איך להתמודד עם פציעות וכאבים אחרי ספורט ואימונים?

אם אתם קוראים את המאמר, יש סיכוי סביר שהספורט תופס חלק כלשהו בחייכם. בין אם אתם הולכים למכון, למאמן אישי, לחוג כלשהו בתחום או כל פעילות אחרת שאתם מבצעים עצמאית או במסגרת ייעודית, יש נדבך שאסור לכם להזניח אותו – במאמר נסביר איך בי-קיור לייזר יכול לסייע לכם כדי לשמור על שגרת האימונים שלכם במקסימום האופטימלי עבורכם

טרנד הכושר הוא אחד שכבר הפך לאורח חיים פוזיטיבי עבור מיליוני ישראלים ברחבי הארץ. המכונים וקבוצות האימון פורחים, ניתן למצוא מוצרי מזון איכותיים יותר ועשירים בחלבון בהתאמה לתזונה המומלצת, ואף בפריים טיים ניתן למצוא לא מעט תוכניות ואישים אשר מקדמים את מגמת התזונה הבריאה ושגרת האימונים – וייתכן מאוד שגם אתם משתייכים לקבוצה זו ומתהדרים במתודה הדוקה ומאוזנת כבר שנים. אם התשובה חיובית – תשמחו לשמוע שבנוסף לכל אלו, ישנו גם מכשיר ייחודי אשר יוכל לקצר את זמן ההתאוששות בין אימון לאימון.

אם אתם עדיין מתלבטים האם להצטרף למגמה, מומלץ לבחון מחקרים רבים אשר מראים את היתרונות של שמירה על כושר, החל ממספר דקות ביום עד לאימונים סדירים מספר פעמים בשבוע. בין אם אתם מצטרפים או שחקנים ותיקים, חשוב שתזכרו שיחד עם אותן התועלות – חשוב גם לשים לב לאספקט חשוב מאוד: הכאבים אשר עלולים לצוץ במהלך אימונים ולאחריהם, עם דגש על אלו שאינם מרפים. אך למזלכם יש פיתרון ביתי ופשוט לטיפול בכאבים.

כאבים בקרוב ספורטאים – עד כמה זה נפוץ?

ככל שעצימות האימון גבוהה יותר, כך הסיכון לפציעות ולעוצמתן גובר. אנו מכירים אייטמים חדשותיים אודות ספורטאים מקצועיים אשר הושבתו למשך מספר חודשים עקב פגיעות חמורות כגון קריעת רצועה, שבירת עצמות, שחיקת מפרקים/סחוס וכו’, אך למעשה – הפציעות הקיימות בתחום זה נפוצות הרבה יותר ממה שנראה לעין.

לקבוצה זו משתייכות פציעות ישירות כתוצאה מאימון, אשר יכולות לקרות עקב תנועה לא נכונה, מאמץ יתר, מעידה, טראומה או כל סיבה אחרת אשר הובילו לפציעות מסוגים שונים, ביחד עם פציעות שמקורן אינן באימונים עצמם. ספקטרום הכאב נע בין אי נוחות במקרים הנפוצים עד לפגיעה מהותית בכושר התנועה וההתניידות שלכם – מה שפוגם ישירות באורח ומרקם החיים שלכם, חלילה. אותם מקרים מדווחים בקרב מאות אלפי ישראלים ממגוון ענפים, כולל מתאמנים חדשים וותיקים כאחד.

מהן ההשפעות של פציעה על יכולת האימון שלכם?

מיותר לציין שכאבים כרוניים, על אחת כמה וכמה כאלו שמקורם בפעילות הספורטיבית שביצעתם מצריכים קודם כל מנוחה והימנעות ממאמץ באזור שנפגע – גם אם אתם מרגישים שמדובר בכאב קל שיעבור, אתם עלולים להסב לעצמכם נזק ולכן, מומלץ לבחון את הבעיה באמצעות מומחה לפני שממשיכים בפעילות כרגיל.

ישנם מקרים בהם הפגיעה תשבית אתכם מאימון גופני לחלוטין או תגביל אותו משמעותית כגון מקרים כמו דלקות, פציעות באזורים קריטיים כמו הגב ועוד – וכאן נדרש טיפול יסודי. במצב זה, ההשפעה אינה רק פיזיולוגית אלא אף כזו פסיכולוגית, רגשית ונפשית על כך ששגרת החיים שלכם נפסקה בפתאומיות. למזלנו, ישנו פתרון המבוסס על פטנט ישראלי בלייזר רך אשר מסייע לישראלים רבים לחיות חיים בריאים ופעלתניים לאורך זמן.

רוצים להתאמן מבלי לסבול בין פעילות לפעילות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצע התנסות אטרקטיבי

המכשיר שעזר לאלוף הארץ באגרוף תאילנדי להתאושש ולהחלים מהר יותר

יוסי קדם הוא אחד מאותם אנשים, והוא זכה ליהנות מהיתרונות של מכשיר הבי-קיור לייזר בדיוק בזמן הנכון. בתור מאמן כושר המזיק בניסיון של יותר מ-15 שנים באגרוף תאילנדי כולל זכייה בטייטל אלוף הארץ, הוא, עמיתיו והלקוחות שלו סובלים ממגוון רחב של פציעות, מתיחות ודלקות שונות עם כאבים עזים אשר מחייבים טיפול.

כפי שניתן להבין מהסיפור אותו מספר קדם, השיטות המוכרות סייעו באופן חלקי עד אפסי, זאת עד לשימוש בדגם הספורט של המותג Bcure Laser, המותאם למחזיקים באורח חיים ספורטיבי (ישנם דגמים נוספים המתאימים לאוכלוסיות שונות) ומאפשר טיפול והחלמה יעילים וטובים יותר בפציעות כושר, התאוששות ואיכות חיים גבוהה משמעותית בהשוואה לחיים שלפני השימוש במכשיר.

באמצעות אותו מכשיר פלאי, הוא הצליח לטפל בבעיית השורש שהובילה לכאב מלכתחילה ולקצר משמעותית את זמני ההתאוששות וההחלמה, ובכך הוא יכל לחזור לעצמו בזמן מהיר הרבה יותר ממה שהוא ומתאמנים אחרים היו רגילים אליו, ובכך לשמר את תוצאות האימון שלו ואף לשפר אותן במהירות טובה יותר ממה שהיה רגיל אליה עד כה, זאת בזכות פטנט ישראלי מהפכני אשר משתמש בלייזר רך אשר מעורר את אזורי הריפוי הטבעי בגוף, זאת ללא תופעות לוואי או הליכים פולשניים כלשהם.

רוצים גם אתם לשים סוף לפציעות האימונים ולכאבים שמרחיקים אתכם מהכושר? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה מיוחדת להתנסות במכשיר בתנאים אטרקטיביים – עכשיו במבצע לזמן מוגבל.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן