חני נחמיאס מגלה את הסוד שלה לטיפול בכאבים: “מכשיר פלאי”

כולם מכירים את כוכבת הילדים, השחקנית והזמרת המוערכת חני נחמיאס, גם היום כשהיא פחות בעולם הילדים ויותר רלוונטית לעולם המבוגרים היא עדין עובדת בלי הפסקה ולא מבזבזת אף רגע. “קצב החיים שלי די מטורף, אני מודה. אני עובדת המון, אני כרגע מופיעה בשני מחזות זמר. רוקדת על הבמה כמו משוגעת כמעט ערב ערב” היא מספרת.

כדי להצליח לשמור על קצב החיים המהיר היא מוכרחה גם לשמור על כושר גופני ולכן היא משקיעה לא מעט מזמנה בפעילות ספורטיבית, בפילאטיס יוגה ומשקולות “מדי פעם ככה הגוף משלם את המחיר. הזרועות, הברכיים לפעמים חורקות, השכמות הורגות אותי!” מספרת חני.

“בעיני זה מכשיר חובה, צריך להיות בכל בית”

חני מצאה את הדרך הטובה ביותר לשמור על קצב חיים מהיר הכולל עבודה, עסקים ופעילות גופנית “יש לי בבית מכשיר פלאי שנקרא בי-קיור לייזר”. המכשיר הפך לחלק מהשגרה היומית שלה והוא מסייע מביא להקלה בכאבים ועוזר לה לשמור על שגרת חיים פעילה ולא לוותר על אף פעילות. “פעמים ביום 8-10 דקות, אני מניחה את המכשיר על המקום שכואב, ההקלה בכאבים כמעט מידית, שבועיים משהו כזה, הכאב נעלם”.

מעוניניים בפרטים נוספים על מכשיר הבי-קיור לייזר? השאירו פרטים ושימו סוף לכאבים>>

עבור אלו מכם שלא מכירים, מכשיר הבי-קיור לייזר הוא מכשיר רפואי ביתי לטיפול בכאבים דלקות ופצעים שנמכר בכל העולם. המכשיר פועל בטכנולוגיית הלייזר הרך, זו טכנולוגיה מוכרת ויעילה בעולם הרפואה שנמצאת בשימוש במרפאות כאב במשך שנים רבות והוכחה כיעילה לטיפול בכאבים. טכנולוגיית הלייזר הרך שבי-קיור לייזר משתמש בה בעצם נועדה לטפל במגוון בעיות, כמו כאבי גב, כאבי ברכיים, דורבן, דלקות כרוניות, גם במצבים של פצעים קשיי ריפוי.

המטרה של הלייזר הרך היא להאיץ את תהליך ההחלמה של הרקמה. הפעולה של הלייזר מאוד פשוטה, הלייזר חודר דרך העור לתוך הרקמות הפגועות ומעורר את מנגנוני הריפוי של הגוף כמו גם את מנגנוני שיכוך הכאב וזה מה שמזרז את תהליך הריפוי. הבי-קיור לייזר מאפשר למטופל או למטופלת לעשות טיפול בבית שעוזר להפחית את הדלקת ולהפחית כאב גם ברמה היומיומית וגם לטווח הארוך.

האם בי-קיור לייזר מתאים גם לכם?

חשוב לדעת שמכשיר הבי קיור לייזר, על כל דגמיו, קיבל אישור ממשרד הבריאות הישראלי, ממכון התקנים הישראלי ואישור לשימוש בקהילה האירופאית ואושר ע”י רשויות הבריאות בקנדה ואוסטרליה. בנוסף, מחקרים קליניים הוכיחו את ההשפעה החיובית של טכנולוגיית הלייזר הרך בטיפול בכאב, פגיעות אורתופדיות, דלקות, פציעות ספורט ופצעים.

בי-קיור לייזר זה פתרון פשוט שיכול לשפר את איכות חייכם בעשרות אחוזים. בחברה מבינים את הדילמה והחשש מלרכוש מכשירים או טיפולים שלא ישנו את המצב הקיים. אולי אפילו נכוויתם בעבר מתכשירים או תרופות שהבטיחו לכם הרים ונפלאות ואכזבו.

בי-קיור לייזר כ”כ בטוחים במכשיר וביכולות שלו שהם מציעים לכם אותו להתנסות במחיר מוזל המתאים לכל כיס. אתם תקבלו את המכשיר הביתה למשך חודשיים, תבחנו את השפעתו על האזורים הכואבים ואם בתום התקופה לא תהיו מרוצים מהתוצאות, תוכלו להחזיר את המכשיר ללא בעיה, בכפוף לתקנון החברה ובהתאם לתנאי הרכישה. במילים אחרות, אל תוותרו על השגרה ותכנעו לכאבים, נסו עכשיו גם אתם.

חני נחמיאס על השימוש במכשיר הבי-קיור לייזר לטיפול בדלקות וכאבים:

רוצים לנסות את המכשיר למשך 60 ימים במחיר מיוחד? השאירו פרטים ושימו סוף לכאבים >>

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן