שיהיה בשעה טובה: לטפל בכאב הלידה

לאורך ההריון סובלות נשים מפחדים וחששות על רגע הלידה. ההתרגשות לקראת האמהות לא מסייעת למחוק את החששות, שמלווים את האם עד לרגע הלידה. הכאבים לאחר הלידה יכולים להיות כאבי גב, אך אם הלידה נעשית בניתוח קיסרי, נותרת צלקת מכאיבה.

הניתוח הקיסרי הפך בשנים האחרונות לפופולארי יותר ורבות מהנשים קובעות תאריך לניתוח, לעיתים קרובות, ללא כל סיבה בריאותית מוצדקת. אם בעבר, ניתוח קיסרי היה מתבצע רק אם הייתה מתגלה מצוקה עוברית, אך היום בוחרות היולדות לעבור ניתוח קיסרי כדי להימנע מכאבי הלידה עצמה.

הניתוח הקיסרי מתבצע כיום בצורה קלה יותר לעומת בעבר והוא נעשה באמצעות חתך רוחבי בבטן התחתונה. ליולדת נותרת צלקת בתחתית הבטן, ממנה עליה להחלים, תוך כדי ההתאקלמות לרך הנולד.

למרות שהפרוצדורה הרפואית נחשבת למהירה וקלה יותר, בשורה התחתונה עדיין מדובר בחתך עמוק שיש להחלים ממנו, כמו מכל פצע משמעותי אחר. אחד האמצעים היעילים לזירוז ההחלמה הוא שימוש בלייזר רך, שמחקרים מהשנים האחרונות הוכיחו שהלייזר הרך מקדם תהליכים מטבוליים ובכך מזרז את תקופת ההחלמה.

אחד המכשירים המתקדמים בתחום הוא בי-קיור לייזר, שפותח בישראל והוכח כיעיל לא רק כנגד כאבים, אלא גם בסיוע בריפוי פצעים רבים, מאקנה וטשטוש צלקות ועד כיבים חמורים בהרבה. רופאים ומומחים רבים שהשתמשו במכשיר העידו כי הוא עזר מאוד למטופליהם לקצר את תקופת ההחלמה, ובמחקר שנערך לאחרונה בבית החולים הדסה, נמצא כי בי-קיור לייזר יעיל ביותר כטיפול משלים לסגירת פצעי סוכרת.

איך זה עובד?

שימוש רציף בבי-קיור לייזר גורם להפחתה משמעותית בכאבים וברגישויות שנוצרות בעקבות החתך. המכשיר אף מסייע בייצור החלבונים קולגן ואלסטין החשובים להתחדשות פני העור. המכשיר מסייע בהגלדת הצלקת, ביצירה של רקמת עור אסתטית יותר ובהתמזגות איכותית של הצלקת אל תוך שטח העור. יתרונו טמון בהיותו קל, נייד ונטען, כך שאין צורך להתאמץ – הוא יכול להיות אתך בכל עת ובכל מקום.

נשים שעוברות לידה רגילה, צריכות מספר שבועות עד שהגוף יתאושש לגמרי מהלידה. רבות מהיולדות סובלות לאחר הלידה מכאבי גב, מאחר ושרירי הבטן שגדלו במהלך ההיריון, לא מעניקים תמיכה מספקת לגב.

גם במקרים אלה שימוש נכון ועקבי במכשיר הבי-קיור לייזר יכול לסייע באופן ממשי להפחתת הכאבים. המכשיר אינו דורש מאמץ מיוחד בנשיאתו או בתפעולו והוא בטוח לשימוש, לא פולשני וללא תופעות לוואי.

אם את בשלבי היריון מתקדמים, מומלץ להצטייד בבי-קיור לייזר כבר עכשיו, ללמוד את דרך פעולתו ולהשתמש בו במהלך תקופת ההתאוששות. הטיפול הקל ונטול המאמץ באמצעות המכשיר יוכל לסייע לך בהתגברות על כאבי הניתוח, כאבי גב ותופעות אופייניות אחרות לאחר הלידה.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן