שאלות ותשובות

אתר זה וכל תוכן הכלול בו, ניתנים אך ורק למטרת ידע כללי בלבד ואין בהם כדי להוות פרסום ו/או ייעוץ רפואי/רוקחי/מקצועי, ו/או אבחון, טיפול או שירותים רפואיים אחרים היוצרים באופן כלשהו יחסי רופא/מטופל ו/או המלצה על טיפול ו/או על מוצרים כלשהם בכלל, ומוצרי בי-קיור לייזר בפרט. בכל שאלה בנוגע לעניינים הבריאותיים שלך ו/או בנוגע למוצרים כלשהם, אנא התייעץ ברופא המטפל בך. השימוש וההסתמכות על כל התוכן המופיע באתר זה הינו באחריותך בלבד, וחברת אריקה בי-קיור לייזר לא תהיה אחראית על שום החלטה או פעולה שננקטה על ידך כתוצאה מהסתמכות על אתר זה.
האחריות מכסה חלקים פגומים ועבודה. האחריות אינה מכסה את הסוללות והמטען. בכל מקרה של תקלה, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות.
ההנחיה נועדה למנוע את התגברות הכאב, במקרים שבהם התפתחה דלקת. אם לאחר טיפול של דקה וחצי לא מורגשת עלייה בכאב, מומלץ, בטיפול הבא, לעלות לפרוטוקול הטיפול המלא של שש דקות, פעמיים ביום. אם מורגש כאב, יש להאריך את משך הטיפול בהדרגה, בדקה נוספת אחת ליום, עבור כל נקודה לטיפול, עד להשגת משך הזמן המלא.
במקרה של כאבים חריפים, מומלץ להמתין חמש דקות בין כל טיפול, ולהחיל טיפול כמה שיותר פעמים. לטיפול בכאבים ארוכי טווח, מומלץ לבצע שניים או שלושה טיפולים מדי יום, ולאחר מכן יותר אם זה מתאים למטופל. אין דבר כזה מנת יתר.
עדיף להניח את המכשיר על העור, לא דרך בגדים, תחבושת וכדומה, למעט על פצעים פתוחים, שיש לטפל בהם ממרחק של כ-1 ס”מ מהאזור לטיפול, כדי לשמור על היגיינה.חשוב לא ללחוץ את המכשיר חזק מדי על העור, מכיוון שהוא יפסיק לפעול. יש להניח את ה-B-Cure Laser בעדינות, ודוממת, בזווית ישרה לכיוון האזור המיועד לטיפול.
כאשר מתח הסוללה חלש, הקו השחור מעל שתי הספרות הימניות בתצוגה מתקצר. יתר על כן, יש להחליף את הסוללות אחת לשנים עשר עד שמונה עשר חודשים. חשוב לוודא שמדובר בסוללות AAA נטענות!
בְּהֶחלֵט. אתה יכול לסיים לטפל בברך, ולעבור לצוואר, ולאחר מכן, במידת הצורך, לטפל בכוויה ביד. אין הגבלה למספר הטיפולים, וניתן להאריך את הטיפול לרבע שעה במקום מסוים. אנו ממליצים לטפל ביסודיות בנקודה אחת, ולאחר מכן לעבור למקום הבא, אך בהחלט ניתן לטפל במספר מקומות בו זמנית.
בי-קיור לייזר נועד לעבוד במשך שנים רבות. רצוי להחליף את שלוש הסוללות הנטענות (AAA) לאחר כשמונה עשר חודשים. הדיודה (הרכיב המספק את קרן הלייזר), אמורה לעבוד במשך כעשר שנים. החלפת הדיודה בחדשה תעלה בסביבות 150 $. במקרה של תקלה נא לפנות לשירות הלקוחות. ללייזר B-Cure יש אחריות של שנתיים.
ישנם מכשירים שונים בשוק, כגון: עשרות, אולטרסאונד, מגנטים, גלי הלם, אינפרא אדום וכו’, שנועדו להקל על הכאב. אף אחד מהם לא טוען, ואף אחד מהם לא מסוגל, לטפל בדלקת. נכון להיום, אין מכשיר לייזר קר אחר בשוק, עם חוזק ומשטח טיפול קרוב לזה של B-Cure Laser. המשמעות של ההבדל הזה, משפיעה ישירות על רמת החדירה של קרן הלייזר, ועל יעילות האפקט ש-B-Cure לייזר מייצר.
B-Cure Laser עובד עם טכנולוגיה, מוכחת ברפואה. B-Cure Laser הוא מכשיר רפואי Class 2a המסומן CE 0197, מאושר על ידי Health Canada ואישור ANVISA, והטכנולוגיה עצמה אושרה על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי). נכון להיום, B-Cure Laser נמכר ביותר מעשרים מדינות. בי-קיור לייזר משמש מרפאות כאב, רופאים בכירים בבתי חולים גדולים ופיזיותרפיסטים מובילים בתחום.
הטיפול בלייזר B-Cure בטוח לשימוש יומיומי, ללא תופעות לוואי. זה מתאים לכל הגילאים, מילדים ועד קשישים, למעשה, לכל המשפחה. הטיפול אינו פולשני ואינו כרוך בכאב. אין התוויות נגד עם תרופות, או מצבים כגון לחץ דם גבוה, בעיות לב, קוצבי לב, קביעת חוליות באמצעות לוחות או שתלים של מפרקים (החלפות ברכיים). במקרה של דלקת חמורה, עשויה להיות תחושה חזקה יותר של המפרק, כחלק מהטיפול בדלקת זו. זה יתפוגג בהדרגה, מהרגע שהדלקת חולפת, תוך מספר ימים מהטיפול. במקרה של דלקת, אנו ממליצים להתחיל את הטיפול בהדרגה (ראה מדריך למשתמש או פרטים ספציפיים). ביום הראשון, דקה וחצי בכל מיקום, ולאחר מכן הוסיפו דקה אחת בכל יום, עד שתגיעו לפרוטוקול הרצוי של שש דקות, פעמיים ביום.
מחקרים קליניים מוכיחים את ההשפעה החיובית של טכנולוגיית לייזר ברמה נמוכה בטיפול בכאבים, מצבים אורטופדיים, דלקות, פציעות ספורט ופצעים. למעלה מ-2,000 פרסומים – כולל יותר מ-100 מחקרים כפול-סמיות – תמכו ביעילות של טיפול לייזר ברמה נמוכה. היעילות של בי-קיור לייזר לטיפול בכאבים ופצעים הוכחה ב-5 ניסויים קליניים כפולים סמיות. 5 ניסויים קליניים נוספים נמצאים בתהליך. ניסוי קליני מוצלח* שכלל 90 מטופלים, הראה שהיעילות של B-Cure Laser דומה לזו של תרופות לשיכוך כאבים. *Del Vecchio et al., Joint-Related Pain (TMJ), אוניברסיטת Sapinza, רומא, איטליה.
רוב הרופאים המובילים בתחום מכירים את B-Cure לייזר החדשני. הטכנולוגיה עליה היא מבוססת נמצאת בשימוש כבר למעלה מחמישים שנה, במספר תחומי רפואה. מנתחים אורטופדים מובילים (כלומר מנהלי מחלקות), מכירים על בי-קיור לייזר, ושמחים להמליץ עליו. (ישנם אורטופדים ו/או פיזיותרפיסטים שפחות מעודכנים, או שיעדיפו לטפל במטופל רק בשיטות ה”מסורתיות” שהם למדו – תרופות דרך הפה או הזרקה, פיזיותרפיה וניתוחים. רואה סיבה כלשהי לבצע “מיקור חוץ” של הטיפול ל”טיפול העצמי” שלך עם B-Cure Laser.)
זה יכול לקחת בין שלושה ימים לשלושה שבועות כדי להרגיש שינוי לטובה. זה משתנה מאדם לאדם, ותלוי בחומרת הבעיה! הרוב מגיבים לטיפול חיובי בימים הראשונים, אך במקרים מסוימים, כמו דלקת, נדרש זמן ארוך יותר ויותר סבלנות. רוב האנשים מתחילים להרגיש טוב יותר לאחר הטיפול הראשון או השני. לגבי המינון: 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום אמורות להספיק ליצירת האפקט הרצוי. בחוברת המדריך למשתמש שתקבלו עם מכשיר בי-קיור לייזר ישנן הנחיות ספציפיות לכל סוג טיפול.
בי-קיור לייזר מקל על הכאב ומסייע לטיפול בדלקות הנגרמות מהבעיה עצמה על ידי האצת תהליך הריפוי. במקרים מסוימים בי-קיור לייזר לא יתקן את הנזק הפיזי אך יפחית את הכאב.
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
ל-60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

השאירו פרטים!

מדיניות שימוש בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות (להלן “עוגיות”) על מנת לשפר את האתר שלנו. מלבד העוגיות ההכרחיות, אנו מעוניינים להשתמש בעוגיות (1) כדי ללמוד אודות אופן הפעולה של האתר שלנו והשימוש בו, לרבות מידע סטטיסטי חוצה אתרים, (2) כדי להעמיד לרשותך יותר שימושים והתאמה אישית (3) כדי לספק עבורך אינטראקציות באמצעות הרשתות החברתיות ו-(4) למטרות מיקוד ושיווק. בלחיצה על “קבל הכול”, הנך מסכים לשימוש בכל העוגיות ובעיבוד הנתונים המקביל העשוי לכלול מידע מהדפדפן שלך וכתובת IP וכן למסירת מידע אישי לצדדים שלישיים כמתואר בהרחבה במדיניות השימוש בעוגיות/מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף, קונפיגורציה ועל מנת להסיר את הסכמתך, אנא לחץ על “העדפות לגבי עוגיות”. מדיניות שימוש בעוגיות

לפני שאתם עוזבים...

רצינו להציע לכם הטבה בלעדית והתנסות למשך 60 יום במחיר מיוחד!

דילוג לתוכן