בעקבות הביקוש הגובר לטיפול יעיל בכאבים, ללא תופעות לוואי: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

בבתי המרקחת בישראל מדווחים לאחרונה על עלייה בביקוש למשככי כאבים, תוך העדפת פתרונות טכנולוגיים לטיפול בכאבים, בעיקר בי-קיור לייזר, על פני פתרונות תרופתיים. בדיוק בגלל זה בבי-קיור מציעים לכם להתנסות במכשיר ל-60 ימים במחיר מוזל המתאים לכל כיס

כמעט כולנו מכירים את הכאבים האורתופדיים – הם מהכאבים המציקים האלו, שקשה להבין מאיפה הם בדיוק נובעים ואיך לטפל בהם. אז אנחנו מעמיסים על הגוף כדורים, מורחים משחות, מנסים פיזיותרפיה, וכשכל אלו לא עוזרים, אנחנו פונים לפתרונות אחרים. כי הרי נעשה הכל כדי שהכאב סוף סוף יעבור ואנחנו נחזור לשגרת חיים נורמלית בריאה וללא כאבים.

בבתי המרקחת בישראל מדווחים לאחרונה על עלייה בביקוש למשככי כאבים ובמקביל, בעיקר בקרב מי שסובל מכאבים אקוטיים או כרוניים – למשל, בגב ובברכיים – ניתן לראות העדפה ברורה ומובנת לפתרונות הטכנולוגיים החדשניים על פני אלה התרופתיים. לא מפתיע אתכם אם נגלה שבמילים אחרות: יש ביקוש הולך וגובר לבי-קיור לייזר, המכשיר הרפואי המוביל בישראל בטיפול בכאבים, שמוכח מדעית,ומשמש לטיפול עצמי בכאבים באמצעות טכנולוגיית לייזר רך. כולם כבר יודעים שלעומת משככי הכאבים המסורתיים, המכשיר המתקדם מציע טיפול יעיל – וללא תופעות לוואי ידועות.

מנכ”ל בי-קיור לייזר מוטי נבון מסביר ש”רבים נוטשים את הפתרונות הישנים, טובים ככל שיהיו, ועוברים לפתרונות מתקדמים. חלק גדול מאוד מהמכירות שלנו הן לאנשים שכבר התעניינו בעבר, וכעת הם ‘יורדים מהגדר’, ומנצלים את אופציית ההתנסות המוקדמת במכשיר. מי שמגלה את הסיוע וההקלה שהבי-קיור לייזר נותן להם, ועושים את המעבר לטיפול עצמי, אבל ברמה מקצועית – אצלם בבית”. נבון מגלה ש”במצטבר, יש לבי-קיור לייזר 190,000 לקוחות. לקוחות אמת ולא פרזנטורים.

אמנם המגמה של העדפת פתרונות טכנולוגיים לטיפול בכאבים, בעיקר בי-קיור לייזר, על פני פתרונות תרופתיים, החלה עוד לפני משבר הקורונה אבל לאחרונה נרשמת עלייה משמועתית בביקוש. ההסבר למגמה: אם בימים כתיקונם, השגרה איפשרה לחיות עם הכאב, הרי בימים של סגר והגבלות תנועה – המצב הפוך. כך קורה שאנשים הסובלים מכאבים אקוטיים או כרוניים – גב, ברכיים, מפרקים, צוואר – נמנעים מקבלת טיפולים מחוץ לבית, ומחפשים פתרונות מתקדמים, בבית. רבים מחשבים מסלול מחדש בימים אלה, אך גם האפשרות להתנסות במכשיר בתנאים מיוחדים, מסייעת לרבים לקבל את ההחלטה.

מה זה בכלל בי-קיור לייזר?

מכשיר בי-קיור לייזר הוא מכשיר נייד, קל ונוח לשימוש בייתי, שמטפל בכאבים, דלקות ופצעים. המכשיר, שמאז צאתו לשוק לפני כ-10 שנים הפך למכשיר חובה בכל בית, עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר רך. הלייזר חודר דרך העור לעומק הרקמות, מעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומשחרר אנדורפינים המסייעים לשיכוך הכאב.

יעילותו הוכחה בחמישה מחקרים קליניים שונים שנערכו באוניברסיטאות באיטליה, רוסיה, ברזיל וגם בבית החולים הדסה כאן בירושלים. המכשיר זכה לאישור רפואי במדינות רבות בעולם: קנדה,גרמניה, בריטניה, רומניה, סינגפור, פינלנד ועוד. המכשיר מציע טיפול נרחב ומקיף למגוון רחב של בעיות גופניות שונות, כגון: כאבי גב, ברכיים, צוואר, ועוד. מעבר לטיפול בכאבים אורתופדיים המכשיר מתאים גם לטיפול בדלקות, כוויות, צלקות ופצעים קשי ריפוי. המכשיר נוח מאוד לשימוש ביתי, ומאפשר לכל אחד לעבור טיפול בלייזר רך בביתו במקום בקליניקה רפואית.

הטיפול עדין, אינו פולשני והוא ללא תופעות לוואי. יתרון גדול נוסף הוא דרך הטיפול – הטיפול בבי-קיור הוא קצר ונוח, ואורך בסך הכל שש דקות לכל נקודת טיפול, פעמיים ביום – אצלכם בבית על הספה או במיטה.

מכשיר הבי קיור מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם רק לעיתים ובין אם מדובר בפציעות כרוניות – כאבי צוואר, גב, כתף, דלקות, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק, שחיקות סחוס וכו’. מכשיר הבי קיור מטפל ביעילות רבה גם בפצעים, פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כיבים ופצעים קשים לריפוי. גם הסגל הרפואי לאט לאט מצטרף למהפכה ומתחיל להכניס את המכשיר המהפכני למחלקות בבתי החולים השונים. ויקטור שבשביץ, מנהל מחלקת הכאב בבית החולים רמב”ם מספר: “ניסינו להשתמש במכשיר על חולים עם כאב אקוטי וכרוני בצוואר, בגב התחתון, בברכיים ובמפרקים נוספים. אמנם לא ביצענו מחקר מסודר, אך הרושם הקליני מניסיוננו הוא כי המכשיר אכן מראה תוצאות חיוביות בחלק לא מבוטל מהמטופלים.

התנסות במחיר שווה לכל כיס

בבי-קיור מבינים את הדילמה שלכם, ואת הפחד מלרכוש מכשירים או טיפולים יקרים שלא ישנו את המצב הקיים. לכן, הם מציעים לכם התנסות במכשיר ל-60 ימים במחיר מוזל המתאים לכל כיס. אתם תקבלו את המכשיר הביתה למשך חודשיים, תזכו להכיר את המכשיר, לבחון אותו ולהשתמש בו לאזור הכואב. אם לאחר השימוש לא תהיו מרוצים מהתוצאות, תוכלו להחזיר את המכשיר ללא כל בעיה, בכפוף לתקנון החברה ובהתאם לתנאי הרכישה.

האופציה להתנסות במכשיר נועדה להעלים את החשש הקיים אצל לקוחות רבים שכבר שבעים מהבטחות וטיפולים שלאורך השנים לא סייעו להם עם הכאבים. במילים אחרות, לא נותרו לכם סיבות להמשיך לסבול ולחיות.

אולי יעניין אותך:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן