הגוף זוכר הכל, בעיקר הגב

גל האומיקרון השוטף את העולם נמצא בשיאו, אך הקהילה הרפואית הבינלאומית מנסה להבין כעת, האם התסמינים שלו, השונים מאלו של הווריאנטים הקודמים של וירוס הקורונה, משאירים גם פגעים בשלד ובשרירים. 

רופאים ברחבי העולם מדווחים בשבועות האחרונים על עלייה בתלונות מטופלים על כאבי גב ושרירים. אם בתחילת וירוס הקורונה, התסמינים כללו: חום, שיעול, אובדן חוש טעם וריח וקוצר נשימה, הרי שכל וריאנט של הווירוס שהפציע בעולם,  חידש את רשימת התסמינים שלו.

נתונים על זן האומיקרון שהתחיל בדרום אפריקה ומשם התפשט לכל רחבי העולם, מצביעים על עלייה בתסמינים הכוללים כאבי שרירים בכלל וכאבי גב בפרט, בקרב חולים שנדבקו באומיקרון. הנתונים שהגיעו מדרום אפריקה, זוהו גם בהודו ובנורבגיה, שם מספר רב של מאומתים דיווחו על כאבי שרירים, במיוחד כאבי גב.

מה אומרים הרופאים?

יש רופאים המסבירים כי הסיבה לכאבי הגב היא כנראה עלייה במדדי הדלקת בגוף, שבזמן מאבק המערכת החיסונית בווירוס, מגרה את השרירים והמפרקים. רופאים אחרים חושדים שלאומיקרון יש השפעה ייחודית על מערכת השלד והשרירים וזו הסיבה לכאבי השרירים.

ד”ר פיטר וואנג הוא אורתופד מומחה לניתוחים בעמוד השדרה ומרצה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ייל. כשד”ר וואנג התראיין להפינגטון פוסט הוא אמר, שווירוס הקורונה הוא שחקן רע, במובן שהוא יכול להידמות להרבה מצבים רפואיים אחרים ולגרום למגוון רחב של סימפטומים.

לדבריו, בזמן התמודדות עם זיהום ויראלי, הגוף משחרר חלבונים קטנים שנקראים ציטוקינים’ שהתפקיד שלהם לדרוך ולהפעיל את המערכת החיסונית כנגד פתוגנים. אחת ההשפעות האפשריות של הציטוקינים האלה על הגוף, היא גירוי של שרירים ומפרקים. 

המסקנה המתבקשת היא שנגיף הקורונה הוא לא הווירוס היחיד שיכול לגרום לתגובה מהסוג הזה, כאבי גב ושרירים הם תסמין מוכר של כל מיני זיהומים ויראליים וחיידקיים אחרים, כמו שפעת לדוגמא.

כעת זה די ברור שווירוס הקורונה שינה את התסמינים שלו ואם בתחילה רוב התסמינים היו קשורים לשיעול ודרכי נשימה, האומיקרון שינה את חוקי המשחק וכעת הכאבים המשמעותיים הם כאבי שלד ושרירים, בעיקר כאבי גב.

הרופאים ממליצים לטפל בכאבי השלד והשרירים שנגרמו על ידי הידבקות בזן האומיקרון באותה הדרך בה הייתם מטפלים בהם ללא הידבקות, אך עדיין ממליצים להימנע מפעילות גופנית מאומצת בתקופת המחלה וגם מטיפולי פיזיותרפיה ולתת לגוף זמן לנוח.

מה עושים?

לנו יש פתרון טבעי עבורכם, שלא יאמץ את הגוף ולמעשה אין לו כלל תופעות לוואי ידועות. אם עדיין לא הכרתם, זו ההזדמנות להכיר את הבי-קיור לייזר; מכשיר רפואי הפועל על טכנולוגיית הלייזר הרך והוכח מחקרית כיעיל לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות, פצעים ודלקות.

בשנות ה-80 הפך השימוש בלייזר הרך לדבר בשגרה בטיפול בכאבים, דלקות ופצעים, ומאז ועד היום ניתן למצוא מכשירי לייזר גדולים ונייחים במרפאות כאב ובמכונים מקצועיים.  בניגוד למכשירים הגדולים הנמצאים במרפאות הכאב, הבי-קיור לייזר הינו מכשיר נייד, קל ונוח לשימוש ביתי, שקיבל אישור רפואי במדינות רבות ברחבי העולם ומציע טיפול במגוון רחב של בעיות גופניות, ביניהן כאבי גב, ברכיים, צוואר ועוד. 

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.

הטיפול עדין ואיננו פולשני וללא תופעות לוואי. פלוס גדול ונוסף הוא דרך הטיפול, שאורך שש דקות, פעמיים ביום בלבד. תוכלו לטפל בעצמכם במכשיר הבי-קיור לייזר על הספה או המיטה, הכי נוח שיש.

אם חליתם באומיקרון ועדיין קשה לכם לחזור לשגרה כי הכאבים לא פסקו, אל תתלבטו, הצטרפו ליותר מ-220 אלף ישראלים שניסו את הבי-קיור לייזר ומאז חייהם נטולי כאבים.

התנסות במחיר שווה לכל כיס

בבי-קיור לייזר מבינים את הדילמה שלכם ואת הפחד מלרכוש מכשירים או טיפולים יקרים, שלא ישנו את המצב הקיים. לכן אנו מציעים לכם התנסות במחיר מוזל המתאים לכל כיס. קבלו את המכשיר אליכם הביתה למשך חודשיים, במהלכם תזכו להכיר את המכשיר, לבחון אותו ולהשתמש בו באזור הכואב. אם לאחר השימוש לא תהיו מרוצים מהתוצאות, תוכלו להחזיר את המכשיר ללא כל בעיה, בכפוף לתקנון החברה, עד גמר המלאי. 

אין לכם שום סיבה להמשיך לחיות עם הכאב. בי קיור לייזר, המכשיר היעיל בעולם כנגד כאבים, מגיע אליכם הביתה להתנסות.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן