סובלים מכאבים ומתלבטים באיזה טיפול לבחור; כדאי שתקשיבו לטוביה צפיר שהפסיק להתלבט ובחר להתנסות בטיפול זה

את טוביה צפיר כולם מכירים. כבר שנים שהוא חלק מהנוף הבימתי של מדינת ישראל, חלק מהפסקול הקומי שלה. כשהחל לסבול מכאבי כתפיים שום דבר לא הצחיק אותו והוא חיפש מזור לכאביו. הוא קיבל המלצות מחברים רבים שהמליצו לו להשתמש בבי-קיור לייזר, אבל רק כשרעייתו יעל סבלה מכאבים, המליצה לו סנדרה שדה, המגלמת את אישתו הטלוויזיונית ריקי בתוכנית הטלוויזיה סברי מרנן, שכדאי לו להשתמש בבי-קיור לייזר וצפיר הביא את המכשיר הביתה.

יעל החלה להשתמש במכשיר ומיד אמרה לטוביה, שכדאי שיתחיל גם הוא לטפל בכאבי הכתפיים שלו. “היו לי כאבים היסטוריים מסוג של כתף קפואה וטופלתי על ידי דיקור סיני שעזר לי ואחר כך בלחיצות שיאצו”, אומר צפיר. “התחלתי לנסות לאט לאט את הבי-קיור לייזר, בהתחלה שתי דקות, אחר כך שלוש, ארבע והגענו כבר לחמש ולאט לאט התחלנו להרגיש יותר טוב, פשוט יותר טוב”.
עכשיו יש לכם הזדמנות להתנסות במכשיר הבי-קיור לייזר למשך-60 יום במחיר מיוחד ובנוסף, הטבה בסך 400 שקלים לרוכשים. 

התחלנו להרגיש יותר טוב, פשוט יותר טוב

חוזרים אחורה בזמן

צפיר הוא בטח לא היחיד שסבל מכתף קפואה, 10% מכלל האוכלוסייה יתלונן במהלך חייו לפחות פעם אחת על כאבי כתפיים וקיימות סיבות רבות לכאבי כתפיים.

הכתפיים הן המפרקים בעלי יכולת התנועה הגדולה ביותר בגוף האדם ולכן הוא גם חשוף לפגיעות רבות, החל מפציעות ספורט, דרך דלקות ועד להסתיידות. אחת הפגיעות הנפוצות היא תופעת הכתף הקפואה, מצב בו רקמת החיבור המקיפה את המפרק הגלנוהומרלי של הכתף נעשית קשיחה ומודלקת. נוצרת רקמה אב-נורמלית הממלאת את החלל בין משטחי המפרק ומגבילה את התנועה. אנשים הסובלים מכתף קפואה, מרגישים נוקשות, כאב וחוסר יכולת להזיז את הכתף.

כמי שסובל רבות מכתף קפואה, הופתע צפיר לגלות שבתוך זמן קצר מרגע שהחל להשתמש במכשיר הבי-קיור לייזר, הכאבים נעלמו והתנועתיות חזרה למפרק הכתפיים. “בלילה פתאום אתה מצליח להסתובב מימין לשמאל, משמאל לימין, לישון עם היד מתחת לראש, מעל הראש. בקיצור, אנחנו חוזרים אחורה בזמן שזה נפלא, מרגישים צעירים יותר. ליעל זה עוזר, לי זה עוזר ושדרגנו את החיים שלנו, אז תודה לבי-קיור לייזר”, אומר צפיר.
טוביה צפיר התלבט ולבסוף החליט לנסות את בי-קיור לייזר והיום מברך על כך. השאירו פרטים וגם אתם תוכלו לשים סוף לכאבים! >>

טיפול עדין ונטול תופעות לוואי ידועות

הבי-קיור לייזר הוא פטנט ישראלי שהניב סדרת מוצרים יעילה ומוכחת מחקרית לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות, פצעים ודלקות. מדובר במכשיר שעושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך והתוצאה היא מכשיר רפואי ביתי, הפועל בקלות וללא תופעות לוואי ידועות ועם יעילות קלינית גבוהה.

מאז שנות ה-80 הפך השימוש בלייזר הרך לדבר בשגרה בטיפול בכאבים, דלקות ופצעים, ומאז ועד היום ניתן למצוא מכשירי לייזר גדולים ונייחים במרפאות כאב ובמכונים מקצועיים.  בניגוד למכשירים הגדולים הנמצאים במרפאות הכאב, הבי-קיור לייזר הינו מכשיר נייד, קל ונוח לשימוש ביתי, שקיבל אישור רפואי במדינות רבות ברחבי העולם ומציע טיפול במגוון רחב של בעיות גופניות, ביניהן: כאבי גב, ברכיים, צוואר ועוד. המכשיר גם מתאים לטיפול בכוויות, צלקות, דלקות ופצעים קשיי ריפוי, כמו פצעי סוכרת.

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.
הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות.

מהתלבטות להתנסות

צפיר, כמו רבים, התלבט בתחילה אם לרכוש את המכשיר, אך לאחר שניסה אותו הבין שזה בדיוק הפתרון לו חיכה. “עם בי-קיור לייזר, הדברים מתחילים לזוז, מזל שהקשבתי”, אומר צפיר, “בלילה אני יכול להסתובב במיטה בלי ששום דבר יכאב, מצוין, זה עובד!”
אם גם לכם יש כאבים כרוניים שחוזרים לא משנה באיזה טיפול בחרתם, אולי כדאי שכמו טוביה צפיר תפסיקו להתלבט ותתחילו להתנסות. השאירו פרטים עכשיו ותוכלו גם אתם להתנסות ולטפל ביעילות בכאב עם בי-קיור לייזר.

עכשיו יש לכם הזדמנות להתנסות במכשיר הבי-קיור לייזר למשך 60 יום במחיר מיוחד ובנוסף, הטבה בסך 400 ש”ח לרוכשים. הפסיקו להתלבט, השאירו פרטים עכשיו ותוכלו גם לטפל ביעילות בכאב עם בי-קיור לייזר.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן