נקמת השרירים

כשהיינו ילדים הלכנו לכל מקום, אבל גם ההורים שלנו הלכו הרבה יותר ברגל. בעשורים האחרונים, כשהחלה תרבות השפע לפרוח, מצאנו את עצמנו יושבים יותר, זזים פחות והדבר ניכר על הגוף שלנו.

גם עולם העבודה תרם את חלקו ורוב המשרות הקיימות היום, טומנות בחובם ישיבה ממושכת מול המחשב ברוב שעות היום. כשהקורונה נכנסה אל חיינו, מצאו רבים מאיתנו את עצמם נשארים לעבוד בבית ואפילו התזוזה המינורית אל המשרד ובחזרה, פחתה והפסיקה לגמרי.

כשיושבים רוב היום, השרירים בגוף שלנו מתקצרים, בעיקר שרירי הרגליים שמאבדים את הגמישות שלהם. התוצאה היא גוף כואב, החל מהרגליים, דרך הגב ועד לצוואר. שרירי הרגליים שלנו חייבים להיות בתנועה מתמדת, הרי שמדובר בשרירים הכי חשובים בגוף שלנו, אלו שמחזיקים אותו יציב ואסור שיהיו מקובעים. 

אם אין לכם את האפשרות להקפיד להיות בתנועה ולזוז עד כמה שאפשר, ניתן לשחרר את השרירים באמצעות אחד המכשירים המובילים בתחום כיום – הבי-קיור לייזר החדשני, שמטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה באמצעות שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך.

באמצעות שימוש קבוע בבי-קיור לייזר, מכשיר נגיש וידידותי שהוכח מחקרית כיעיל, ניתן לנהל אורח חיים בריא למדי גם אם לא זזים מספיק.

הטכנולוגיה החדשנית מגיעה אליכם הביתה

לבי-קיור לייזר יש תכונות רבות, ביניהן קיצור זמן ההחלמה מפציעות, שדרוג איכות החיים והפחתת כאבים בצורה משמעותית, והוא בהחלט יכול לעזור עד מאוד לאותם אנשים שלא זזים מספיק במהלך היום. 

המכשיר ממריץ את מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף וזו כנראה אחת הסיבות שעוד ועוד רופאים משבחים וממליצים עליו. מדובר בטכנולוגיה שקיימת כבר שנים רבות בבתי חולים וכעת נגישה גם לשימוש אישי ופרטי, מעין גרסה ביתית של אותה טכנולוגיה שסייעה למטופלים רבים בבתי חולים במשך עשרות שנים.

“ההמלצה שלי שבכל בית יהיה לפחות מכשיר בי-קיור לייזר אחד, בין אם זה במשפחה המצומצמת או במשפחה המורחבת, כמו מדחום או כמו תחבושת אלסטית, או כמו חגורת גב, זה פשוט פותר בעיות עתידיות”

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.
הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות – כאבי צוואר, גב, כתף, דלקות, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק וכו’. מכשיר הבי קיור מטפל ביעילות רבה גם בפצעים, פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כיבים ופצעים קשים לריפוי. לא סתם, יעילותו הוכחה בתוצאות של למעלה מ-2000 מחקרים, שזו הכמות הגדולה ביותר שהושקעה עד היום במחקר על מכשיר מסוג זה.
אם גם אתם מרגישים שהגוף שלכם נחלש והשרירים ברגליים כבר לא מתפקדים כמו פעם, כדאי שתכניסו את הבי-קיור לייזר לשגרת החיים שלכם, ויפה שעה אחת קודם. 

חובה בכל בית

במסגרת עבודתו בכרמל מכון לפיזיותרפיה, נחשף הפיזיותרפיסט המוסמך בני בלילי למכשירי לייזר גדולים מסוגים שונים. בשנת 2009 הכל השתנה, כשמכשיר הבי-קיור לייזר הגיע למכון בו הוא מטפל. “מאז ועד היום, מדי יום ביומו אנחנו משתמשים במכשיר הבי-קיור לייזר כחלק מארגז הכלים העיקרי שלנו”, אומר בלילי.

“לייזר רך זו בעצם קרן אור קרה שיש לה עומק חדירה מעבר לשכבת העור החיצונית והיא חודרת לשכבות העמוקות של הרקמות. קרן הלייזר מטפלת גם בכאב, גם בדלקת ובעצם במקור הבעיה שלשמה המטופל הגיע אלינו לטיפול”, מסביר בלילי ומוסיף עוד כי מהניסיון הרב שרכש הצוות במכון בשימוש בבי-קיור לייזר, הביא אותם להבין שזהו הכלי הרפואי הראשון בו יטפלו בכל מטופל. 

“אנו יודעים היום שכל מטופל שמגיע אלינו עם חבלה טרייה, בין אם זה שבר, נקע או שטף דם, ספורטאים שמגיעים אלינו עם קרעים מקרוסקופיים או קרעים חלקיים בגידים וברצועות, מקבלים באופן מיידי וכחלק מהטיפול את קרן הלייזר”, הוא אומר. “ההמלצה שלי שבכל בית יהיה לפחות מכשיר בי-קיור לייזר אחד, בין אם זה במשפחה המצומצמת או במשפחה המורחבת, כמו מדחום או כמו תחבושת אלסטית, או כמו חגורת גב, זה פשוט פותר בעיות עתידיות”.

לצפייה בפיזיותרפיסט המוסמך בני בלילי לחצו כאן

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן