קח כדור: אולי כדאי שתפסיקו עם משככי כאבים

ההתקדמות המטאורית של הרפואה בתחילת המאה ה-20 סייעה לאנושות במרפא מחלות והקלה על כאבים. יחד עם זאת, בשנים האחרונות החלה להתפשט מגמה המתנגדת למתן משככי כאבים, שעלולים לגרום נזק יותר מתועלת. אז מה עושה מי שסובל מכאבים? יש פתרון טבעי יותר; מכשיר הבי-קיור לייזר שמטפל בכאבים ללא סיכון וללא תופעות לוואי ידועות

כאבים באים בכל מיני צורות. יש כאבים שבאים וחולפים ויש כאבים כרוניים שבאים כדי להישאר. בתחילת המאה ה-20 גילתה הרפואה את הפניצלין ובהמשך גם את סגולות המורפין שסייעו לרפא מחלות שונות, קלות וקשות יותר ואף להקל על כאבים.

בשלב מאוחר יותר פיתחה האנושות תרופות נרקוטיות, שהפכו את הפתרון לכאב במאה ה – 21, לכל כך קל. במציאות של היום, כשאדם סובל מכאב כלשהו, הדרך אל משככי הכאבים הפכה להיות קלה ביותר.
בשנים האחרונות קמים יותר ויותר אנשים שאומרים בפה מלא: “לא למשככי הכאבים”, מתוך רשימה שלמה של סיבות, בהן הנזק שלהם עולה על התועלת. אפילו נשיא ארה”ב לשעבר דונאלד טראמפ הכריז לפני מספר שנים על משככי הכאבים כמגיפה לאומית, לאחר שהתפרסם, כי בשנת 2015 מתו כ-33 אלף אמריקאים משימוש במשככי כאבים חזקים שנצרכים בכמויות חריגות.

גם בישראל הנתונים לא רחוקים ולמעשה, מספר המרשמים למשככי כאבים שניתנו בעשור האחרון בישראל זינק בעשרות אחוזים והוגדר כבר כתופעה מדאיגה.

כמו בכל העולם גם בישראל התפשטה המגמה לסרב למשככי כאבים, בין אם מדובר באנשים פרטיים או אפילו רופאים שמסרבים לתת מרשם על כל כאב. גם גורמי הרפואה בישראל מודאגים ושילוש צריכת משככי הכאבים בציבור הישראלי בעשור האחרון.

לא עוברת יום בלי בי-קיור לייזר

נטילת משככי כאבים מסייעת להקלת הכאבים, אין חולק על כך, אולם צריכה קבועה שלהם עלולה לגרום לגוף להתרגל למינון, מה שיגרום למטופל להעלות מינונים בהדרגה עד להתמכרות שתלווה גם בתסמינים קשים. בחלק גדול מהמקרים, גופו של המטופל יתרגל ויתחסן לתרופה, ואף יאבד את היכולת להתגבר בעצמו על כאבים. מחקרים מראים שבין 15 ל-20 אחוזים מנוטלי משככי הכאבים הללו – יתמכרו אליהם.

מחלת הפיברומיאלגיה היא תסמונת יחסית חדשה בתחום הראומטולוגיה, הגורמת לכאב כרוני המפושט על פני מקומות רבים בגוף. הכאב המתפשט במערכת השרירים לא נגרם מדלקת במפרקים והמחלה עצמה הפכה לתופעה שכיחה הפוגעת בארבעה אחוזים מכלל האוכלוסייה ושכיחה באופן משמעותי אצל נשים. הלוקים במחלה נוטים להשתמש תכופות במשככי כאבים, שלאו דווקא מסייעים להם בהקלה על הכאבים.

השחקנית גילת אנקורי סובלת ממחלת הפיברומיאלגיה כבר מספר שנים והדבר מקשה על התנהלותה בחיי היומיום. “המחלה מקשה עלי לשחק עם הכלבים, מקשה עלי בנסיעות להצגות, אני לא מוצאת לעצמי מקום אפילו כשאני יושבת בבית”, אומרת אנקורי.

לדבריה, באחד הימים שאלה אותה הסוכנת שלה, למה היא לא משתמשת בבי-קיור לייזר. אנקורי, שהכירה את המוצר מפרסומות שאלה אותה אם המכשיר אכן עובד. “היא אמרה לי: ‘אני לא עוברת יום בלי זה’. ניסיתי וזה נכון, היום במקום להושיט יד למשככי כאבים אני מושיטה יד לבי-קיור. זה ממש שדרג לי את החיים”.

רבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים

מכשיר הבי-קיור לייזר הוא אפשרות טבעית שמנצחת את הכאב אצלכם בבית. הבי-קיור לייזר הוא פטנט ישראלי שהוכח מחקרית כיעיל לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות, פצעים ודלקות. מדובר במכשיר שעושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך והתוצאה היא מכשיר רפואי ביתי, בעל יעילות קלינית גבוהה הפועל בקלות וללא תופעות לוואי ידועות.

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.
מחקרים רפואיים שנערכו בקרב משתמשי מכשיר הבי-קיור לייזר הוכיחו את יעילותו והשפעתו לאורך זמן. חשוב לציין שכ-30% מהמטופלים שסבלו כאבי תופת עזים, חוו לאחר השימוש במכשיר הקלה בכאבים.

הטיפול במכשיר עדין, אינו פולשני ונטול תופעות לוואי ומחקרים קליניים שבוצעו בארץ וברחבי העולם אישרו את מה שרבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים ובטיפול בפצעים.

הטיפול במכשיר נוח ופשוט, מכוונים את זמן הטיפול הרצוי, כאשר ההמלצה היא 6 דקות לכל נקודת טיפול, לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. כל שנשאר הוא להניח את המכשיר על נקודת הטיפול כפי שמצוין בחוברת. מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות.

מפחדים להתמכר למשככי כאבים? עכשיו יש לכם הזדמנות להתנסות במכשיר הבי-קיור לייזר למשך-60 יום במחיר מיוחד! השאירו פרטים עכשיו, המבצע לזמן מוגבל.

“היום במקום להושיט יד למשככי כאבים אני מושיטה יד לבי-קיור. זה ממש שדרג לי את החיים”

צפו בגילת אנקורי על הטיפול בפיברומיאלגיה עם בי-קיור לייזר

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן