הכירופרקט הבכיר ד”ר בן קיקי ממליץ על הטיפול החדשני בכאבים – ולכם יש את ההזדמנות להתנסות!

לפני 10 שנים נחשף דיויד בן קיקי לטיפול החדשני והבין שזה מה שחיפש לאורך כל הקריירה שלו. היום בן קיקי כבר משתמש במכשיר כחלק מפרוטוקול הטיפול שלו וממליץ לכל מטופליו לטפל בעצמם במוצר החדשני.

ד”ר דיויד בן קיקי, רופא כירופרקט המתמחה בריפוי ושיקום מערכת העצבים ועמוד השדרה טיפל במשך שנים בסוגי כאב רבים ושונים. במסגרת עבודתו ככירופרקט בכיר טיפל במטופלים עם כאבים שמקורם בעמוד השדרה ומוקרנים לאזורים אחרים בגוף, פריצות דיסק, שרירים תפוסים, כאבי גב תחתון, כאבי גב עליון בחגורת הכתפיים ובשכמות, כאבי צוואר וכאבים הנובעים מיציבה לקויה.

לפני כ-10 שנים נחשף ד”ר בן קיקי למכשיר חדשני הפועל בטכנולוגיית הלייזר הרך ומיועד לטיפול בכאבים כרוניים, “כשראיתי את זה הבנתי שזה מה שאני מחפש  כבר כל הקריירה שלי”. חדשנותו של המכשיר הייתה בכך שהוא הצליח לרתום את הטכנולוגיה שהיתה זמינה רק במכונות גדולות ונייחות במרפאות כאב ובתי חולים, והשימוש בהן היה מסובך ומותר לרופאים בלבד, לתוך מכשיר  קטן, נייד וקל משקל שמתאים לשימוש ביתי ואישי.

“אני ממליץ לכולם להשתמש בזה, זה כמו מרפאה בבית”

איך עובד המכשיר החדשני?

ד”ר בן קיקי מסביר את זה באופן נהדר: “הבי-קיור לייזר עובד ברמה התאית. הוא גורם לתא לייצר יותר חומר שנקרא ATP, שזה החומר האנרגטי של התא וגם OSD  שזה חומר אנטי אוקסידנטי. השילוב של השניים – התנועה המוגברת יחד עם התנועה האוקסידנטית, מסלק את הפסולת בצורה יותר מהירה מהאזור, בין אם זה אזור כואב או מודלק, וזה מה שמזרז את תהליך הריפוי”

במילים אחרות, הפעולה של הלייזר עושה שימוש במנגונונים הטבעיים של הגוף. בעצם, קרן האור שנפלטת מהמכשיר מעודדת זרימת דם לאזור הפגוע ומשחררת אנדורפינים – הורמונים שאחראים להפחתת כאבים, שהרי גם ככה נמצאים בגופנו.

מעוניניים בפרטים נוספים על מכשיר הבי-קיור לייזר? השאירו פרטים ושימו סוף לכאבים>>

מניב יותר תוצאות מאשר תרופות אנטי דלקתיות. ד”ר בן קיקי (צילום: בי-קיור לייזר)

המחקרים ברחבי העולם מוכיחים

מחקרים שנעשו בארץ, באירופה ובדרום אמריקה הציגו תוצאות דומות שהראו כי הלייזר הרך עליו פועל מכשיר הבי קיור לייזר מציג תוצאות טובות יותר מתרופות אנטי דלקתיות בכל הנוגע לטיפול בדלקת ואילו תוצאות דומות בכל הנוגע לטיפול בכאב אל מול משככי הכאבים. היתרון של טיפול בלייזר רך הוא שהוא לא כולל תופעות לוואי כלל.

כך למשל במחקר שבוצע באוניברסיטת Sapienza ברומא, אשר השווה בין טיפול תרופתי בכאב לבין טיפול בבי-קיור לייזר לכאבי מפרקים, התקבלו תוצאות מעניינות: הוכח כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבי פרקים יעיל באותה מידה כמו הטיפול התרופתי. על התוצאות הללו יש להוסיף את העובדה כי בניגוד לתרופות לשיכוך כאבים, בי-קיור לייזר מציע טיפול טבעי לחלוטין, לא פולשני בטוח לשימוש והכי חשוב ללא תופעות לוואי.

ד”ר בן קיקי ממליץ לכולם להשתמש במכשיר “זה כמו מרפאה בבית”. המכשיר הוא חובה בכל בית ויכול לשמש את כל בני המשפחה. בי-קיור לייזר מיועד לטיפול בסוגי כאב שונים, כאבים כרוניים, פציעות ספורט, נקעים, חבלה כתוצאה מנפילה, טיפול בדלקות ופצעים קשיי ריפוי. “שימוש בלייזר ידרבן את תהליך הריפוי של האזור הפגוע ותוך זמן קצר הוא יתחיל להניב תוצאות”

צפו בהמלצתו של דיוויד בן קיקי

למעלה מ- 240 אלף מטופלים בארץ ובעולם כבר מטפלים בהצלחה בכאבים. בימים אלו יש מבצע התנסות מיוחד שיאפשר לכם לגלות בעצמכם את יכולותיו של המכשיר. השאירו פרטים ותוכלו ליהנות מ-60 ימי התנסות >>

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן