נסו גם אתם במשך 30 יום* והיפטרו מהכאבים!

formtitle

קשה להתעלם מנתונים כאלה –

אוניבסיטת פארמה באיטליה, אוניברסיטת ספיאנזה ברומא ואוניברסיטת Perm ברוסיה ערכו מחקרים קליניים וכולם מראים יעילות גבוהה ומובהקת של בי-קיור לייזר בטיפול בכאבים עוצמתיים!

ומה הלקוחות אומרים?

גם את זה בדקנו בעזרת מכון גיאוקרטוגרפיה וקיבלנו תוצאות מרגשות ומשמחות:

  • 60% מהמטופלים חוו כאב בלתי נסבל ובעזרת בי-קיור לייזר דרגת הכאב ירדה משמעותית והם חזרו לחיים נורמליים.
  • מעל 60% מהמטופלים מדרגים את בי-קיור לייזר בין 3 הטיפולים היעילים ביותר לכאב עוצמתי.
  • המטופלים מביעים שביעות רצון מבי-קיור לייזר בדרגה הולכת וגדולה ככל שמתגבר השימוש ועד ל 60% שביעות רצון לאחר שימוש של שנה ומעלה.
כ- 60%
מכלל המטופלים שרכשו בי-קיור לייזר העידו שהכאבים פחתו

מספרים עלינו...

נעמי גזנר | כאבי הברכיים חלפו וחזרתי להתרוצץ בנסיעות, בסידורים ועם הנכדים.

” הייתי מועמדת לניתוח לתיקון מפרק הברך, אפילו לא יכולתי לטפס במדרגות בבית. בנוסף הייתי מועמדת לניתוח בתעלה הקרפלית, מהכתף ועד לשורש כף היד. אני עוסקת בקרמיקה ומנגנת בחליל צד ולא יכולתי ליצור ולנגן מרוב הכאבים. ניסיתי המון דברים. דיקור, פולסים חשמליים, תרופות, משחות, שום דבר לא עזר. קניתי את הבי-קיור לייזר והתחלתי לטפל יומיומית, גם ביד וגם בברך.

בתוך כשבוע, עשרה ימים הרגשתי הקלה משמעותית ותוך חודש – כבר לא היו כאבים בכלל! היום אם רק מתחיל כאב אני מטפלת כמה דקות והכאב נעלם מיידית. אני מרגישה צעירה יותר ב 10 שנים”

קובי אלפסי | כאבי הגב השביתו אותי, עד שהתחלתי לטפל בעצמי עם בי-קיור לייזר

” סבלתי מבלט דיסק ויום אחד, אחרי רצף ארוך של טיסות, הגעתי הביתה, הגב נתפס. כאבי גב משפיעים על כל היום שלך. אי אפשר לשבת, אי אפשר לשכב, אי אפשר לעמוד, להיכנס או לצאת מהרכב.

רכשתי את המכשיר וכבר תוך שבוע התחלתי להרגיש שיפור הדרגתי אמנם אבל מאוד מהיר. בזכות הבי-קיור לייזר אני נהנה מהעבודה ובכלל מהיומיום – בלי מודעות לכאב. אני חי כרגיל. יש סיכוי שכאבי הגב יחזרו מתישהו, אבל בגלל שיש לי את הבי-קיור לייזר, אני לא חושש מהם.”

איתן

איתן | אשתי מתלוננת שהתחתנתי עם בי-קיור לייזר!

” מגיל צעיר אני סובל מכאבים בצוואר ובנוסף לזה גם נפצעתי בגב בצבא. ניסיתי הכל. מסאז’ים, פיזיותרפיה, משחות, ואפילו עשיתי סדרת טיפולים במרפאת כאב. שום דבר לא עזר לי.

אני כל היום במטבח וכאבי הצוואר שלי הרגו אותי. החלטתי לנסות את הבי-קיור לייזר, כי לא היה לי מה להפסיד. להפתעתי, תוך זמן קצר הרגשתי הקלה משמעותית בכאבים.

החיים שלי השתנו לגמרי. המכשיר עוזר לי להפיג את הכאב ולשמור על שגרה של עבודה כשאני משוחרר מכאבים, גם בתנאים קשים של חום ולחץ בעבודה.”

נסו גם אתם במשך 30 יום* והיפטרו מהכאבים!

formtitle (1)

מתוצאות מחקר אוניברסיטת פארמה, איטליה
גרף המתאר - מחקר אוניברסיטת פארמה, איטליה
מתוצאות מחקר שביעות רצון בביצוע מכון גיאוקרטוגרפיה
גרף המתאר - מחקר שביעות רצון לקוחות בביצוע מכון גיאוקרטוגר

* ההתנסות כפופה לתקנון המופיע באתר החברה | באישור משרד הבריאות | המכשיר אינו מחליף טיפול תרופתי ככל שזה מומלץ ע”י רופא. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

1. The “at-home LLLT” in temporo-mandibular disorders pain control: a pilot study. Fornaini C , Pelosi A, Queirolo V, Vescovi P and Merigo E Department of Biomedical, Biotechnological and Translational Sciences (S.Bi.Bi.T.), University of Parma, Italy. 2. A new home protocol of LLLT in patients affected by TMJD related pain. Reasults of randomized, double blind, placebo controlled clinical trial.; Del Vecchio A., Fioravanti M., Boccassini A., Di Paolo C., Romeo U. Department of Oral and Maxillo Facial Sciences “Sapienza” University of Rome, Italy. 3. METHODOLOGICAL APPROACHES AND THE EFFICIENCY OF LASER THERAPY UNDER THE B-CURE LASER DENTAL PRO TECHNOLOGY DURING DENTAL IMPLANTATION; State Budgetary Health Care Institution of Perm Krai “City Dental Poly clinic No. 2” and the department of therapeutic dentistry and propedeutics of dental diseases at Federal State Budgetary Educational Institution of Higher Education. 4.
שביעות רצון לקוחות שרכשו את מכשיר הבי-קיור לייזר; מכון גיאוקרטוגרפיה; בהנהלת פרופ’ אבי דגני, דר’ רינה דגני, יוני 2017

נגישות