איך לזרז את תהליך ההחלמה בפציעות ספורט? המכשיר שתוכנן לטפל ביעילות בכאבים ובפציעות של ספורטאים

כל ספורטאי מקצועי מנהל שגרת חיים בו הכאב הוא חלק בלתי נפרד ממנה. ספורטאי הישגי נפצע פעמים רבות במהלך האימונים ותחרויות וזה נכון שספורטאים מורגלים יותר בכאב.

למכשיר הבי-קיור לייזר יתרונות רבים עבור ספורטאים, מדובר במכשיר רפואי יעיל ובריא לטיפול בבעיות אורתופדיות וכאבים הנובעים מדלקות ופציעות ספורט אקוטיות וכרוניות, ללא תופעות לוואי. אך מעבר לכך, ישנם ספורטאים שטסים באופן תדיר לחו”ל כדי לייצג את המדינה בתחרויות בינלאומיות וזמינות חשובה להם יותר מהכל. עצם העובדה שמדובר במכשיר נייד, אותו ניתן לשאת בתיק ולהשתמש בו בכל מקום, בדרך לתחרות, לאימון או אפילו בטיסה, הופכת אותו ליקר ערך עבורם. השימוש במכשיר הבי-קיור לייזר מאוד יעיל, פשוט וזמין וזה אחד היתרונות החשובים של המכשיר עבור ספורטאים.

“מכשיר הבי-קיור לייזר נותן תוצאות מאוד טובות”

“הזדמן לי לטפל בחולים הסובלים מכאבים כרוניים, כאבים חמורים, פציעות חמורות, והמכשיר יעיל מאוד בשיקום רקמות, בנוסף להיותו מקל על הכאב”, אומר ד”ר גרנג’יירו. “הדבר הכי חשוב הוא שהשימוש במכשיר בטוח. המכשיר לא מבוסס על טכנולוגיה שעלולה להזיק ומטופלים הסובלים מכאב כרוני ומשתמשים בו בבית, יכולים להיעזר בו להצלחת הטיפול ולקיים שגרת טיפול יומיומית. הטיפול בבי-קיור לייזר והטכנולוגיה עליה המכשיר מבוסס, הם יתרון גדול הודות ליעילות הגבוהה של המכשיר ולעצם היותו בטוח לשימוש ולכן המטופלים יכולים לממש את הטיפול בבית”.

באותה שנה הפך בי-קיור לייזר למכשיר הרפואי הרשמי של המשלחת האולימפית הישראלית. הרופאה של נבחרת ישראל למשחקים האולימפיים ד”ר לובה גליצקיה, גילתה את המכשיר וסיפרה על תרומתו של הבי-קיור לייזר לספורטאי הנבחרת.

“לספורטאים תמיד דחוף להשיג הקלה מאוד ברורה מכאב ולזרז את החלמת הפציעה, כי פציעה בספורטאי תמיד קורית בזמן הכי פחות טוב”, אמרה ד”ר גליצקיה. “מכשיר הבי-קיור לייזר נותן תוצאות מאוד טובות ומהירות להחלמה ממצבים רבים כמו חבלות טריות, נקעים בקרסול, קרעים ברצועות, טיפול בצלקות אחרי ניתוח”.

לדבריה, ספורטאים הישגיים נהנים מליווי רפואי ופיזיותרפי צמוד, הם מקבלים טיפולים ככל שהם צריכים, אבל ספורטאי חובבן שנפצע באימון או בחדר כושר יכול להמתין חודשים עד שיראה תור לאותופד או לפיזיותרפיה, מה שמחריף את הפציעה והופך אותה לכרונית. “שימוש בבי-קיור לייזר יכול לתת פתרון מאוד הולם לבעיה זו”, אומרת ד”ר גליצקיה.

בי-קיור לייזר : שימוש ללא תופעות לוואי

בי-קיור לייזר הוא מכשיר בטכנולוגיית לייזר רך מדגם חדשני, שמתאים למי שעוסק בספורט חובבני או מקצועני. הוא פועל בעוצמה של 4.5 ג’אול ובעומק חדירה של 4 ס”מ, על פני שטח גדול יחסית של 4.5 סמ”ר ובאפקטיביות מוגברת.

המכשיר יעיל עבור מתיחות שרירים בכתפיים, כאבים בצוואר, כאבי גב עליון וגב תחתון ופציעות שקשורות לברכיים כמו פגיעה ברצועות. בנוסף, המכשיר הוכח כיעיל מול כאבים לאורך רכס השוק ופציעות במפרקי הידיים. ניתן להיעזר בו כדי להתגבר על כאבי מרפק בטניס וקרעים בגידים.

הטיפול מתבצע במשך 6-8 דקות פעמיים ביום. המימדים הקטנים של המכשיר מאפשרים לכל מטופל לשמור על עצמאות וניידות והרצף הטיפולי היומי משפר את התוצאות. הבי-קיור לייזר ממריץ את מנגנון ההחלמה הטבעי ולכן השימוש בו לא מלווה בתופעות לוואי. מכשיר בי-קיור לייזר בבית כטיפול עצמי מזרז את ההחלמה ומשפר טיפול בדלקות וכאבים כרוניים.

שימו סוף לכאבים עם מכשיר בי-קיור לייזר – להטבת התנסות של 60 ימי התנסות השאירו פרטים כאן >>

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן