גיאוקרטוגרפיה קבע: 93% מהמשתמשים בבי-קיור לייזר שסבלו מכאב חזק באזור הגב והצוואר דיווחו על שיפור ניכר

סקר שנערך בקרב משתמשי בי-קיור לייזר ונועד לבחון את שביעות רצונם של המשתמשים במכשיר מצא כי 93% מאלה שסבלו מכאב חזק באזור הגב והצוואר דיווחו של שיפור ניכר בכאבים. המכשיר הפופולרי שהפך למכשיר חובה בכל בית, עם מעל 240 אלף משתמשים ב-10 מדינות בעולם הוכיח שוב שהוא המכשיר הביתי המתקדם ביותר לטיפול בכאבים.

כאבי גב וצוואר הם מהבעיות הכרוניות הנפוצות והקשות ביותר לטיפול. רבים מתקשים למצוא פתרון למרות הביקורים אצל רופאים, מטפלים, פזיותרפיסטים ומדקרים. לפי סקר של מכון גיאוקרטוגרפיה כאשר נשאלו המשיבים כיצד הם מגדירים את הכאבים בגב ובצוואר לאחר תקופת טיפולים במכשיר הבי-קיור לייזר שיעור גבוה מהם הגדירו את עוצמת הכאב כחלשה וציינו את מכשיר הבי-קיור לייזר בתור הדרך היעילה ביותר לטיפול בכאב עוצמתי הנמשך למעלה מ-5 שבועות.

81% משתמשים במכשיר לטיפול ביותר מכאב אחד

כשנשאלו בכמה נקודות טיפול שונות טיפלו באמצעות המכשיר, המשיבים העריכו בממוצע כי השתמשו לטיפול ב-3 נקודות שונות. מכשיר הבי-קיור לייזר מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות ביניהן: כאבי צוואר, גב, כתף, דלקות, מפרקים, כאבים בשורש כף היד, כאבי דורבן, פריצות דיסק וכו’. מכשיר הבי קיור מטפל ביעילות רבה גם בפצעים, פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כיבים ופצעים קשים לריפוי ולכן הוא פתרון יעיל ונוח לשימוש למגוון רחב של בעיות רפואיות ויכול לטפל גם בכל בני המשפחה.

80% ציינו כי הם משתמשים במכשיר מיד כשמתחיל כאב

בי-קיור לייזר הוא פתרון מידי לכאב שהופיע ולכן הוא מכשיר שאתם חייבים להחזיק אצלכם במגירה לכל צרה שלא תבוא. מכשיר הבי-קיור לייזר הוא קטן, נייד, נוח ופשוט לתפעול, ובכך הוא בעצם מאפשר לנו לטפל בכאב בכל זמן ובכל מקום. הטיפול הוא קצר, 6 דקות פעמיים ביום – אצלכם בבית על הספה או יחד אתכם על טיסה הקרובה. הנוחות הזאת מאפשרת לכל אחד מאיתנו פתרון מהיר בר השגה להקלה בכאבים מבלי להיות תלויים בקליניקה רפואית או נסיעה לבית המרקחת.

לקוחות ממליצים

כאשר המשיבים נשאלו לכמה אנשים המלצת על מכשיר הבי-קיור לייזר הם ציינו כי המליצו בממוצע לכ-7 אנשים והסיבה היא כי המכשיר יעיל בשיכוך כאבים. למעלה מ-240 אלף לקוחות לא טועים – מאות אלפי לקוחות שהעידו שהשתמשו ומשתמשים במוצר והוא מסייע להם בטיפול בכאבים ובדלקות ולנהל אורח חיים בריא ותקין, כמו שהיה להם בעבר. ישנם ספורטאים חובבנים ומקצועיים שלא זזים בלי הבי-קיור לייזר שלהם, ולצידם גם שורה ארוכה של רופאים מתחום הכאב, פזיותרפיסטים ומטפלים ברחבי העולם שניסו את המכשיר על מטופלים שלהם וממליצים על בי-קיור לייזר כדרך יעילה להקלה על הכאב.

המחקרים מוכיחים שהטכנולוגיה יעילה

אינספור מחקרים בעולם כבר קבעו כי טכנולוגיית הלייזר הרך יעילה לשיכוך כאבים וריפוי פצעים קשים ודלקות. אבל מחקר רפואי שנערך באוניברסיטת Spienza באיטליה, הוכיח מדעית: בי-קיור לייזר הפחית כאב ברמה דומה לזו של משככי כאבים ויעיל כמו תרופות קונבציונאליות. ניסויים קליניים שבדקו את המכשיר מצאו אותו אפקטיבי ויעילותו הוכחה בחמישה מחקרים קליניים כפולי סמיות באיטליה, ברזיל ורוסיה. 5 מחקרים קליניים נוספים נמצאים בתהליך.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן