כל מה שרציתם לדעת על דלקת פרקים והתביישתם לשאול

קשה לקום בבוקר? כל תנועה באצבעות כף היד או הרגל כואבת? מה גורם להתפרצות דלקת פרקים וכמה זמן נמשך הכאב? הנה כל מה שחשוב לדעת על דלקת פרקים, הגורמים והסוגים השונים ואיזה טיפול מצליח להקל על הכאב

אם אתם סובלים מכאבים לא נגמרים בפרקים שונים בגופכם ושלל הטיפולים שניסיתם לא עוזר, אולי אתם סובלים מאחד מסוגי דלקת הפרקים, שכאביה פוגעים עד מאוד באיכות החיים. 

זה יכול להתחיל מתחושה של תנועה לא נכונה שתחשבו שעשיתם, תנסו להיזכר אם עליתם מהר מדי במדרגות, הלכתם יותר מדי או חלילה ישבתם במשך כמה שעות. כשהימים יחלפו והכאב יישאר תבינו שיש בעיה.

אתם לא היחידים. רבים מאיתנו מוצאים עצמם מתעייפים ממרוץ החיים שגורם לשחיקת המפרקים ואנו מרגישים כל תנועה בלחץ. אותו מרוץ שגורם לנו לנהל סדר יום קדחתני, הוא זה שגובה לבסוף את המחיר וכתוצאה מהעומס נוצרות לעתים דלקות במפרקים הגורמות להגבלת התנועה, לחום ולנפיחות מקומית.

דלקת מפרקים היא שם כולל לקבוצת מחלות שונות הקשורות לפרקי הגוף. השכיחות שלהם גבוהה פי שלושה בקרב נשים ולרוב מופיעה דלקת פרקים לאחר גיל 40, אולם ישנם גם צעירים הלוקים בה. הדלקות אינן פוגעות רק בפרקים המרכזיים בגוף דוגמת הברכיים, הכתפיים והמרפקים אלא לעתים גם בפרקי אצבעות הידיים, בקרסוליים ובעמוד השדרה.

הגיל, הגנטיקה ואורח החיים משפיעים על שחיקת הפרקים, אולם ישנם גורמים נוספים לדלקות המפרקים. מחלות הקשורות לרקמות החיבור דוגמת זאבת (לופוס), זיהומים במפרקים, מחלות מטבוליות ומחלות ניווניות דוגמת אוסטאוארתריטיס עלולות לגרום לדלקות מפרקים.

קושי וכאב: סוגים שונים של דלקת פרקים

ישנם שלושה סוגים עיקריים של דלקות פרקים: דלקת מפרקים ניוונית, דלקת מפרקים שיגרונית ודלקת מפרקים מקשחת.

דלקת מפרקים ניוונית הנקראת אוסטאוארתריטיס, פוגעת בכ-50% מבני ה-60 ומעלה והיא הפגיעה המפרקית הנפוצה ביותר. לדלקת זו יש סוג נוסף בשם דלקת ניוונית שניונית הנגרמת בעקבות שינויים בסביבת הסחוס. התסמין לדלקת מפרקים ניוונית כאב המופיע בהדרגה ומתגבר בעת מאמץ. אבחון דלקת מפרקים ניוונית אפשרי באמצעות צילום רנטגן של המפרקים הפגועים. אין תרופה לריפוי דלקת זו אך ניתן לטפל בכאביה.

דלקת מפרקים שגרונית הנקראת ארטריטיס, פוגעת באחוז מהאוכלוסייה והגורם לה הוא אוטואימוני – המערכת החיסונית של הגוף תוקפת את הגוף עצמו. בדלקת מפרקים שגרונית הפגיעה המרכזית היא במפרקים הקטנים של אצבעות כפות הידיים והרגליים וישנו קושי וכאב המלווה בהזזתם. בעת התפרצות הדלקת מפרקי הידיים יהיו אדומים, נפוחים וכואבים. הטיפול בה כולל תרופות מדכאות דלקת ושינוי אורח חיים.

דלקת חוליות מקשחת היא דלקת מפרקים כרונית המאופיינת בהתקשחות עמוד השדרה ובפגיעה במפרקיו. היא נפוצה יותר בקרב גברים ומלווה בקשיים בתנועה. זו מחלה המתפתחת באופן הדרגתי ולכן קשה לאבחנה. פחות מאחוז מהאוכלוסייה סובל ממנה והטיפול בה הוא באמצעות חיזוק שרירים ונוגדי דלקות.

 הטיפול בדלקת המפרקים תלוי באבחנה ומציאת הגורם לדלקת אולם המשותף לכל סוגי דלקות המפרקים הוא הכאב הבלתי נסבל הנלווה אליהן, כאב אשר פוגע מאוד בתפקוד הגוף ופוגע באיכות החיים. רבים הסובלים מדלקות פרקים מצאו פתרון יעיל מאוד, בריא, טבעי וחסכוני לטיפול בכאבים – מכשיר הבי-קיור לייזר.

מדובר במכשיר הפועל על הגוף באמצעות לייזר רך, שולח אור בעוצמה נמוכה היוצר אנרגיה החודרת את העור אל עומק הרקמות, ללא שום אפקט חימום או פגיעה כלשהי, והיא מעוררת תהליכים בגופנו המאפשרים לו להאיץ את תהליך הריפוי הטבעי.

הכאבים נעלמו

נגה איינפלד מזיכרון יעקב סובלת מדלקת פרקים מסוג ארטריטיס, דלקת שלא פעילה כל הזמן, אולם הלוקים בה סובלים מכאבים. “קניתי את מכשיר הבי-קיור לייזר וברגע שהשתמשתי בו, הוא הקל מאוד על הכאבי”, אומרת איינפלד’. “כל יום עשיתי טיפול קצר שארך כשמונה דקות מסביב לאגודלים ולאט לאט הכאבים נעלמו. היום אני לא סובלת בכלל, בתוך חודש וחצי מתחילת הטיפול, הייתה הקלה משמעותית”.

המכשיר המהפכני שכבר הצליח לטפל במעל מ-220 אלף איש בישראל, משתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך, באמצעות פטנט ישראלי ייחודי, שנרתם במלוא עוצמתו, לתוך מכשיר קטן, קל ונוח לתפעול המספק טיפול בבית.

הטיפול במכשיר עדין, ונטול תופעות לוואי ידועות, ומחקרים קליניים שבוצעו בארץ וברחבי העולם אישרו את מה שרבים כבר יודעים; הבי-קיור לייזר יעיל בהפחתת כאבים ובטיפול בפצעים. 

פעולת הבי-קיור לייזר מעודדת שחרור אנדורפינים, הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ולעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא.

בי-קיור לייזר מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיניה – האודם, הנפיחות והכאב, מתמתנים עד כדי נעלמים. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.במקרים רבים הכאב המתמשך נוצר כתוצאה מלחץ על סיבי העצב. הלחץ נוצר מנפיחות, בצקות ודלקת סביב האזור הפגוע. בי-קיור לייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה.

לטיפול במפרקי אצבעות הרגליים יש להצמיד את המכשיר למשך 8 דקות אל הבוהן ולאחר מכן אל הזרת ולאחר מכן להצמידו אל האזור שבין כף הרגל לשורשי האצבעות. טיפול שכזה פעמיים ביום, גם במפרקים אחרים בגוף דוגמת הברכיים והמרפקים, יאפשר לכם הנאה מחיים ללא כאבים. המכשיר קומפקטי ונוח מאוד לתפעול כך שניתן לבצע את הטיפול בכאב בכל זמן ומקום שתחפצו.

סובלים מכאבי מפרקים? השאירו פרטים כאן ועשו צעד ראשון ומשמעותי להפחתה בכאב.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן