מתוקים: הטכנולוגיה החדשנית שמטפלת בפצעים סוכרתיים

סוכרת היא המגפה של המאה ה – 21 וכל שנה מאובחנים מיליוני אנשים ברחבי העולם. רבים מהחולים סובלים מפצעים סוכרתיים שמובילים במקרים מסוימים לכריתת גפיים והדרדרות בריאותית. מכשיר הבי-קיור לייזר התגלה כטיפול חדשני ומוכח קלינית עבור מאות אלפי החולים בישראל. אז איך זה עובד?

קצב החיים המהיר ואורח החיים של העשורים האחרונים חשפו את בני האדם למחלות אחרות, ביניהן גם מחלת הסוכרת שסומנה זה מכבר כמגפה של המילניום השלישי. על פי נתוני משרד הבריאות, חיים בישראל מעל 400 אלף חולי סוכרת, מתוכם 75 אלף הסובלים מרגל סוכרתית המקשה עליהם לתפקד בפעולות יומיומיות.

לאלה הסובלים מפצעים סוכרתיים לעיתים אין מספיק אינפורמציה על טיפול יעיל בפצעים וחוסר הטיפול מוביל להעמקה מסוכנת של הפצעים המובילה לניתוחי כריתת גפיים והתדרדרות בריאותית מסכנת חיים.

אחד הטיפולים שהוכח מחקרית כיעיל לפצעים סוכרתיים הוא טיפול במכשיר הבי-קיו לייזר, העושה שימוש בטכנולוגיה ביתית חדשנית המטפלת בלייזר רך, המונעת את התדרדרות הפצעים ואף מרפאת אותם.
ד”ר חגי אמיר המתמחה בכירורגיה אורתופדית ושיקום, משתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך לטיפול ושיקום חולים עם פצעים סוכרתיים ולדבריו, לטיפול תוצאות טובות מאוד.

עולם הרפואה: התוצאות מרשימות

הטיפול בפצעים סוכרתיים נעשה באמצעות בי-קיור לייזר פרו, המבוסס על טכנולוגיית הלייזר הרך, ונעשה בו שימוש על ידי מיטב המומחים בישראל. מחקרים שנערכו הוכיחו את יעילות המכשיר והתקבלו תוצאות טיפול איכותיות המגיעות עד לסגירה מוחלטת של הפצעים, גם בקרב מטופלים במצב קשה במיוחד. המכשיר נמצא יעיל לטיפול בפצעים קטנים וגם לסגירת פצעים בשטח של 24 סמ”ר.

פרופ’ זאב פידלמן, מומחה לרפואה פנימית וגריאטריה השתמש במכשיר הבי-קיור לייזר פרו לטיפול בחולי סוכרת הסובלים מפצעים קשים. לדבריו, התוצאות הצביעו על הצלחה רבה בתוך מספר שבועות, הן בטיפול בכאבים והן בטיפול בפצעים עד לסגירתם.

לדברי פרופ’ פידלמן, בעקבות השימוש במכשיר הביתי זכו מטופליו לטיפול איכותי ובזמן קצר. “כבר לאחר שבעה ימי טיפול של חמש דקות ביום בבי-קיור לייזר פרו, ניתן היה לראות כי הפצע מתחיל להגליד. לאחר 30 ימי טיפול, הפצע נסגר כמעט לחלוטין”, מעיד פרופ’ פידלמן.

מי שמצטרף לדבריו הוא פרופ’ דניאל רייס, מומחה לכירורגיה אורתופדית ומבכירי האורתופדים בישראל, שמצא בטיפול בבי-קיור לייזר פרו מענה רפואי לטיפול בפצעים סוכרתיים ופצעים קשיי ריפוי.

“הבי-קיור לייזר פרו הוא טיפול משלים טוב לפצעים ומסייע משמעותית בעידוד מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף ליצירת קולגן ואלסטין, בחידוש רקמת העור ובהאצת הניקוז הלימפטי להפחתת הדלקת”, אומר פרופ’ רייס ומסביר, “המכשיר גורם לשחרור אנדורפינים המשככים כאב, מה שמועיל משמעותית לסובלים מכאבים נוירופתיים. כל אלו מסייעים להאצת תהליכי הריפוי של פצעים תוך יצירת רקמת עור חדשה ובריאה”.

החיים החדשים של סוכרתיים בישראל

יעקב לרנר הוא אחד מחולי הסוכרת הראשונים בישראל שטופלו באמצעות הבי-קיור לייזר בפצע סכרתי. “נפלתי ונפצעתי בחלק התחתון של רגל ימין ונוצר לי מעין בור ברגל”, מספר לרנר, “נוצר לי בור ברגל. “עברתי טיפולים במספר בתי חולים אך לא חל שיפור בריפו הפצע. עברתי טיפולים בתא לחץ חמצני לחולי סוכרת וגם זה לא שיפר את מצב הרגל. אז קראתי בעיתון פרסום על מכשיר הבי-קיור לייזר והחלטתי לנסות. בתוך שלושה חודשים הטיפול במכשיר החזיר את הרגל שלי למצב בריא, ללא כאבים וללא תופעות לוואי, למרות שלאורך כל הדרך אמרו לי שהזמן הדרוש לריפוי מושלם של הרגל הוא שלוש שנים לפחות ואף יעצו לי לקטוע את כף הרגל”.

אחד הדברים החשובים למטופלים הוא נוחות וזמינות הטיפול המתאים להם. מכשיר הבי-קיור לייזר הוא מכשיר קל ונוח לשימוש ביתי. חולי הסוכרת המטופלים באמצעות הבי-קיור לייזר עוברים את הטיפול בביתם, בליווי ובהדרכת אחות. הטיפול אינו כרוך בכאב או באי נוחות ואין לו תופעות לוואי ידועות.

יחד עם זאת חשוב להדגיש כי הטיפול בבי-קיור לייזר פרו מתבצע בנוסף לפרוטוקול הטיפולים הסטנדרטי של המטופל ולא מחליף אותו. הטיפול המומלץ מתבצע אחת ליום למשך שמונה דקות, על כל יחידת שטח פצע של 4.5 סמ”ר.

הטיפול הושק בישראל בשיתוף עם חברת “סל שירותי סיעוד”, שהקצתה לנושא את מערך האחיות והמטפלים המקצועיים הארצי שברשותה, במטרה שיגיעו עד לבית המטופל לביצוע ניקוי הפצע, טיפול, ביצוע חבישה מתקדמת, הדרכה וליווי אישי של המטופל לכל אורך התהליך ועד לסיום הטיפול בפצע.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן