תפריט
כאבי צוואר - הגורמים והטיפול בבי קיור לייזר

כאבי צוואר

כאבי צוואר- הגורמים התסמינים והטיפול הטבעי בכאבים

 

כשאנחנו סובלים מכאבי צוואר, אנחנו מרגישים חסרי אונים. כל תנועה הכי קטנה מרגישה בלתי אפשרית ואנחנו מנסים להזיז את הראש כמה שפחות. רבים מכנים את הכאבים כ- “צוואר תפוס” אך ישנן סיבות רבות לכאבים. בניהן, מתח ניכר בשרירי הצוואר בגלל שעות עבודה רבות מול המחשב או נהיגה ממושכת. כ – 70% מהאוכלוסייה חווים התקף של כאבים בצוואר לפחות פעם אחת בחייהם.

 

אחת התלונות הנפוצות ביותר לכאבים כיום הם כאבי צוואר. התופעה שזכתה לכינוי “צוואר תפוס” פוגעת ביכולת שלנו לתפקד ביום יום. החל מהקימה מהמיטה ועד לשתיית הקפה, כל תזוזה קטנה של הראש גוררת אחריה קריאת כאב. ברוב המקרים הכאב אינו מסוכן, והוא נגרם כתוצאה ממתיחת שריר או עומס יתר. העומס נוצר למשל, מעבודה ממושכת ליד המחשב או מנהיגה ממושכת. לעיתים מדובר במצבים קשים יותר כמו בלט/ פריצת דיסק בצוואר.

מעבר לכאב באזור הצוואר מטופלים מדווחים על תסמינים של כאבי ראש, תחושת נימול בזרועות ועוד.

הגורמים לכאבים:

פגיעה בשריר- מתיחה של השרירים הנובעת מעומס יתר. דבר זה עלול להיגרם מעבודה ממושכת מול מחשב או נהיגה ממושכת.

פגיעה מפרקית- עקב יכולותיו התנועתיות של הצוואר והחוליות בו, לאורך השנים עלולה להיווצר שחיקה של המפרקים.

פריצת דיסק צווארי– פגיעה מהסוג הזה עלולה לגרום ללחץ על עצב תחושתי ולכאבים עזים אצל הסובלים.

כך למשל מספר יצחק:” גילו לי שלוש פריצות דיסק בצוואר. נפגשתי עם מומחה שהמליץ לי על ניתוח וקיוויתי שאני אצליח למצוא פתרון ללא ניתוח”.  הוא ממשיך “זה התחיל מזריקות לא נעימות בצוואר, בכל שבוע כמה שעות של טיפול ואז עוד שעה בחדר התאוששות, במקביל גם פיזיותרפיה וכדורים שום דבר לא עזר”. אחרי חיפוש ופגישות עם מומחים שונים גילה יצחק את מכשיר הבי קיור לייזר ומאז, חייו השתנו, הכאבים חלפו והניתוח? בוטל!

טיפול טבעי בכאבי צוואר

אם סבלתם מכאבים בצוואר, אתם יודעים כמה החיפוש אחרי תרופה או טיפול שיעזור מסתכל. אתם מוצאים את עצמכם הולכים מרופא לרופא, ממטפל אחד לאחר ומנסים סוגי כדורים שונים שאולי מעבירים את הכאב לכמה שעות אבל פוגעים בגוף לכמה שנים.

אבל מה הייתם אומרים אם היו מספרים לכם שיש דרך אחרת, טבעית, לא פולשנית, ללא תופעות לוואי ואתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית. ככל הנראה שהייתם חושבים שמי שמספר לכם על זה כנראה השתגע, אבל זה הכל נכון. הכירו את הבי קיור לייזר, המכשיר היחיד בארץ שמשתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך בלבד לטיפול בכאבים, דלקות, ופצעים.

הנחיות לטיפול :

  • יש לטפל לאורך החוליות הכואבות ומשני צדי הצוואר
  • ניתן לטפל גם בנקודת החיבור בין הצוואר לחגורת הכתפיים. במקרים של פציעה או חבלה יש להתחיל בטיפול סמוך ככל שניתן לאירוע הפגיעה, למשך 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.
  • במקרים של כאב כרוני יש להתחיל במינון של דקה וחצי לכל נקודת טיפול, ולהגביר את המינון בהדרגה ב – 30 שניות בכל יום, עד להגעה לטיפול באורך 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.

פריצת דיסק צווארי טיפול

אולי יעניין אותך:

המכשיר עם הפעולה הכפולה! נסו את בי-קיור לייזר עכשיו עם ימי התנסות בתנאים מיוחדים נסו את בי-קיור לייזר המכשיר עם הפעולה הכפולה! 60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם:

    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]