מה זה פצע סוכרתי וכיצד מטפלים?

בכנס האורתופדיה השנתי שנערך ב-2017 בבית החולים “הדסה” הוצגו לראשונה תוצאות מחקר שמטרתו הייתה לבחון את יעילות הטיפול בטכנולוגיית הלייזר הרך ושימוש במכשיר הבי-קיור לייזר פרו לטיפול בפצעים סוכרתיים.

משתתפי הניסוי חולקו לשתי קבוצות. קבוצה אחת קיבלה טיפול שמרני ובנוסף גם טיפול עקבי במכשיר הבי-קיור לייזר פרו. הקבוצה השנייה טופלה על ידי פלצבו (מכשיר דמה נטול אפקט).

תוצאות המחקר הוכיחו חד משמעית כי בי-קיור לייזר פרו יעיל ביותר לטיפול בפצע סוכרתי. ל-7 מתוך 10 חולים שטופלו במכשיר מדגם פרו נרשמה סגירת פצע של מעל 90%. בחלק מן המקרים, הרופאים נדהמו לראות כי הפצע נסגר לחלוטין תוך שלושה חודשי טיפול בלבד! סך הכל אחוז סגירת הפצע של קבוצת הבי-קיור לייזר פרו עמד על נתון מדהים של 85%. דבר נוסף שחשוב לציין הוא שבכל המשתמשים במכשיר לא התגלו שום תופעות לוואי והטיפול באמצעות המכשיר הוא בטוח.

טיפול בפצע סוכרתי עם מכשיר הבי קיור לייזר פרו (צילום: shutterstock )

איך זה עובד?

אחד הגורמים שמגדילים את הסיכון לכריתה של הרגל הוא הפגיעה בעצבי התחושה ברגליהם של חולי הסוכרת. בכך, במקרה של אובדן תחושה בכף הרגל החולה לא חש בפצעים ואינו ממהר לטפל בהם. מאחר שהסוכרת פוגעת גם בכלי הדם בגפיים, זורם פחות דם לפצעים ברגליים – מה שפוגע ביכולת ההחלמה שלהם.

השימוש בבי קיור לייזר פרו מגביר את זרימת הדם לאזור הפצוע בנוסף להעלאת רמת ה-ATP “נשא האנרגיה” של התא ובכך מעלה את רמת החמצן בתא ומעודד חידוש תאים. בנוסף לכך, הלייזר הרך מעודד הפרשת חומרים חיסוניים המסייעים להאצת סיום השלב הדלקתי בפצע, והפרשת חומרים המסייעים לחידוש הרקמות וכלי הדם. הטיפול אינו כרוך בכאב, אין לו תופעות לוואי והוא חוסך זמן, טרחה וכסף.

עכשיו במבצע מיוחד

אל תתנו לכאב לנצח ולהמשיך למוטט את חייכם. קיים פתרון פשוט לשימוש ביתי, שיכול לשפר את איכות חייכם בעשרות אחוזים. אם אתם עדיין מתלבטים ולא יודעים אם המכשיר מתאים לכם – בבי-קיור לייזר ישמחו לעזור לכם ולייעץ לכם בשיחה ללא התחייבות ואף לתת לכם את המכשיר להתנסות של 60 ימים במחיר מבצע מיוחד המתאים לכל כיס, כדי שתהיו בטוחים אם הוא זה שיציל אתכם מהכאבים.

רוצים לנסות את המכשיר למשך 60 ימים במחיר מיוחד? השאירו פרטים ושימו סוף לכאבים >>

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן