תפריט

“זה הצליח לי – בי-קיור לייזר עזר לי יותר מכל דבר”

בני רבה, המוכר יותר בשם “בני הדייג” והבעלים של רשת מסעדות ותיקה ומוצלחת, מספר איך סבל מכאבים איומים ואיך הצליח להתגבר עליהם בזכות מכשיר הבי-קיור לייזר

בני רבה הוא האישיות שמאחורי השם “בני הדייג” ומותג הדגים המפורסם שכולנו מכירים. הוא הקים בנמל יפו את המסעדה הראשונה, והיום הוא בעלים של רשת מסעדות גדולה.

במשך זמן רב הוא סבל מכאבים איומים. בחיפוש אחר פתרון יעיל לכאבים ניסה טיפולים רבים: “ניסיתי לעשות המון דברים וזה לא עזר לי”. ואז, כשנתקל בפרסומות של מיקי ברקוביץ’ מפרסם את מכשיר הבי-קיור לייזר, האמין שאם המכשיר מצליח לעזור לו, אחרי כל המאמצים, הפציעות ספורט והכאבים שאיתם התמודד בחייו, זה בוודאי יעזור גם לכאב שלו.

מאז שהחל להשתמש במכשיר הבי-קיור לייזר הוא יודע לומר בוודאות שזה מה ששינה לו את החיים. “נותן לי לישון, מוריד לי את הכאב.. אני משתמש בזה כבר כמה חודשים.. לי בטוח שזה עוזר. יש לילות שאני לא נוגע במכשיר, זה הרגיע אותי, אני מרגיש, המכשיר הזה לכאבים הוא הרבה יותר מכל דבר!”.

איך עובד הבי-קיור לייזר?

בי-קיור לייזר הוא מכשיר ביתי הפועל בטכנולוגיית הלייזר הרך, טכנולוגיה שהוכחה מחקרית כיעילה לטיפול בכאבים ונמצאת בשימוש במרפאות כאב בכל העולם. מדובר בפטנט ישראלי שהצליח לרתום את הלייזר הרך במלוא עוצמתו, לתוך מכשיר קטן, קל ונוח לתפעול, כדי שכל אחד יוכל לטפל בכאב בכל זמן ובכל מקום.

גם בני הדייג סיפר שהמכשיר איתו בכל הזדמנות: “נסעתי לאילת וחזרתי בטיסה… בדרך כאב לי הגב, שמתי את המכשיר מאחורה, 7 דקות, וואלה נרגע הגב”. היכולת להשתמש בטכנולוגיה הזו בבית, בחופשה או בכל מקום שתבחרו היא הישג ענק שנחשב על ידי מומחים ואנשי רפואה כפרוץ דרך בתחום הטיפול בכאבים.

הפעולה של הלייזר פשוטה, בשונה מתרופות ומשחות, הלייזר לא מחדיר אף חומר לגוף אלא עושה שימוש במנגנונים הטבעיים של הגוף. בעצם, קרן האור שנפלטת מהמכשיר מעודדת זרימת דם לאזור הפגוע ומשחררת אנדורפינים – הורמונים שאחראים להפחתת כאבים, שהרי גם ככה נמצאים בגופנו.

יתרון נוסף ובולט של בי-קיור לייזר הוא שמדובר בטיפול טבעי, לא פולשני וללא תופעות לוואי. כל שצריך לעשות הוא להצמיד את המכשיר לאזור הכואב, 6-8 דקות פעמיים ביום ותגלו בעצמכם איך הכאב מתמתן עד כדי נעלם. וכמו שבני אומר, “למה אני צריך לסבול אם יש לי מכשיר כזה? הוא עוזר לי!” ולא שוכח להזכיר שגם אמא של כלתו לא יוצאת מהבית בלי הבי-קיור לייזר.

“זה אחד הדברים”  

בני הדייג ואמא של כלתו, מצטרפים ללמעלה מ-240 אלף אנשים שנהנים מחיים ללא כאבים -“שאלתם אותי אז אני אומר, זה אחד הדברים”, הוא מסכם. אליהם מצטרפים גם רופאים ומטפלים שממליצים על המכשיר אחרי שנחשפו למחקרים ולמדע שעומד מאחורי המכשיר, ואף משתמשים בו במרפאות שלהם ומבינים כי מדובר במכשיר מהפכני שיכול לעזור לאנשים רבים.

בני ורבים אחרים כבר הבינו שאין סיבה לסבול, רוצים גם לגלות כיצד הכאבים חולפים? תוכלו לקבל את המכשיר ל- 60 ימי התנסות במחיר מיוחד! השאירו פרטים עכשיו >>

לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר בהקדם:

    לפרטים נוספים מלא את פרטיך כאן ואנו ניצור עמך קשר: