נמרוד משה | הפיזיותרפיסט הרשמי של נבחרת ישראל בג’ודו

שמי נמרוד משה, פיזיותרפיסט מוסמך בעל קליניקה פרטית בהרצליה פיתוח והפיזיותרפיסט הרשמי של נבחרת ישראל בג’ודו.

בשנה האחרונה התחלתי להשתמש בבי- קיור לייזר בשילוב עם הטיפול הפיזיותרפי הקונבנציונאלי ולהלן התרשמותי במספר מקרים בולטים.

מקרה ראשון – טיפלנו בג’ודאית עם Sternoclavicular Joint – תת פריקה – באזור חגורת הכתפיים בבי – קיור לייזר פרו כחלק מהטיפול היומיומי שהיא קיבלה והיה שיפור יחסית מהיר. הפציעה עברה תוך שבועיים – שלושה שזה זמן ריפוי מהיר יותר מהמצופה והיא חזרה להתאמן כרגיל ללא כאבים .

מקרה שני – ג’ודוקא עם כאבים כרוניים בברך – קיבל את המכשיר הביתה לשימוש יומיומי 8 דקות פעמיים ביום לתקופה של מספר שבועות . הייתי מרוצה מהתוצאות של הריפוי והוא חזר לפעילות מלאה .

מקרה שלישי – ספורטאי בכיר ומפורסם בג’ודו – עם נקעים חמורים בקרסול משתמש בזה בשימוש קבוע כמעט , ומאד מרוצה מהתוצאות . הוא מטפל באופן קבוע ברגישות בברך סינדסמוזיס – פתיחה של העצמות בכף הרגל . המכשיר נמצא איתו בכל מקום והוא יכול לטפל בין אימונים ולפני תחרויות באופן חופשי ועצמאי המכשיר מפחית את הכאבים ומאפשר לו לחזור לפעילות בצורה טובה ומהירה יותר .

המסקנה הכללית שלי עד כה היא שהבי – קיור לייזר יכול להיות מכשיר עזר לפיזיותרפיסטים כאחד מכלי הטיפול . הוא זמין נוח וקל לתפעול . יכול לאפשר שימוש יומיומי וכן לתת למטופלים הבייתה להמשיך את הטיפולים גם בביתם . אין קונטראינדיקציות ומגבלות הוא בטוח לשימוש גם עצמי וגם מקצועי זה דבר טוב . גם אנשים מבוגרים וגם צעירים יכולים להשתמש בו בקלות ללא בעיה

בברכה ,

נמרוד משה פיזיותרפיסט מוסמך B . PT תואר ראשון במדעי הספורט

אולי יעניין אותך:

המכשיר עם הפעולה הכפולה! נסו את בי-קיור לייזר עכשיו עם ימי התנסות בתנאים מיוחדים נסו את בי-קיור לייזר המכשיר עם הפעולה הכפולה! 60 ימי התנסות בתנאים מיוחדים השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם:

    [hidden segment default:get [hidden tbl_cid default:get]