מעוניינים להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר מיוחד? אנא הזן פרטים ונציג ייחזור אלייך בהקדם

  גלו כיצד B-Cure Laser
  יכול לעזור לך לטפל בדורבן

  דורבן הוא שם עממי לדלקת המתפתחת ברצועה הנמתחת בתחתית כף הרגל הגורמת לכאבים עזים בעת דריכה. המשתמשים הרבים בבי-קיור לייזר מעידים על הצלחה משמעותית בטיפול בתופעת הדורבן, בהפחתת הכאבים מהדורבן ובמניעת חזרתו. הטיפול במכשיר אינו כולל תופעות לוואי ידועות, הוא בעל תוצאות לאורך זמן, בשימוש של מספר דקות, פעמיים ביום.
  יעילותו של B-Cure laser לטיפול בכאב דלקות ופצעים הוכחה ב- 5 ניסויים קליניים כפולים סמיות.
  ניסוי קליני מוצלח * שכלל 90 חולים, הראה כי יעילותו של B-Cure laser הייתה דומה לזו של תרופות לשיכוך כאבים.

  *Del Vecchio et al., כאבים במפרק הלסת (TMJ), אוניברסיטת Sapienza, רומא איטליה
  • פשוט ובטוח לשימוש ביתי
  • 6-8 דקות פעמיים ביום
  • יעילות מוכחת מחקרית
  למעלה מ 200,000 מכשירים נמכרו

  דוריס אהרון

  סבלתי כשנה עם דורבן דלקתי וכאבים עזים, טיפלתי בכל דבר שהמליצו לי ללא הועיל וללא מזור .טיפלתי בבי קיור לזר בצורה אינטנסיבית והכאב נעלם.

  מיכאלה בר-אל

  את המכשיר רכשתי מיד עם הופעתו בשוק וזאת מפני שהיה לי דורבן שסבלתי ממנו הרבה זמן ושום דבר לא עזר. להפתעתי תוך כשבועיים נעלם הדורבן. מאז אני משתמשת במכשיר לכל כאב, לכתף כואבת, לברכיים ולכאבי גב.
  מאד ממליצה להשתמש בו.

  שחר צוברי- אלוף ישראל ואירופה בשייט

  אני רוצה להודות לבי – קיור לייזר ספורט פרו ולוועד האולימפי על שיתוף הפעולה. חלק מהספורטאים כבר התחילו להשתמש במכשיר והתוצאות באמת טובות… אחד היתרונות של המכשיר מעבר לכך שהוא באמת עוזר בטיפול בכאבים… הבי – קיור לייזר ספורט פרו נמצא כל הזמן בתיק, בהישג יד, אפשר להשתמש בו אם זה בטיסה או אם זה אפילו בנסיעה ברכב עם המאמן בדרך לתחרות או בדרך לאימון. בנוסף, השימוש בו מאד יעיל, מאד פשוט… השתמשתי בו לטיפול בכאבי ברכיים מה עזר לי להפחית משמעותית את הכאבים.

  יצחק בן יוסף

  הציון שלי הנו “10” למכשיר אותו רכשתי לפני שנים. אני משתמש בו בעיקר בדלקות בברך שמואל,בגיד אכילס ולפעמים במרפק הידץ ה”פטנט” להצלחה בשיכוך הכאבים עם בשימוש המכשיר הוא: – זמן שימוש של לא פחות מ-10-15 מדיי פעם – שלוש /ארבע פעמים ביום – עקביות וסבלנות

  אלמוג בוזגלו – כדורגלן, הפועל חיפה, 2018

  במשחק מול אטלטנטה בדיוק אחרי שהבקעתי שער נפצעתי, פתאום התחילו כאבי תופת באזור הברכיים….בבדיקת MRI אבחנו לי קרעים בשתי רצועות בברך… התחלתי טיפולי פיזיותרפיה, משחות, תרופות וסשיינים של תרגילים, התחלתי להרגיש קצת שיפור אבל לא מספיק, בטח לא כדי לחזור לשחק … בבדיקה חוזרת בוינגייט מנהלת מדור הפיזיותרפיה המליצה לי לנסות את מכשיר הבי-קיור לייזר… תוך כמה ימים התחלתי להרגיש שיפור משמעותי והיום סוף סוף חזרתי לשחק …אני לא יכול לתאר במילים את ההרגשה הזו שהברכיים כבר לא כואבות לי ומאפשרות לי לעשות את מה שאני הכי אוהב בעולם – חוץ מאישתי 🙂 כדורגל …”

  דבורה נקש

  רכשנו את המכשיר לפני 4 חודשים. בעלי השתמש בו לטיפול ב- Trigger finger – אצבע שנתקעת סגורה וכואבת לאחר סגירת האצבעות לאגרוף ופתיחתן. טיפול יומיומי במכשיר הפלא פתר את הבעיה שכל אורטופד היה שולח לניתוח. אני מטפלת במכשיר לברך עם שחיקת סחוס והוא מקל מאד את הכאב.

  המכשיר עם הפעולה הכפולה

  נסו את בי קיור לייזר קלאסיק עכשיו

  עם
  60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים

  טפלו בכאב

  ובמקור הבעיה