ВЫБЕРИ СВОЙ АППАРАТ
B-CURE LASER

בי-קיור לייזר קלאסי

B-cure Laser Classic

4.5

מכשיר‭ ‬רפואי יעיל ומוכח קלינית לטיפול בכאב ובמקור הבעיה בבית!

בי‭-‬קיור‭ ‬לייזר‭ ‬בטוח‭ ‬לשימוש‭ ‬ביתי‭ ‬והטיפול‭ ‬במכשיר‭ ‬מתבצע‭ ‬בקלות‭ ‬ובנוחות‭ ‬על‭ ‬ידי‭ ‬המטופל‭,‬ ללא‭ ‬סיכונים‭ ‬וללא‭ ‬תופעות‭ ‬לוואי‭ ‬ידועות‭.

בי-קיור לייזר פרו

B-cure Laser PRO

4.5

הדגם החדש והמתקדם ביותר – יותר עוצמה בכל טיפול!

בי-קיור לייזר פרו מתאים לשימוש מקצועי בבתי חולים וקליניקות ולשימוש ביתי. מיועד לטיפול בבעיות כרוניות ואקוטיות.

בי-קיור לייזר ספורט

B-cure Laser Sport

4.5

לטיפול יעיל בכאבים ובפציעות של ספורטאים מקצועיים וחובבנים!

בי-קיור לייזר ספורט נבחר ע”י הוועד האולימפי בישראל, כמכשיר הרשמי לטיפול בפציעות ספורט של הספורטאים האולימפיים הישראליים.

בי-קיור לייזר ספורט פרו

B-cure Laser Sport Pro

4.5

לטיפול יעיל בכאבים ובפציעות של ספורטאים מקצועיים וחובבנים! 

בי-קיור לייזר ספורט נבחר ע”י הוועד האולימפי בישראל, כמכשיר הרשמי לטיפול בפציעות ספורט של הספורטאים האולימפיים הישראליים.

בי-קיור לייזר דנטל פרו

B-cure Laser Dental Pro

4.5

פריצת דרך טכנולוגית לטיפול ביתי בבעיות חניכיים ושמירה על בריאות הפה 

בי-קיור לייזר דנטל מתאים לשימוש מקצועי מכשיר רפואי לשימוש ביתי יומיומי לטיפול במחלות חניכיים אקוטיות וכרוניות (פריודונטיטיס) .‬

סטנד למכשיר בי-קיור לייזר

4.5

מהיום לא צריך להתאמץ בכדי להחזיק את המכשיר בזמן הטיפול! 

בי-קיור סטנד משמש לייצוב מכשיר הבי-קיור לייזר, ומאפשר טיפול נוח יותר, גם ללא מגע יד. • 4.5

  Новейшая модель – наивысшая эффективность при каждой процедуре
  B-Cure Laser Pro подходит для использования профессионалами в больницах и клиниках, а также для домашнего использования.

  Предназначен для лечения хронических и острых проблем.

  ✔ Доставка в течение двух рабочих дней
  ✔ 60 дней пробного периода – в соответствии с уставом*
  ✔ 24 месяца гарантии
  ✔ Оригинальная подставка B-Cure (обычная стоимость – 240 шек.)
  ✔ Инструктаж представителя фирмы

 • 4.5

  B-Cure Laser Sport был специально разработан в качестве эффективного обезболивающего средства для спортсменов-любителей и профессиональных спортсменов. B-Cure Laser Sport идеально подходит для лечения поврежденных мышц, а также показан для облегчения связанных со спортивной активностью травм, таких как ушибы, растяжения, вывихи, посттравматическая боль и дискомфорт, вызванные чрезмерной тренировкой или нагрузкой.

  B-Cure Laser Sport подходит для лечения ортопедических проблем и болей, возникающих в результате многих хронических и острых спортивных травм.

   

  Один год гарантии и бесплатная доставка

 • 4.5

  B-Cure Laser Classic предназначен для лечения различных видов болей, включая следующие: хроническая боль в спине, хроническая боль в шее, боли в колене, синдром запястного канала (CTS), фибромиалгия, расстройство височно-нижнечелюстного сустава, может применяться в качестве дополнительного лечения острых и хронических ран.

  Один год гарантии и бесплатная доставка

טען עוד

״הסחוס ברגל שמאל שלי נשחק והפתרון לכאבים היה ניתוח לשיקום והחלפת הברך. לפני הניתוח סיפר לי חבר על מכשיר חדשני ... קרא/י עודשמבוסס על שיטת ה-SLC . למען האמת, הייתי קצת סקפטי, אבל לאחר מספר טיפולים בבית הכאב ירד משמעותית והביא לשיפור ניכר באיכות החיים שלי"

דני שפירא

טייס הניסוי הראשון של ישראל

"הבת שלי סבלה מכאבי גב קשים, בזכות הבי קיור לייזר היא הצליחה להתגבר עליהם, והיום כבר לא כואב לה"... קרא/י עוד

דידי הררי

בדרן, מנחה טלוויזיה ושדרן

״אני סובלת מדלקת פרקים ומשתמשת במכשיר כבר כשנתיים המלצתי לעשרות אנשים שרכשו בעקבותיו ואמרו שהם מרוצים בדיוק ... קרא/י עודכמוני. לדעתי כדאי לרכוש סטנד כי קשה להחזיק את המכשיר לזמן ארוך ואני ממליצה על דגם הספורט, הוא יעיל יותר יש לו יותר כח ואני מאוד מרוצה!״

עדי מנצור

31, חולון

הציון שלי הנו "10" למכשיר אותו רכשתי לפני שנים. אני משתמש בו בעיקר בדלקות בברך שמואל,בגיד אכילס ולפעמים במרפק ... קרא/י עודהידץ ה"פטנט" להצלחה בשיכוך הכאבים עם בשימוש המכשיר הוא: - זמן שימוש של לא פחות מ-10-15 מדיי פעם - שלוש /ארבע פעמים ביום - עקביות וסבלנות

ציקי בן יוסף

65, חיפה

רכשנו את המכשיר לפני 4 חודשים. בעלי השתמש בו לטיפול ב- Trigger finger - אצבע שנתקעת סגורה וכואבת לאחר סגירת האצבעות ... קרא/י עודלאגרוף ופתיחתן. טיפול יומיומי במכשיר הפלא פתר את הבעיה שכל אורטופד היה שולח לניתוח. אני מטפלת במכשיר לברך עם שחיקת סחוס והוא מקל מאד את הכאב.

דבורה נקש

62, רעננה

במשחק מול אטלטנטה בדיוק אחרי שהבקעתי שער נפצעתי, פתאום התחילו כאבי תופת באזור הברכיים....בבדיקת MRI אבחנו לי ... קרא/י עודקרעים בשתי רצועות בברך... התחלתי טיפולי פיזיותרפיה, משחות, תרופות וסשיינים של תרגילים, התחלתי להרגיש קצת שיפור אבל לא מספיק, בטח לא כדי לחזור לשחק ... בבדיקה חוזרת בוינגייט מנהלת מדור הפיזיותרפיה המליצה לי לנסות את מכשיר הבי-קיור לייזר... תוך כמה ימים התחלתי להרגיש שיפור משמעותי והיום סוף סוף חזרתי לשחק ...אני לא יכול לתאר במילים את ההרגשה הזו שהברכיים כבר לא כואבות לי ומאפשרות לי לעשות את מה שאני הכי אוהב בעולם - חוץ מאישתי :-) כדורגל ...

אלמוג בוזגלו

שחקן הפועל חיפה בכדורגל (2018)

אני רוצה להודות לבי – קיור לייזר ספורט פרו ולוועד האולימפי על שיתוף הפעולה. חלק מהספורטאים כבר התחילו להשתמש ... קרא/י עודבמכשיר והתוצאות באמת טובות... אחד היתרונות של המכשיר מעבר לכך שהוא באמת עוזר בטיפול בכאבים... הבי – קיור לייזר ספורט פרו נמצא כל הזמן בתיק, בהישג יד, אפשר להשתמש בו אם זה בטיסה או אם זה אפילו בנסיעה ברכב עם המאמן בדרך לתחרות או בדרך לאימון. בנוסף, השימוש בו מאד יעיל, מאד פשוט... השתמשתי בו לטיפול בכאבי ברכיים מה עזר לי להפחית משמעותית את הכאבים.

שחר צוברי

זוכה מדליית הארד בשייט באולימפיאדת בייג'ינג 2008

את המכשיר רכשתי מיד עם הופעתו בשוק וזאת מפני שהיה לי דורבן שסבלתי ממנו הרבה זמן ושום דבר לא עזר. להפתעתי תוך ... קרא/י עודכשבועיים נעלם הדורבן. מאז אני משתמשת במכשיר לכל כאב, לכתף כואבת, לברכיים ולכאבי גב. מאד ממליצה להשתמש בו.

מיכאלה בר-אל

71, אשדוד

Устройство двойного действия! Попробуйте B-Cure Laser сейчас с Экспериментальные дни в особых условиях Попробуйте B-Cure Laser Устройство двойного действия! 60 дней опыта в особых условиях Оставьте детали и наш представитель свяжется с вами:

  [contact-form-7 404 "Не найдено"]