תפריט

דוד מולקנדוף ביטל ניתוח בברך בזכות הבי קיור לייזר

קוראים לי מולקוף דוד, בן 78 מירושלים קוראים לי בקיצור מולא לפחות 8-10 שנים יש לי כאבים בברכיים, ולא ידעתי למה לשייך את זה.
אם זה מהעבודה הקשה שלי באיטומי גגות או מה שכשהייתי צעיר הייתי רקדן. בכל אופן הרגליים די שקשקו והיה לי קשה ללכת. הלכתי לכל מיני אורתופדים שהמליצו לי לעשות ניתוח בברכיים. הרעיון הזה לא נראה לי מקסים. אבל יחד עם זה הכאבים הלכו והתחזקו עד שלפני כשנה וחצי נפלתי מסולם וספגתי מכה קשה נוספת בברכיים. זה הביא אותי למצב שעמדתי בפני פרובלמה, אם לעשות ניתוח או לא. הלכתי לבדיקה נוספת אצל הרופא, הוא שלח אותי לבדיקה נוספת והתוצאה הייתה חד משמעית, שצריך לעשות ניתוח בברכיים. הוא נתן לי זימון לניתוח בברכיים וקבעתי תור לניתוח בבי”ח “שערי צדק”. ואז החלטתי למצוא אפשרות אחרת לטפל בברכיים וראיתי בעיתון מודעה על הבי קיור לייזר, המכשיר שתורם להפחתת כאבים ולהפחתת דלקות. רכשתי את המכשיר הזה והשתמשתי בו יחד עם התרגילים שהרופא המליץ לי לעשות. התחלתי לעבוד כמו שכתוב במפרט של המכשיר , על כל נקודה בברך, בשני הצדדים של הברכיים ומתחת לברך השתמשתי דקה וחצי יום – יומיים וביום השלישי הרגשתי כאבים עזים בברכיים, כאבים יותר קשים ממה שהיה לי בכלל. חיכיתי כמה ימים עד שהכאבים נרגעו קצת והתחלתי לעשות במשך כמה ימים חצי דקה בשלוש נקודות בכל ברך והעליתי את הזמן בהדרגה. הרגשתי שאני מתחיל כאילו לשמן את הברכיים שלי. התחלתי ללכת והרגשתי שהכאבים פחתו לי בברכיים. רציתי לציין שלפני שהתחלתי את כל הטיפולים האלה לא יכולתי ללכת ברגל לבית הכנסת, הייתי צריך לנסוע עם האוטו. אחרי הטיפולים בבי – קיור לייזר התחלתי ללכת ברגל היום אני עושה כל יום סיבוב של קילומטר בשכונה. אני רוצה לציין שכשהגעתי לניתוח אחרי חודשיים ונפגשתי עם הרופא, הרופא שלי ראה אותי איך שאני הולך, ושאל אותי מה קרה פה. אמרתי לו שאני משתמש בבי – קיור לייזר. הוא אמר לי שבשלב זה מבטלים את הניתוח אני ממליץ על הבי – קיור לייזר זה מכשיר טוב לדעתי. אני משתמש בו גם לאזורים אחרים בגוף כמו הגב התחתון, לפעמים הכתפיים, לפעמים האצבעות, הפרקים של האצבעות, לפרקים של קצות האצבעות ברגליים. זה משמן ועוזר

דוד מולקנדוף

אולי יעניין אותך:

המכשיר עם הפעולה הכפולה! נסו את בי-קיור לייזר עכשיו עם ימי התנסות בתנאים מיוחדים נסו את בי-קיור לייזר המכשיר עם הפעולה הכפולה! 60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם: