רפואת עור וריפוי פצעים על ידי מכשיר לייזר רך

ריפוי פצעים שנגרמו מתאונות דרכים או פציעות ספורט בקרב בני אדם ובעלי חיים תוך שימוש בלייזר רך-מחקר קליני רנדומלי בקרב 74 נבדקים עם קבוצת שליטה

מטרת המחקר הייתה להעריך את יעילות הלייזר הרך בריפוי פצעים בקרב בני אדם ושפנים. תוצאות המחקר הראו הפחתה משמעותית ברמת הכאב וכן ריפוי מואץ של הפצעים בקרב אלו שהשתמשו בלייזר הרך. מעבר לריפוי המהיר, היתרונות המובהקים של השימוש בלייזר הרך כוללים חזרה מהירה לתפקוד מלא, אי השפעת תרופות ותופעות לוואי, חזרה מהירה לעבודה וחיסכון כספי.

לייזר רך משפר את קצב החלמת הפצעים אצל עכברים עם סוכרת STREPTOZOTOCIN

המחקר בא לבחון האם טיפול בלייזר רך יכול להפוך את תהליך ההחלמה הלקוי מפצעים בקרב עכברים עם סוכרת. המחקר הראה כי הלייזר הרך שיפר את תהליך ההחלמה מפצעים בקרב העכברים. יחד עם זאת, יש להמשיך ולבחון במדויק את המכניזם על מנת להגיע לאופטימיזציה ויעילות מרבית.

יעילות הלייזר הרך בשיקום רקמות ושליטה בכאב- ניתוח מחקרי

המחקר בדק את ההשפעה הטיפולית הכוללת של שימוש בלייזר רך ברקמות פגועות והפחתה בכאב. מסקנת המחקר הייתה כי לייזר רך מהווה ארסנל טיפולי יעיל ביותר בשיקום רקמות והפחתה בכאב.

יעילות הלייזר הרך בריפוי פצעים- ניתוח ספרותי

מחקר אשר העריך את היעילות הכללית של שימוש בלייזר רך בעת ריפוי רקמות פגועות ופצעים, על סמך איסוף מידע מצרפי קודם מהספרות האקדמית ומחקרי עבר בנושא. מסקנת המחקר הייתה כי לייזר רך הוא בהחלט כלי יעיל בקידום וזירוז ריפוי פצעים.

השפעת לייזר רך על ריפוי פצעים בחבישה אוטמת: ניתוח היסטולוגי וביומכאני.

המחקר בא לנתח את השפעת הלייזר הרך על תהליך הריפוי של פצעים נתוחיים, אשר נחבשו באטימות מלאה. תוצאות המחקר הראו כי החבישה האוטמת לא פגעה ברמת ההשפעה של הלייזר הרך וכי הוא משפר את תהליך הריפוי של הפצעים, בין אם הם חבושים ובין אם לאו.

לייזר רך על העור: המרצה, ריפוי, שיקום

ללייזר הרך השפעות חיוביות על קמטים, פצעי אקנה, צלקות וריפוי כוויות. האופי הלא פולשני של הטיפול בצירוף העובדה כי אין לטיפול שכזה תופעות לוואי, מעודדות המשך בדיקת ההשפעה בתחום הדרמטולוגי.

השפעת טיפול בלייזר רך על כוויות בדרגה 3 ותאים דלקתיים

השימוש בלייזר רך לצורך ריפוי פצעים דלקתיים וכוויות מדרגה 3 הולך וגובר בשנים האחרונות. מחקר זה בחן את השפעת הלייזר הרך על תהליך ריפוי רקמות , אשר סבלו מכוויות בדרגה 3. תוצאות המחקר הראו האטה משמעותית בתהליך הדלקתי ושיפור וטיוב כללי ברמת הכוויות מדרגה 3.

טיפול באקנה דלקתי באמצעות לייזר רך

המחקר בא לבדוק את יעילות השימוש בלייזר רך בטיפול באקנה וכן לבדוק את ההשפעות הנלוות על המטופלים. המחקר הוכיח את יעילות הטיפול בלייזר רך באקנה דלקתי וכן את העובדה כי הטיפול בטוח ללא תופעות לוואי כלשהן.

השפעת טיפול בלייזר רך על הרפס סימפלקס

מחקר זה בחן את השפעת הטיפול בלייזר רך על הרפס סימפלקס. התוצאות היו ברורות לעין וניכרה השפעה ניכרת של הטיפול בלייזר הרך, ללא שום תופעות לוואי נראות לעין.

מניעת צלקות לאחר ניתוחים פלסטיים באמצעות לייזר רך

מחקרים ראשוניים העלו את האפשרות שהלייזר הרך עשוי להפחית צלקות אם משתמשים בו מייד לאחר ניתוחים פלסטיים. מחקר זה הוכיח את יעילותו של הלייזר הרך בהפחתת צלקות לאחר ניתוחים פלסטיים.