הגיע הזמן לשחרר (את הצוואר)

כשמפרק הצוואר נתפס אנחנו מרגישים חסרי אונים לחלוטין, אולי כי תנועתו רחבה מאוד וכשהוא נתפס, כל סדר יומנו משתנה והופך בעיקר לכואב יותר. ואם נגיד לכם שיש פתרון אחד טבעי שיכול להקל על הכאבים ולטפל בבעיה אצלכם בבית – לא תיקחו?

אחד המפרקים הגדולים בגוף האדם הוא מפרק הצוואר וטווח תנועתו רחב מאוד, מצד אחד הוא נושא את הראש ומצב שני הוא אחראי לכתפיים. לכן, כשהצוואר שלנו כואב, כל תנועה ולו הקטנה ביותר יכולה לגרום לכאבים עזים.

“צוואר תפוס” נחשב לאחת הטענות הנפוצות ביותר של ישראלים המתלוננים על כאבים, אך הסיבות לכך לוא דווקא קשורות לכך. הצוואר בנוי ממספר מערכות: עמוד השדרה המורכב מחוליות ודיסקים, חוט השדרה בו מצויה מערכת העצבים, שרירים, רצועות וגידים. כל אחת מהמערכות האלו עלולה להיפגע ולגרום לכאבי צוואר.

הכאבים יכולים להיגרם מפגיעה בשרירי הצוואר, מתיחתם הנובעת מעומס יתר, או מפגיעה מפרקית בעקבות שחיקה של המפרקים שנוצרת בעקבות יכולותיו התנועתיות של הצוואר.

פריצת דיסק צווארי היא גורם נוסף לכאבים, מאחר ופגיעה מסוג זה עלולה לגרום ללחץ על עצב תחושתי ולכאבים עזים אצל הסובלים.

אשתי מתלוננת שהתחתנתי עם בי-קיור לייזר 

השף איתן קיזלר סבל במשך שנים מכאבי צוואר, בעיקר במהלך עבודתו כבעל חברת קייטרינג בחיפה. “כשראיתי את הפרסומת של מיקי ברקוביץ’ חשבתי לעצמי שהיחיד שבי-קיור לייזר עזר לו זה מיקי ברקוביץ. התעלמתי. מגיל צעיר אני סובל מכאבים בצוואר ובנוסף נפצעתי גם בגב. ניסיתי הכל, מסאז’ים, פיזיותרפיה, משחות, אפילו עשיתי סדרת טיפולים במרפאת כאב. שום דבר לא עזר לי, אני כל היום במטבח וכאבי הצוואר שלי הורגים אותי”.

קיזלר פקפק בפרסומת של בי-קיור לייזר והעדיף להשקיע את כספו במגוון טיפולים ומשחות שכלל לא עזרו. “למרות שפקפקתי בו בעבר החלטתי לנסות את הבי-קיור לייזר”, הוא אומר. “לא היה לי מה להפסיד. להפתעתי תוך זמן קצר הרגשתי הקלה משמעותית בכאבים. החיים שלי השתנו לגמרי, המכשיר עוזר לי להפיג את הכאב ולשמור על שגרה של עבודה. כשאני משוחרר מכאבים, גם בתנאים הקשים של חום ולחץ בעבודה. הייתה לי שגרה קבועה, הייתי מגיע הביתה מתרחץ ומתיישב לטפל בעצמי בבי-קיור לייזר. היום אני לא צריך את זה כי יש לי שקט מהכאבים. אני נזקק לו רק מדי פעם לגב לצוואר או לכל פצע שרק צץ, אני לא זז בלעדיו לשום מקום. אשתי מתלוננת שהתחתנתי עם בי-קיור לייזר”.

רק מי שסבל לפחות פעם אחת מכאבי צוואר יבין את התסכול בחיפוש אחר תרופה או טיפול שיקל על הכאבים. רבים הם האנשים הסובלים מכאבים בצוואר והלכו מרופא לרופא, מטיפול לטיפול במטרה למצוא מזור לכאבים. ברוב הפעמים הפתרון כרוך בטיפול תרופתי, שלאו דווקא יסייע.

בי-קיור לייזר: טיפול עדין ונטול תופעות לוואי ידועות 

כל זה לא נחוץ יותר, כי יש מכשיר שיכול לטפל בכם, להקל על הכאבים, ללא סיכונים וללא תופעות לוואי ידועות. הבי-קיור לייזר הוא פטנט ופיתוח ישראלי, המבוסס על טכנולוגיית לייזר רך פורצת דרך, שהוכחה מחקרית כיעילה לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות, פצעים ודלקות.

הטיפול במכשיר עדין, אינו פולשני ונטול תופעות לוואי ידועות ומחקרים קליניים שבוצעו בארץ וברחבי העולם אישרו את מה שרבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים ובטיפול בפצעים. בזכות מהפיכת הבי-קיור לייזר כל משפחה יכולה היום לטפל בכאבים בטכנולוגיה מתקדמת ויעילה מהבית.

יש לטפל לאורך החוליות הכואבות ומשני צידי הצוואר. ניתן לטפל גם בנקודת החיבור בין הצוואר לחגורת הכתפיים. במקרים של פציעה או חבלה יש להתחיל בטיפול סמוך ככל שניתן לאירוע הפגיעה, למשך 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.

“החיים שלי השתנו לגמרי, המכשיר עוזר לי להפיג את הכאב ולשמור על שגרה של עבודה. אני לא זז בלעדיו לשום מקום”

במקרים של כאב כרוני יש להתחיל במינון של דקה וחצי לכל נקודת טיפול, ולהגביר את המינון בהדרגה ב – 30 שניות בכל יום, עד להגעה לטיפול באורך 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.

הבי-קיור לייזר הוא פתרון מדעי, ידידותי והופך את המכשיר למוצר חובה בכל בית ושימושי לכל בני המשפחה.

הצטרפו גם אתם למאות אלפים ברחבי העולם שגילו את המכשיר שעוזר להם להתמודד ולהפחית משמעותית כאבים שונים.

צפו בשף קיזלר שמסביר איך הכאבים נעלמו בעקבות השימוש בבי-קיור לייזר:

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן