FAQ

FAQ

חשוב לציין שהבי-קיור לייזר לא רק מקל על כאבים, אלא גם מטפל במקור הבעיה.

בי-קיור לייזר מטפל בכאבים חריפים וארוכי טווח: שיגרון במרפק הברכיים, הצוואר, הגב התחתון, הגב העליון, הקרסוליים והאצבעות, בעיות אורטופדיות כגון דלקת מפרקים ניוונית, מרפק טניס, כאבי שרירים, נקעים ודלקות גידים.

בתחום דרמטולוגיה – פצעים שקשה לרפא, כולל:
פצעים סוכרתיים, כוויות, אקנה והרפס סימפלקס.

האחריות מכסה חלקים פגומים ועבודה. האחריות אינה מכסה את הסוללות והמטען. בכל מקרה של תקלה, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות.

מכיוון ש-B-Cure לייזר מבוסס על טכנולוגיית לייזר רך, אין צורך באמצעי בטיחות כלשהם. עם זאת, אין לכוון את המכשיר ישירות לעיניים. אין צורך במשקפי מגן.

אין סיבה למנוע ממך להשתמש ב-B-Cure Laser יחד עם נוגדי קרישה.

אין צורך להחזיק אף כפתור. עליך להחזיק את לחצן ההפעלה השמאלי, ובמקביל, ללחוץ על כפתור ההפעלה הראשי. כאשר אתה מרפה משני הכפתורים בו זמנית, אתה מגדיר פעולה אוטומטית של B-Cure Laser.

בי-קיור לייזר בטוח לשימוש על ידי חולי לב, ובעלי קוצבי לב.

אין להשתמש ב-B-Cure Laser כאשר הוא מחובר למטען.

לכל בעיה יש נקודות מומלצות לטיפול. נקודות אלו מופיעות על מפת הטיפול בחוברת. כדאי גם להתייעץ עם שירות הלקוחות של החברה.

ההנחיה נועדה למנוע את התגברות הכאב, במקרים שבהם התפתחה דלקת. אם לאחר טיפול של דקה וחצי לא מורגשת עלייה בכאב, מומלץ, בטיפול הבא, לעלות לפרוטוקול הטיפול המלא של שש דקות, פעמיים ביום. אם מורגש כאב, יש להאריך את משך הטיפול בהדרגה, בדקה נוספת אחת ליום, עבור כל נקודה לטיפול, עד להשגת משך הזמן המלא.

במקרה של כאבים חריפים, מומלץ להמתין חמש דקות בין כל טיפול, ולהחיל טיפול כמה שיותר פעמים. לטיפול בכאבים ארוכי טווח, מומלץ לבצע שניים או שלושה טיפולים מדי יום, ולאחר מכן יותר אם זה מתאים למטופל. אין דבר כזה מנת יתר.

עדיף להניח את המכשיר על העור, לא דרך בגדים, תחבושת וכדומה, למעט על פצעים פתוחים, שיש לטפל בהם ממרחק של כ-1 ס”מ מהאזור לטיפול, כדי לשמור על היגיינה.
חשוב לא ללחוץ את המכשיר חזק מדי על העור, מכיוון שהוא יפסיק לפעול. יש להניח את ה-B-Cure Laser בעדינות, ודוממת, בזווית ישרה לכיוון האזור המיועד לטיפול.

לאחר קביעת המקום הרצוי לטיפול, אין להזיז את ה-B-Cure Laser במהלך הטיפול, עד שתמשיך למקום הטיפול הבא.

כאשר מתח הסוללה חלש, הקו השחור מעל שתי הספרות הימניות בתצוגה מתקצר. יתר על כן, יש להחליף את הסוללות אחת לשנים עשר עד שמונה עשר חודשים. חשוב לוודא שמדובר בסוללות AAA נטענות!

כאשר B-Cure Laser טעון לחלוטין, האותיות “FULL” מופיעות על הצג. בנוסף, מעל שתי הספרות הימניות בתצוגה, יופיע קו שחור מלא.

בדרך כלל יש לטעון את המכשיר פעם בכמה ימים, למשך כשבע שעות, או בן לילה, בהתאם להיקף השימוש.

בי-קיור לייזר מבוסס על לייזר רך, שהוא לייזר בעל הספק נמוך. הוא אינו מחמם או מקרר, אינו פולשני ובטוח לחלוטין לכל הגילאים ולכל בני המשפחה. אין צורך במשקפי מגן או במשקפי מגן.

בְּהֶחלֵט. אתה יכול לסיים לטפל בברך, ולעבור לצוואר, ולאחר מכן, במידת הצורך, לטפל בכוויה ביד. אין הגבלה למספר הטיפולים, וניתן להאריך את הטיפול לרבע שעה במקום מסוים. אנו ממליצים לטפל ביסודיות בנקודה אחת, ולאחר מכן לעבור למקום הבא, אך בהחלט ניתן לטפל במספר מקומות בו זמנית.

בי-קיור לייזר נועד לעבוד במשך שנים רבות. רצוי להחליף את שלוש הסוללות הנטענות (AAA) לאחר כשמונה עשר חודשים.

הדיודה (הרכיב המספק את קרן הלייזר), אמורה לעבוד במשך כעשר שנים. החלפת הדיודה בחדשה תעלה בסביבות 150 $.

במקרה של תקלה נא לפנות לשירות הלקוחות.

ללייזר B-Cure יש אחריות של שנתיים.

ישנם מכשירים שונים בשוק, כגון: עשרות, אולטרסאונד, מגנטים, גלי הלם, אינפרא אדום וכו’, שנועדו להקל על הכאב. אף אחד מהם לא טוען, ואף אחד מהם לא מסוגל, לטפל בדלקת.

נכון להיום, אין מכשיר לייזר קר אחר בשוק, עם חוזק ומשטח טיפול קרוב לזה של B-Cure Laser.

המשמעות של ההבדל הזה, משפיעה ישירות על רמת החדירה של קרן הלייזר, ועל יעילות האפקט ש-B-Cure לייזר מייצר.

B-Cure Laser עובד עם טכנולוגיה, מוכחת ברפואה. B-Cure Laser הוא מכשיר רפואי Class 2a המסומן CE 0197, מאושר על ידי Health Canada ואישור ANVISA, והטכנולוגיה עצמה אושרה על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי).

נכון להיום, B-Cure Laser נמכר ביותר מעשרים מדינות.

בי-קיור לייזר משמש מרפאות כאב, רופאים בכירים בבתי חולים גדולים ופיזיותרפיסטים מובילים בתחום.

הטיפול בלייזר B-Cure בטוח לשימוש יומיומי, ללא תופעות לוואי. זה מתאים לכל הגילאים, מילדים ועד קשישים, למעשה, לכל המשפחה. הטיפול אינו פולשני ואינו כרוך בכאב.

אין התוויות נגד עם תרופות, או מצבים כגון לחץ דם גבוה, בעיות לב, קוצבי לב, קביעת חוליות באמצעות לוחות או שתלים של מפרקים (החלפות ברכיים). במקרה של דלקת חמורה, עשויה להיות תחושה חזקה יותר של המפרק, כחלק מהטיפול בדלקת זו. זה יתפוגג בהדרגה, מהרגע שהדלקת חולפת, תוך מספר ימים מהטיפול. במקרה של דלקת, אנו ממליצים להתחיל את הטיפול בהדרגה (ראה מדריך למשתמש או פרטים ספציפיים).

ביום הראשון, דקה וחצי בכל מיקום, ולאחר מכן הוסיפו דקה אחת בכל יום, עד שתגיעו לפרוטוקול הרצוי של שש דקות, פעמיים ביום.

מחקרים קליניים מוכיחים את ההשפעה החיובית של טכנולוגיית לייזר ברמה נמוכה בטיפול בכאבים, מצבים אורטופדיים, דלקות, פציעות ספורט ופצעים.

למעלה מ-2,000 פרסומים – כולל יותר מ-100 מחקרים כפול-סמיות – תמכו ביעילות של טיפול לייזר ברמה נמוכה.

היעילות של בי-קיור לייזר לטיפול בכאבים ופצעים הוכחה ב-5 ניסויים קליניים כפולים סמיות.

5 ניסויים קליניים נוספים נמצאים בתהליך.

ניסוי קליני מוצלח* שכלל 90 מטופלים, הראה שהיעילות של B-Cure Laser דומה לזו של תרופות לשיכוך כאבים.

*Del Vecchio et al., Joint-Related Pain (TMJ), אוניברסיטת Sapinza, רומא, איטליה.

רוב הרופאים המובילים בתחום מכירים את B-Cure לייזר החדשני. הטכנולוגיה עליה היא מבוססת נמצאת בשימוש כבר למעלה מחמישים שנה, במספר תחומי רפואה. מנתחים אורטופדים מובילים (כלומר מנהלי מחלקות), מכירים על בי-קיור לייזר, ושמחים להמליץ עליו. (ישנם אורטופדים ו/או פיזיותרפיסטים שפחות מעודכנים, או שיעדיפו לטפל במטופל רק בשיטות ה”מסורתיות” שהם למדו – תרופות דרך הפה או הזרקה, פיזיותרפיה וניתוחים. רואה סיבה כלשהי לבצע “מיקור חוץ” של הטיפול ל”טיפול העצמי” שלך עם B-Cure Laser.)

בי-קיור לייזר מקל על הכאב ומסייע לטיפול בדלקות הנגרמות מהבעיה עצמה על ידי האצת תהליך הריפוי. במקרים מסוימים בי-קיור לייזר לא יתקן את הנזק הפיזי אך יפחית את הכאב.

בכאבים חריפים ניתן להפסיק את הטיפול ובכאבים ודלקות כרוניות, אנו ממליצים להפחית בהדרגה את הטיפול לפעם ביום, ולהשלים 30 יום, על מנת לשמור על התוצאות ולמנוע חזרה של הכאב ו/ או הדלקת.

זה יכול לקחת בין שלושה ימים לשלושה שבועות כדי להרגיש שינוי לטובה. זה משתנה מאדם לאדם, ותלוי בחומרת הבעיה! הרוב מגיבים לטיפול חיובי בימים הראשונים, אך במקרים מסוימים, כמו דלקת, נדרש זמן ארוך יותר ויותר סבלנות. רוב האנשים מתחילים להרגיש טוב יותר לאחר הטיפול הראשון או השני.

לגבי המינון: 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום אמורות להספיק ליצירת האפקט הרצוי. בחוברת המדריך למשתמש שתקבלו עם מכשיר בי-קיור לייזר ישנן הנחיות ספציפיות לכל סוג טיפול.

See more questions