכאבי ברכיים. מחקר שנערך בישראל מצא קשר ישיר בין מזג אוויר קר, ירידה של לחץ ברומטרי וגשם להחמרה של כאבי מפרקים.

במהלך החורף ישנה ירידה טבעית בטמפרטורות והקור אינו משפיע ישירות על התהליך הדלקתי או השחיקתי של המפרקים, אך הוא מגביר את רגישות החולים לכאב. מעבר לירידה בטמפרטורות, החורף מביא עמו גם ירידה בלחץ האוויר הברומטרי. לחץ ברומטרי נמוך, שמאפיין אזורים בגובה רב ומתפתח גם לפני הופעת סופות, בשילוב עם עליה באחוזי הלחות באוויר עשויים להיות קשורים בהחרפה של הכאב.

בשל העובדה שכאב הוא אחד הסימפטומים הבולטים המדווחים על ידי חולים עם דלקות מפרקים, פריצות דיסק, או שחיקות בברכיים, הרי שהגברת הרגישות לכאב בהחלט עשויה להתרחש בעקבות שינויים במזג האוויר.

אחרי יומיים עברו הכאבים

“הזמנתי את המכשיר וכבר אחרי יומיים של שימוש הכאבים עברו. מאז אנו מתמידים בטיפול, המכשיר צמוד אלינו לכל מקום”

יגאל מהר”ל משתמש כבר כמה שנים במכשיר הבי-קיור לייזר, בעיקר בעונת החורף. במשך שנים הוא סבל מכאבים בקרסול ואף פתרון לא הקל על כאביו, הרופאים אף הסכימו שהפתרון היחידי הוא ניתוח. 

“יגאל סבל במשך שנים רבות מהקרסול”, מספרת רעייתו ציפי, “נאמר לו שהדבר היחיד שיכול לעזור לו זה ניתוח, אבל כל זמן שהוא יכול ללכת, שימשיך. אני חיפשתי דרך איך לעזור לו, ובעצם גם לי, מפני שלא יכולנו ללכת לטייל, הוא לא יכול היה לעלות במדרגות וכל מיני. ניסינו את כל האפשרויות וזה לא פתר את הבעיה”.

לדברי בני הזוג, במהלך השנים יגאל ניסה כל מיני סוגים של תחבושות אלסטיות, נעליים גבוהות, פיזיותרפיה וכל פתרון אחר שהוצע להם.

“יום אחד אני קוראת את מוסף הבריאות ואני קוראת מאמר על המצאה ישראלית, לייזר קל לא בעוצמה גבוהה, שניתן לטפל בו לבד והוא מיועד לעבוד על הרבה מאוד בעיות”, מספרת ציפי. “מיד הזמנתי את המכשיר, אפילו לא אמרתי ליגאל וכשהמכשיר הגיע התחלתי לעבוד איתו. אחרי יומיים יגאל אמר לי: ‘את לא תאמיני, אולי זה אצלי בראש, אבל זה בכל זאת משנה'”.

לדברי מהר”ל הסוד הוא ההתמדה בטיפול ומאז שהחלו להשתמש במכשיר, חייהם השתנו. יגאל חזר ללכת בנעלי התעמלות אחרי 15 שנה וחזרנו לטייל. המכשיר נוסע איתנו לכל מקום וכשאני רואה שהרגל מתחילה להתנפח, אני עושה את הטיפול פעמיים ביום. באחד הטיולים החלקתי ונפלתי על היד ולא הרגשתי אותה. זה קרה בלילה הראשון לטיול ובמהלך השבועיים טיפלתי בבי-קיור לייזר ולאט לאט היד חזרה לתפקד. כשחזרנו לישראל, ניגשתי לרופאה שתבדוק את היד והיא אמרה שאין מה לעשות, טיפלתי בה בעצמי”.

אפילו לא צריך לצאת מהבית

קיימות דרכים רבות לטפל בכאבי המפרקים ורובן כואבות, יקרות ולא בטוח שאכן עוזרות. אבל מה אם נספר לכם שיש מכשיר שיכול לטפל בכאב, ללא תופעות לוואי, כזה שאתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית כדי ליהנות ממנו? 

הכירו את בי-קיור לייזר, מכשיר שפועל בטכנולוגיית לייזר רך מהפכנית, שנבדקה ונוסתה באלפי מחקרים ונמצאה כיעילה ביותר. המכשיר קטן ממדים, השימוש בו קל ונוח וכל מה שאתם צריכים כדי לחזור לשגרה המבורכת הן 12 דקות ביום.

מכשיר הבי-קיור לייזר מתאים לכולם, לכל גיל ולכל סוגי הכאב. הוא מעורר את הפעילות התאית בגוף וממריץ את מחזור הדם ומנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ועל ידי כך מקל על כאבים ומפחית דלקות. 

פעולת המכשיר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.

הטיפול במכשיר עדין, אינו פולשני ונטול תופעות לוואי ידועות ומחקרים קליניים שבוצעו בארץ וברחבי העולם אישרו את מה שרבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים ובטיפול בפצעים.

כל מה שצריך זה כמה דקות של שימוש מדי יום, עוצמת הכאב תרד ויחד איתה תוכלו להרגיש שיפור דרמטי ביכולת התפקוד שלכם.

צפו בסיפור של יגאל וציפי מהר”ל:

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן