בי-קיור לייזר לטיפול בדלקת שורש כף היד

יותר ויותר אנשים סובלים בשנים האחרונות מתסמונת התעלה הקרפלית, בעקבות שימוש מוגבר של הטלפון הנייד. תשאלו את יזמת הסטארט אפ מיכל אומרי אדלסון, שהגיעה למצב בו לא יכלה ללחוץ יד בפגישות. “בי-קיור לייזר הציל אותי חד משמעית”, היא אומרת על המכשיר שמטפל בבעיה ביעילות וללא כל תופעות לוואי.

תסמונת התעלה הקרפלית נחשבת למגיפה של המילניום השלישי, למרות שעולם הרפואה עדיין לא יודע אם גורם אחד או שילוב של כמה פרמטרים, גורמים לתסמונת לפרוץ.

העשורים האחרונים הביאו עמם מהפיכה טכנולוגית, בעיקר בכל מה שקשור למחשבים והטלפונים הניידיים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. המחשבים הפכו לחלק אינטגרלי מכלי המשרד הנחוצים לכל אחד והידיים שלנו אוחזות, בכל רגע נתון במכשיר הטלפון הנייד, או בעכבר של המחשב.

כל אלה הביאו להתגברות מקרים של תסמונת התעלה הקרפלית, שהפכה לאחת מהמחלות הנפוצות ביותר בכף היד. מבחינה רפואית מדובר במצב בו נוצר לחץ גבוה מהרגיל בתוך התעלה, דבר שגורם ללחץ על העצב המדיאני שעובר בתוך התעלה. הלחץ שמופעל על העצב גורם לכאבים, לאובדן תחושה באצבעות ובסופו של דבר גם לחולשה באצבעות האלה.

למרות שמדובר במחלה שהפכה לאחת הנפוצות במילניום השלישי ולמרות שבשלושת העשורים האחרונים נעשו מחקרים רבים מאוד בנושא, הרפואה עדיין לא יודעת מספיק על האופן בה היא מתפתחת. הרופאים מעריכים שאין רק גורם אחד שאחראי להתפרצות התסמונת, אלא שילוב של כמה גורמים.

גם הסיבות העיקריות לכאבים מגיעים מעולם העבודה שלנו בעשורים האחרונים. הכאבים מופיעים כתוצאה מהקלדה מופרזת במקלדת מחשב, מתנועות חוזרות של מפרק כף היד בעבודה בסביבה ממוחשבת כמו עריכת תוכן, גרפיקה והייטק. גם המהפכה הבריאותית שפרצה בעשורים האחרונים וגרמה לנו לשלב יותר ספורט לחיים בריאים משפיעה על הכאבים. ניתן לקבל כאבים בכף היד כתוצאה מהרגלי אימון לקויים, מהרמת משקולות בלורה לא נכונה, מנשיאת משקלים כבדים ותנועות לא נכונות של המפרק או הפעלת לחץ על המפרק. גם נשים בהריון המחזיקות את התינוק בצורה לא נכונה עלולות לגרום לעומס על המפרק וכך לסבול מכאבים.

הלחץ בתוך התעלה הקרפלית מתפתח בדרך כלל באופן הדרגתי ובמשך זמן רב ולכן גם התסמינים מתפתחים באופן הדרגתי. בתחילה נסבול מתחושת כאב או תחושת נימול באצבעות, בשל הלחץ על העצב המדיאני שנמצא בתעלה. בשלבים מאוחרים יותר, הכאבים יגרמו למטופל להתעורר בלילה מכאב או מנימול. עם הזמן שעובר מתגברים הכאבים והנמול גם בשעות היום והם קשים במיוחד במצבים בהם אנו מכופפים את כף היד, כמו לדוגמא בדיבור בטלפון הנייד.

בשלבים מאוחרים יותר, הלחץ על העצב גורם לחולשה של השרירים הקטנים באצבעות, מה שעלול לגרום לנו לשמוט חפצים מכף היד.

מיכל אומרי אדלסון: “הבי-קיור לייזר הציל אותי”

מיכל אומרי אדלסון היא יזמת סטארטאפ בתחום הביואינפורמטיקה ואופי העבודה שלה בעיקרו כרוך במחשב וטלפון נייד. התוצאה הייתה, שאחרי כמה שנים בדרך עבודה זו, החלה לסבול מכאבים עזים במפרק כף היד. “חטפתי כאבים מטורפים בתעלה הקרפלית ביד שלי ובמפרקים של כף היד”, היא מספרת. “הגעתי למצב שפשוט לא יכולתי ללחוץ יד לאנשים, סבלתי מכאבים עזים. הלכתי לעשות פיזיותרפיה תעסוקתית, עשו לי כל מיני בריכות, ניסו לתת לי תרופות, אבל שום דבר לא עזר”.

הישועה של אומרי אדלסון הגיעה בדמות מתנה מאמה, שהבחינה ברמת הכאבים שבתה סובלת. “אמא שלי קנתה לי במתנה את הבי-קיור לייזר, שזו מתנה שלא תסולא בפז. היא פשוט הצילה אותי. תוך יומיים הגעתי ממצב שאני לא יכולה לפתוח את הידיים שלי והכל כואב לי למצב שהתנועה שלי יותר קלה”.

לדברי אומרי אדלסון, היא הגיעה למצב בו היא לא נפרדת ממכשיר הב-קיור לייזר ויותר מזה, כל חברי המשפחה משתמשים בבי-קיור לייזר ולכל אחד מהם יש מכשיר משלו. “לכל המשפחה שלי יש בי-קיור לייזר, כל אחד עם המכשיר שלו, אנחנו לא מתחלקים בבי-קיור לייזר, כל אחד עם המכשיר שלו. אני ממש ממש ממליצה עליו. אני מרגישה יותר בטוחה שיש לי מענה זמין, נגיש ומובילי, הוא זז איתי לכל מקום. אין נסיעה בארץ ובחו”ל שההבי-קיור לייזר לא איתי, הוא פשוט הציל את חיי. בי-קיור לייזר הציל אותי חד משמעית, אחרי שבוע נעלמו כל הכאבים. אין לתאר את השינוי שהוא עשה בחיים שלי”.

איך זה עובד?

כמו אומרי אדלסון, רבים מהפונים אל הרפואה הקונבנציונאלית נשלחים לקבל זריקות כואבות, או מקבלים מרשמים לתרופות חזקות מאוד שעלולות לשבש את הגוף. הבי-קיור לייזר הוא מכשיר נייד, קל ונוח לשימוש ביתי, העושה פלאים בשיכוך כאבים. מדובר בפיתוח ישראלי שצובר תאוצה בכל העולם, עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר רך, החודרת לעומק הרקמות, מעוררת את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומשחררת אנדורפינים המסייעים לשיכוך הכאב.

הטיפול עדין, לא פולשני ונטול תופעות לוואי. מדובר בטיפול קצר, נוח ואורך שש דקות בלבד, פעמיים ביום. ניתן להשתמש במכשיר בכל עת ובכל מקום, מיד לאחר פעילות ספורטיבית, בים, בבריכה, בבית המלון – אתם כבר מבינים את הרעיון.

מיכל אומרי אדלסון ורבים אחרים כבר הבינו שאין סיבה לסבול, רוצים גם לגלות כיצד הכאבים חולפים? תוכלו לקבל את המכשיר ל- 60 ימי התנסות במחיר מיוחד! השאירו פרטים עכשיו >>

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן