מי יציל את הגב שלי?

הנתונים מעידים כי אחד מכל שלושה אנשים יסבול במהלך חייו מכאבי גב, בקבוצת הגילאים 30 – 60. אחת הסיבות העיקריות הן לחץ על העצב הסיאטי העובר מעמוד השדרה דרך הגב התחתון ועד לרגליים. הטיפולים המסורתיים כוללים משככי כאבים, זריקות ובמקרים מסוימים גם ניתוח, אבל יש טיפול אחד טבעי שיכול להקל על הכאבים ולטפל בבעיה מבלי לצאת מהבית. מבולבלים? כדאי שתמשיכו לקרוא

כאשר מדברים על כאבי גב תחתון, יש להתייחס לכאבים המופיעים בחלק הגב הנמצא מתחת לקו הצלעות ומעל לקו העכוז. בעיות בגב התחתון יכולות לכלול כאב חד או כרוני, ממושך שפוגע באיכות החיים של המטופל ובתפקודו.

אחד מכל שלושה אנשים יסבול במהלך חייו מכאבי גב, זו עובדה הנתמכת בנתון לפיו, קבוצת הגיל של בני 30-60 מאופיינת במספר הרב ביותר של אנשים הסובלים מכאבי גב תחתון. לרוב הכאבים נובעים בשל בעיות במרווחי הדיסקים הבין חולייתיים או משרירי גב שאינם מתפקדים כראוי, אך לעתים הכאב יתבטא באזור הישבן והירך האחורית, או בהקרנה באזור הרגל. תופעה זו מכונה סיאטיקה, מאחר והכאב נובע כשמופעל לחץ על העצב הסיאטי היוצא מעמוד השדרה ועובר באזור הגב התחתון, דרך הישבן ועד לרגלים.

לאזור הגב התחתון והמותניים יש מספר תפקידים חשובים בגוף האדם, ביניהן: תמיכה מבנית, תנועה והגנה על חלק מרקמות הגוף, לכן כל פגיעה במבנה הפנימי של הגב, בין אם מדובר בפגיעה בחוליות, בדיסקים המפרידים בין החוליות, בעצבים או בשרירים עלול לגרום לכאבי גב תחתון ולפגיעה בתנועה. המבנה המורכב של האזור משאיר את הגב התחתון רגיש לפציעות וכאבים העלולים להיגרם מחבלה, מתפקוד לקוי ואפילו מדלקת.

לחץ על העצב הסיאטי המוכר בכינויו אישיאס, נחשב לאחד הגורמים השכיחים ביותר לכאבי גב בכלל וכאבי גב תחתון בפרט. הלחץ על העצב יכול להיגרם כתוצאה מכאבים שנוצרים בעקבות גירוי על שורשי העצבים או בעקבות לחץ על העצב הסיאטי עצמו הלחץ או הגירוי מייצרים תהליך דלקתי שפוגע בתפקודי העצב הסיאטי ובעקבות כך, מלבד תופעות של הקרנת כאב ו/או חולשת שרירים, עלולים להופיע גם סימפטומים נוירולוגיים אופייניים כגון: חוסר תחושה, תחושות נימול, דקירה, צריבה וכדומה.

העצב הסיאטי הוא העצב הארוך והעבה ביותר בגופנו. העצב מתחיל באזור עמוד השדרה המותני, באזור החוליות L4-L5, עובר דרך האגן בצידו האחורי של הירך ומתפצל מעל חלקה האחורי של הברך, כאשר חלקו הארוך מגיע עד מעל לכף הרגל. בעקבות מעברו של העצב מאזור הגב התחתון לרגליים, במידה ונוצר לחץ פנימי על העצב, תחושת הכאב עלולה להיות מוקרנת לאזור הרגל ולא בהכרח להופיע רק בגב.

הגורמים העיקריים הם פציעות הגורמות לנזק לדיסק, לחוליות, לדחיסה של שורשי עצבי ועוד. התסמינים של סיאטיקה הם שונים ויכולים להיות כאבי גב, חולשה, נימול, כאבים בישבן וכאבי גב תחתון המקרינים לרגל.

מחקרים הוכיחו: יותר תוצאות מתרופות (צילום: בי-קיור לייזר)

טיפול טבעי שלא מצריך לצאת מהבית

הטיפולים המוצעים היום לכאבי סיאטיקה, כוללים משככי כאבים, פיזיותרפיה, זריקות ולעיתים אף ניתוח. אבל מה הייתם אומרים לו הייתם מגלים שקיים מכשיר שיכול לעזור לכם לטפל בכאבים, בצורה טבעית, לא פולשנית, ללא תופעות לוואי ידועות ובלי לצאת מהבית? הכירו את המכשיר שכבר מזמן הפך לחובה בכל בית; הבי-קיור לייזר, מכשיר רפואי מקצועי, מאושר על ידי משרד הבריאות לשימוש אישי וביתי.

המכשיר המהפכני שכבש את העולם ומטפל בכאבים של למעלה מ-250 אלף מטופלים, משתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך, שנמצאת בשימוש במרפאות כאב בעולם כבר למעלה מארבעה עשורים ומביא אותה אליכם לסלון. באמצעות פטנט ישראלי ייחודי, הצליחו בבי-קיור לייזר לרתום את הלייזר הרך במלוא עוצמתו, לתוך מכשיר קטן, קל ונוח לתפעול המספק טיפול מלא בלייזר רך.

“כשראיתי את הבי-קיור לייזר הבנתי שזה מה שאני מחפש כל הקריירה שלי”, אומר ד”ר דיוויד בן קיקי, כירופרקטור בכיר שפגש את המכשיר לראשונה לפני כעשור. “בי-קיור לייזר לייזר עובד ברמה התאית, הוא גורם לתא לייצר יותר איי.טי.פי שזה החומר האנרגטי של התא וגם חומר אנטי אוקסידנטי. השילוב של השניים, התנועה המוגברת יחד עם התנועה האוקסידנטית מסלקת את הפסולת בצורה הרבה יותר מהירה מהאזור, בין אם זה אזור כאב או אזור שהוא מודלק וזה מה שמזרז את תהליך הריפוי. יש מחקרים שנעשו בארץ, באירופה ובדרום אמריקה שהוכיחו חד משמעית איך הלייזר מניב יותר תוצאות מאשר תרופות אנטי דלקתיות”.

הבי-קיור לייזר הוא פטנט ישראלי שהוכח  מחקרית כיעיל לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות, פצעים ודלקות. מדובר במכשיר שעושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך והתוצאה היא מכשיר רפואי ביתי, בעל יעילות קלינית גבוהה הפועל בקלות וללא תופעות לוואי ידועות. 

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.

“רוחב הטיפול שלו הוא 4.5 סנטימטר מרובע, כלומר שהוא מתפשט ומטפל באזור נרחב יותר”, מסביר ד”ר בן קיקי. “אני ממליץ לכולם להשתמש בזה, זה כמו מרפאה בבית, לכל דבר. יש דלקות או כאבים בברכיים, אם יש פגיעות ספורט, נקעים, ברך שהסתובבה, חבלה כתוצאה מנפילה. שימוש בלייזר ידרבן את תהליך הריפוי של האזור הפגוע. הבי-קיור לייזר הוא מכשיר קטן, יושב בתוך היד בצורה אנטומית נוחה מאוד, הוא יעיל ותוך זמן קצר הוא מתחיל להניב תוצאות”.

הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות. 

סובלים מכאבי גב תחתון שמקרינים לרגליים? עכשיו יש לכם הזדמנות להתנסות בטיפול הטבעי והביתי במחיר מיוחד!  השאירו פרטים עכשיו, המבצע לזמן מוגבל.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן