סובלים מכאבי ברכיים? הנה הסיבות המובילות עבור 80% מהישראלים, ופתרון שעוזר לכל אחד מהם

בכל קבוצה של 5 אנשים שנבחר בישראל, נמצא שארבעה מהם סובלים מכאבי ברכיים מסוגים שונים. הסיבות לכך מגוונות, אך בשנים האחרונות מסתבר שיש פתרון אחד לכל אחד מהם אשר מצליח לטפל, להקל ואף לרפא אף את הכאבים החמורים ביותר באחד מהחלקים החשובים ביותר בגוף האדם – מהו מכשיר הבי-קיור לייזר ואיך הוא יכול לסייע לכאבים שייתכן ואתם חווים? התשובה לפניכם

חשבתם פעם מהו המכנה המשותף ביניכם לבין אחרים?

החיים בארץ גרמו לנו לעתים לחשוב שכל אחד מאיתנו קורא עיתון אחר, צופה בערוצים אחרים ובסה”כ – חי חיים שונים לגמרי מאלו שלנו. אחרת, קשה להסביר את השוני שאנחנו מרגישים לעתים. אבל למרות אותן תחושות, מסתבר שיש משהו שמאחד אותנו הרבה יותר ממה שחשבנו או ידענו: כ-80% מהישראלים דיווחו על כאבי ברכיים ברמה כזו או אחרת, כאשר לא מעט מהם סובלים מהתופעה ברמה אשר מפריעה לשגרת חייהם. כעת כשהתנחמנו בעובדה שאנחנו לא לבד, ניתן להתקדם לסיבות השונות המובילות לתופעה, ביחד עם הצגת הפתרון שהצליח לעזור לעשרות אלפי ישראלים (ואת חלקם תראו בהמשך) להפחית ואף להיפטר מהכאבים תוך זמן קצר וללא תופעות לוואי – מכשיר הבי-קיור לייזר אשר סייע לישראלים רבים לשים את הסבל מאחוריהם.

בעיות מכניות

במהלך החיים עלולים להיווצר מצבים שונים כגון פריקה של פיקות הברך הנובעות מרופפות של הגידים באזור הפיקה, או מקרים בהם שחיקה או בחבלה בסחוס עלולים להוביל לניתוק בין חלקי הברך ואף לנעילה שלה (מקרה בו לא ניתן ליישר את הברך, מצב אשר מחייב טיפול מהיר ויעיל.

חבלות ופציעות

כבר מגיל הילדות גדלנו על ברכיים משופשפות ופצעים קלים, אך יש כאלו עבורם מדובר בזיכרונות פחות נעימים: פציעות שונות הנוצרות במהלך עבודה פיזית, תאונות, ספורט וכו’ עלולים להוביל למצבים חמורים של קריעה ברצועות או במיניסקוס, מה שמוביל לפגיעה של ממש בברכיים, קושי בתנועה ובניידות וכאבים קשים מנשוא.

דלקות

עולם האורתופדיה מגדיר מספר דלקות הקשורות לברך עצמה, לגידים או למפרקים בגוף אשר מובילים לפגיעה בברך אשר מצריכים טיפול רפואי, כאשר בחלק מהדלקות, הסימפטומים והעוצמות מקשות על התפקוד היומיומי.

סובלים מאחת הבעיות הנ”ל? שימו סוף לכאבים עם מכשיר הבי-קיור לייזר – השאירו פרטים לקבלת המכשיר להתנסות של 60 יום במודל משתלם

פגיעות באזורים אחרים

לעתים, כאבי הברכיים הם תוצר של בעיה באיבר אחר לחלוטין. חלק מהכאבים במפרק הירך, הקרסול ואף הגב התחתון עלולים להקרין לברך ואף לגרום לבלבול באבחון הבעיה. אפשרויות נוספות כוללות כאבי גדילה בקרב צעירים בגיל ההתבגרות או מתיחה בגיד המחובר לשריר הארבע ראשי (מוכר בתור סינדרום פטלו-פמורלי).

סיבות שונות – השפעה דומה

כפי שראינו, גם בכל תחום ניתן למצוא מגוון התפלגויות אשר משפיעות על זמן ההחלמה, הטיפול וכמובן רמת הכאב שכל אחד יחווה. בהתחשב בכך שכולנו קיבלנו מכה ברך מתישהו, נתקלנו באי נעימות בביצוע פעולות פשוטות כמו ישיבה, הליכה ואף שכיבה, כך שכאשר מדובר בכאבים חזקים וכרוניים – אין מנוס מלמצוא פתרון אפקטיבי לבעיה, ולצערנו – ישנם לא מעט טיפולים ושיטות אשר לא מצליחים לספק את הסחורה.

הפתרון הכולל לכלל כאבי הברכיים

גם אם אתם משתייכים לקבוצה הגדולה והמקיפה של מיליוני ישראלים, יש בשורה שכבר עזרה ללא מעט להם לחזור לחיות חיים טובים יותר – עם הרבה פחות כאבים והרבה יותר עשייה ללא דאגות. מכשיר הבי-קיור לייזר הינו מכשיר רפואי וייחודי אשר מתבסס על טכנולוגיה מוכחת של שימוש בלייזר רך המצליחה להפעיל את אזורי הריפוי הטבעיים בגוף, זאת ללא תופעות לוואי כלשהן ובהליך קל ונוח אשר דורש רק 12 דקות ביום ונמצא כיעיל קלינית בתור מפחית ואף מעלים כאבים שונים בברכיים ובגוף כולו, ללא צריך בהליך פולשני ובהקלה מיידית שתאפשר לכם לחזור ולפעול כמו בימים הטובים – ועל כך יעידו לא מעט מטופלים, שהם רק חלק קטן ממאות אלפי ישראלים ששידרגו את רמת החיים שלהם לכזו ללא כאבים ומגבלות.

רוצים להתנסות? השאירו פרטים ותיהנו ממבצע מדהים לזמן מוגבל: התנסו במכשיר למשך 60 יום בהטבה משתלמת!

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן